Súhrn
- Vznik
- 20. 02. 200818 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 4 663 623 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- STOM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44002661
- daňové identifikačné číslo
- 2022544040
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022544040
- Sídlo
- Vyšný Koniec 255, 02942 Bobrov, Slovenská republika
- Územie
- Bobrovokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 02. 2008
- V registri
- 18 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 20202/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 639127
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prípravné práce k realizácii stavby | 20. 02. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 02. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 20. 02. 2008 | — |
| vodoinštalatérstvo a kurenárstvo | 20. 02. 2008 | — |
| Vykonávanie zváracích prác | 10. 01. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 05. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 05. 2019 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 24. 11. 2021
- Oprávnená osoba
- PAVOL ZUZČÁK advokátska kancelária s. r. o. · od 01. 07. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022544040 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022544040 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼4 % na 659 721 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 4,66 mil. €.
Tržby
4 663 623 €
▲ 18,9 %Výsledok hospodárenia
659 721 €
▼ 4,1 %Aktíva
1 672 653 €
▼ 9,4 %Vlastné imanie
1 523 685 €
▼ 1,8 %Zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža
17,9 %
Čistá marža
14,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,32 mil. | 2,4 mil. | 2,4 mil. | 3,92 mil. | 4,66 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 160,2 tis. | 198,6 tis. | 456 tis. | 688 tis. | 659,7 tis. |
| Aktíva | 745,1 tis. | 804,2 tis. | 1,36 mil. | 1,85 mil. | 1,67 mil. |
| Vlastné imanie | 465,4 tis. | 663,9 tis. | 1,12 mil. | 1,55 mil. | 1,52 mil. |
| Daň z príjmu | 42,6 tis. | 52,9 tis. | 121,2 tis. | 182,9 tis. | 175,4 tis. |
| Zadlženosť | 37,5 % | 17,4 % | 17,7 % | 15,9 % | 8,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 4,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 659,7 tis.
- Aktíva
- 1,67 mil.
- Vlastné imanie
- 1,52 mil.
- Daň z príjmu
- 175,4 tis.
- Zadlženosť
- 8,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 688 tis.
- Aktíva
- 1,85 mil.
- Vlastné imanie
- 1,55 mil.
- Daň z príjmu
- 182,9 tis.
- Zadlženosť
- 15,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,4 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 456 tis.
- Aktíva
- 1,36 mil.
- Vlastné imanie
- 1,12 mil.
- Daň z príjmu
- 121,2 tis.
- Zadlženosť
- 17,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,4 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 198,6 tis.
- Aktíva
- 804,2 tis.
- Vlastné imanie
- 663,9 tis.
- Daň z príjmu
- 52,9 tis.
- Zadlženosť
- 17,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,32 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 160,2 tis.
- Aktíva
- 745,1 tis.
- Vlastné imanie
- 465,4 tis.
- Daň z príjmu
- 42,6 tis.
- Zadlženosť
- 37,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.