prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

L - TRANS Logistics s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43984231aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 02. 200818 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
3 095 168 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L - TRANS Logistics s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43984231
daňové identifikačné číslo
2022542907
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022542907
Sídlo
Staničná 12, 90051 Zohor, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 02. 2008
V registri
18 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 50542/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
884997
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
vnútroštátna nákladná cestná doprava,14. 02. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,14. 02. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v doprave - špedícia,14. 02. 2008—
sprotredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,14. 02. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,14. 02. 2008—
manipulácia s nákladom,14. 02. 2008—
skladovanie a uskladňovanie,14. 02. 2008—
prenájom automobilov,14. 02. 2008—
prenájom strojov a zariadení,14. 02. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností,14. 02. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností,14. 02. 2008—
medzinárodná nákladná cestná doprava,28. 06. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022542907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022542907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022542907IČ DPH SK2022542907Obdobia daňových registráciíDIČ 2022542907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022542907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022542907IČ DPH SK2022542907Obdobia daňových registráciíDIČ 2022542907: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022542907: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022542907IČ DPH SK2022542907
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202254290711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2008
daňové identifikačné číslo202254290710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 02. 06. 2022, rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −710 773 € a znížila tržby o ▼16 % na 3,1 mil. €.

Tržby

3 095 168 €

▼ 16,2 %

Výsledok hospodárenia

−710 773 €

▼ 181,1 %

Aktíva

574 715 €

▼ 47,2 %

Vlastné imanie

−1 175 783 €

▼ 152,9 %

Zadlženosť

304,6 %

Hrubá marža

−22,8 %

Čistá marža

−23,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 3 752 521 €. 2021: tržby 4 135 559 €. 2023: tržby 4 533 361 €. 2024: tržby 3 693 014 €. 2025: tržby 3 095 168 €.5 mil.2,5 mil.03,75 mil.4,14 mil.4,53 mil.3,69 mil.3,1 mil.20202021202320242025Tržby2020: tržby 3 752 521 €. 2021: tržby 4 135 559 €. 2023: tržby 4 533 361 €. 2024: tržby 3 693 014 €. 2025: tržby 3 095 168 €.5 mil.2,5 mil.03,75 mil.4,14 mil.4,53 mil.3,69 mil.3,1 mil.20202021202320242025Tržby2020: tržby 3 752 521 €. 2021: tržby 4 135 559 €. 2023: tržby 4 533 361 €. 2024: tržby 3 693 014 €. 2025: tržby 3 095 168 €.5 mil.2,5 mil.0202020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 101 107 €. 2021: výsledok hospodárenia 37 620 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 234 €. 2024: výsledok hospodárenia −252 817 €. 2025: výsledok hospodárenia −710 773 €.200 tis.0−1 mil.+101,1 tis.+37,6 tis.+48,2 tis.−252,8 tis.−710,8 tis.20202021202320242025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 101 107 €. 2021: výsledok hospodárenia 37 620 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 234 €. 2024: výsledok hospodárenia −252 817 €. 2025: výsledok hospodárenia −710 773 €.200 tis.0−1 mil.+48,2 tis.202020232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 101 107 €. 2021: výsledok hospodárenia 37 620 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 234 €. 2024: výsledok hospodárenia −252 817 €. 2025: výsledok hospodárenia −710 773 €.200 tis.0−1 mil.202020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 889 432 €, vlastné imanie 191 089 €. 2021: aktíva 1 649 591 €, vlastné imanie 21 596 €. 2023: aktíva 1 308 569 €, vlastné imanie −112 086 €. 2024: aktíva 1 088 010 €, vlastné imanie −465 010 €. 2025: aktíva 574 715 €, vlastné imanie −1 175 783 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 889 432 €, vlastné imanie 191 089 €. 2021: aktíva 1 649 591 €, vlastné imanie 21 596 €. 2023: aktíva 1 308 569 €, vlastné imanie −112 086 €. 2024: aktíva 1 088 010 €, vlastné imanie −465 010 €. 2025: aktíva 574 715 €, vlastné imanie −1 175 783 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 889 432 €, vlastné imanie 191 089 €. 2021: aktíva 1 649 591 €, vlastné imanie 21 596 €. 2023: aktíva 1 308 569 €, vlastné imanie −112 086 €. 2024: aktíva 1 088 010 €, vlastné imanie −465 010 €. 2025: aktíva 574 715 €, vlastné imanie −1 175 783 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 427 170 €, zásoby 13 952 €, pohľadávky 1 572 841 €, finančné účty −140 699 €. 2021: dlhodobý majetok 447 088 €, zásoby 35 291 €, pohľadávky 1 111 654 €, finančné účty 49 737 €. 2023: dlhodobý majetok 246 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 050 345 €, finančné účty 12 063 €. 2024: dlhodobý majetok 210 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 606 820 €, finančné účty 266 371 €. 2025: dlhodobý majetok 18 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 370 €, finančné účty 47 023 €.2,5 mil.0−200 tis.20202021202320242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 427 170 €, zásoby 13 952 €, pohľadávky 1 572 841 €, finančné účty −140 699 €. 2021: dlhodobý majetok 447 088 €, zásoby 35 291 €, pohľadávky 1 111 654 €, finančné účty 49 737 €. 2023: dlhodobý majetok 246 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 050 345 €, finančné účty 12 063 €. 2024: dlhodobý majetok 210 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 606 820 €, finančné účty 266 371 €. 2025: dlhodobý majetok 18 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 370 €, finančné účty 47 023 €.2,5 mil.0−200 tis.20202021202320242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 427 170 €, zásoby 13 952 €, pohľadávky 1 572 841 €, finančné účty −140 699 €. 2021: dlhodobý majetok 447 088 €, zásoby 35 291 €, pohľadávky 1 111 654 €, finančné účty 49 737 €. 2023: dlhodobý majetok 246 161 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 050 345 €, finančné účty 12 063 €. 2024: dlhodobý majetok 210 619 €, zásoby 0 €, pohľadávky 606 820 €, finančné účty 266 371 €. 2025: dlhodobý majetok 18 322 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 370 €, finančné účty 47 023 €.2,5 mil.0−200 tis.20202021202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 191 089 €, dlhodobé záväzky 182 949 €, krátkodobé záväzky 1 515 394 €. 2021: vlastné imanie 21 596 €, dlhodobé záväzky 83 555 €, krátkodobé záväzky 1 544 440 €. 2023: vlastné imanie −112 086 €, dlhodobé záväzky 19 192 €, krátkodobé záväzky 1 317 463 €. 2024: vlastné imanie −465 010 €, dlhodobé záväzky 11 780 €, krátkodobé záväzky 1 457 240 €. 2025: vlastné imanie −1 175 783 €, dlhodobé záväzky 9 778 €, krátkodobé záväzky 1 740 720 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 191 089 €, dlhodobé záväzky 182 949 €, krátkodobé záväzky 1 515 394 €. 2021: vlastné imanie 21 596 €, dlhodobé záväzky 83 555 €, krátkodobé záväzky 1 544 440 €. 2023: vlastné imanie −112 086 €, dlhodobé záväzky 19 192 €, krátkodobé záväzky 1 317 463 €. 2024: vlastné imanie −465 010 €, dlhodobé záväzky 11 780 €, krátkodobé záväzky 1 457 240 €. 2025: vlastné imanie −1 175 783 €, dlhodobé záväzky 9 778 €, krátkodobé záväzky 1 740 720 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 191 089 €, dlhodobé záväzky 182 949 €, krátkodobé záväzky 1 515 394 €. 2021: vlastné imanie 21 596 €, dlhodobé záväzky 83 555 €, krátkodobé záväzky 1 544 440 €. 2023: vlastné imanie −112 086 €, dlhodobé záväzky 19 192 €, krátkodobé záväzky 1 317 463 €. 2024: vlastné imanie −465 010 €, dlhodobé záväzky 11 780 €, krátkodobé záväzky 1 457 240 €. 2025: vlastné imanie −1 175 783 €, dlhodobé záväzky 9 778 €, krátkodobé záväzky 1 740 720 €.2 mil.0−2 mil.20202021202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 46 369 €. 2021: daň z príjmu 17 457 €. 2023: daň z príjmu 22 760 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.046,4 tis.17,5 tis.22,8 tis.3,8 tis.3,8 tis.20202021202320242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 46 369 €. 2021: daň z príjmu 17 457 €. 2023: daň z príjmu 22 760 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.046,4 tis.17,5 tis.22,8 tis.3,8 tis.3,8 tis.20202021202320242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 46 369 €. 2021: daň z príjmu 17 457 €. 2023: daň z príjmu 22 760 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.50 tis.25 tis.0202020232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,75 mil.4,14 mil.4,53 mil.3,69 mil.3,1 mil.
Výsledok hospodárenia101,1 tis.37,6 tis.48,2 tis.−252,8 tis.−710,8 tis.
Aktíva1,89 mil.1,65 mil.1,31 mil.1,09 mil.574,7 tis.
Vlastné imanie191,1 tis.21,6 tis.−112,1 tis.−465 tis.−1,18 mil.
Daň z príjmu46,4 tis.17,5 tis.22,8 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť89,9 %98,7 %102,1 %135,0 %304,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,1 mil.
Výsledok hospodárenia
−710,8 tis.
Aktíva
574,7 tis.
Vlastné imanie
−1,18 mil.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
304,6 %

2024

Tržby
3,69 mil.
Výsledok hospodárenia
−252,8 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
−465 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
135,0 %

2023

Tržby
4,53 mil.
Výsledok hospodárenia
48,2 tis.
Aktíva
1,31 mil.
Vlastné imanie
−112,1 tis.
Daň z príjmu
22,8 tis.
Zadlženosť
102,1 %

2021

Tržby
4,14 mil.
Výsledok hospodárenia
37,6 tis.
Aktíva
1,65 mil.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
17,5 tis.
Zadlženosť
98,7 %

2020

Tržby
3,75 mil.
Výsledok hospodárenia
101,1 tis.
Aktíva
1,89 mil.
Vlastné imanie
191,1 tis.
Daň z príjmu
46,4 tis.
Zadlženosť
89,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API