prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

B-Komplex s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43968163aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
231 072 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
B-Komplex s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43968163
daňové identifikačné číslo
2022530928
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Opatovská cesta 18, 040 01 Košice - mestská časť Vyšné Opátske, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 21145/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
822861
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 01. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 01. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby31. 01. 2008—
správa bytového a nebytového fondu31. 01. 2008—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu31. 01. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov31. 01. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí31. 01. 2008—
reklamné a marketingové služby31. 01. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla31. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 01. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu31. 01. 2008—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo31. 03. 2012—
montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených plynových zariadení31. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb31. 03. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby31. 03. 2012—
montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích31. 03. 2012—
izolatérstvo31. 03. 2012—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom23. 10. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 06. 2022 do 01. 12. 2023 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022530928: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022530928Obdobia daňových registráciíDIČ 2022530928: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022530928Obdobia daňových registráciíDIČ 2022530928: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022530928
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202253092810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −165 262 € a znížila tržby o ▼63 % na 231,1 tisíc eur.

Tržby

231 072 €

▼ 63,1 %

Výsledok hospodárenia

−165 262 €

▼ 98 470,2 %

Aktíva

166 390 €

▼ 59,7 %

Vlastné imanie

−112 513 €

▼ 313,3 %

Zadlženosť

167,6 %

Hrubá marža

−71,1 %

Čistá marža

−71,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 855 236 €. 2021: tržby 1 049 307 €. 2022: tržby 628 213 €. 2023: tržby 627 032 €. 2024: tržby 231 072 €.2 mil.1 mil.0855,2 tis.1,05 mil.628,2 tis.627 tis.231,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 855 236 €. 2021: tržby 1 049 307 €. 2022: tržby 628 213 €. 2023: tržby 627 032 €. 2024: tržby 231 072 €.2 mil.1 mil.0855,2 tis.1,05 mil.628,2 tis.627 tis.231,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 855 236 €. 2021: tržby 1 049 307 €. 2022: tržby 628 213 €. 2023: tržby 627 032 €. 2024: tržby 231 072 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 497 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia 658 €. 2023: výsledok hospodárenia 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −165 262 €.25 tis.0−200 tis.+4,5 tis.+22,9 tis.+658+168−165,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 497 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia 658 €. 2023: výsledok hospodárenia 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −165 262 €.25 tis.0−200 tis.+4,5 tis.+658202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 497 €. 2021: výsledok hospodárenia 22 877 €. 2022: výsledok hospodárenia 658 €. 2023: výsledok hospodárenia 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −165 262 €.25 tis.0−200 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 491 348 €, vlastné imanie 123 378 €. 2021: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 146 255 €. 2022: aktíva 561 549 €, vlastné imanie 52 582 €. 2023: aktíva 412 493 €, vlastné imanie 52 749 €. 2024: aktíva 166 390 €, vlastné imanie −112 513 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 491 348 €, vlastné imanie 123 378 €. 2021: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 146 255 €. 2022: aktíva 561 549 €, vlastné imanie 52 582 €. 2023: aktíva 412 493 €, vlastné imanie 52 749 €. 2024: aktíva 166 390 €, vlastné imanie −112 513 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 491 348 €, vlastné imanie 123 378 €. 2021: aktíva 600 333 €, vlastné imanie 146 255 €. 2022: aktíva 561 549 €, vlastné imanie 52 582 €. 2023: aktíva 412 493 €, vlastné imanie 52 749 €. 2024: aktíva 166 390 €, vlastné imanie −112 513 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 96 899 €, zásoby 139 361 €, pohľadávky 230 858 €, finančné účty 23 757 €. 2021: dlhodobý majetok 94 331 €, zásoby 212 785 €, pohľadávky 285 589 €, finančné účty 7 545 €. 2022: dlhodobý majetok 23 917 €, zásoby 316 973 €, pohľadávky 213 195 €, finančné účty 5 986 €. 2023: dlhodobý majetok 16 917 €, zásoby 193 155 €, pohľadávky 132 775 €, finančné účty 69 275 €. 2024: dlhodobý majetok 9 917 €, zásoby 5 272 €, pohľadávky 140 900 €, finančné účty 10 292 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 96 899 €, zásoby 139 361 €, pohľadávky 230 858 €, finančné účty 23 757 €. 2021: dlhodobý majetok 94 331 €, zásoby 212 785 €, pohľadávky 285 589 €, finančné účty 7 545 €. 2022: dlhodobý majetok 23 917 €, zásoby 316 973 €, pohľadávky 213 195 €, finančné účty 5 986 €. 2023: dlhodobý majetok 16 917 €, zásoby 193 155 €, pohľadávky 132 775 €, finančné účty 69 275 €. 2024: dlhodobý majetok 9 917 €, zásoby 5 272 €, pohľadávky 140 900 €, finančné účty 10 292 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 96 899 €, zásoby 139 361 €, pohľadávky 230 858 €, finančné účty 23 757 €. 2021: dlhodobý majetok 94 331 €, zásoby 212 785 €, pohľadávky 285 589 €, finančné účty 7 545 €. 2022: dlhodobý majetok 23 917 €, zásoby 316 973 €, pohľadávky 213 195 €, finančné účty 5 986 €. 2023: dlhodobý majetok 16 917 €, zásoby 193 155 €, pohľadávky 132 775 €, finančné účty 69 275 €. 2024: dlhodobý majetok 9 917 €, zásoby 5 272 €, pohľadávky 140 900 €, finančné účty 10 292 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 123 378 €, dlhodobé záväzky 1 499 €, krátkodobé záväzky 366 471 €. 2021: vlastné imanie 146 255 €, dlhodobé záväzky 1 774 €, krátkodobé záväzky 452 304 €. 2022: vlastné imanie 52 582 €, dlhodobé záväzky 2 019 €, krátkodobé záväzky 506 948 €. 2023: vlastné imanie 52 749 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 357 712 €. 2024: vlastné imanie −112 513 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 276 871 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 123 378 €, dlhodobé záväzky 1 499 €, krátkodobé záväzky 366 471 €. 2021: vlastné imanie 146 255 €, dlhodobé záväzky 1 774 €, krátkodobé záväzky 452 304 €. 2022: vlastné imanie 52 582 €, dlhodobé záväzky 2 019 €, krátkodobé záväzky 506 948 €. 2023: vlastné imanie 52 749 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 357 712 €. 2024: vlastné imanie −112 513 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 276 871 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 123 378 €, dlhodobé záväzky 1 499 €, krátkodobé záväzky 366 471 €. 2021: vlastné imanie 146 255 €, dlhodobé záväzky 1 774 €, krátkodobé záväzky 452 304 €. 2022: vlastné imanie 52 582 €, dlhodobé záväzky 2 019 €, krátkodobé záväzky 506 948 €. 2023: vlastné imanie 52 749 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 357 712 €. 2024: vlastné imanie −112 513 €, dlhodobé záväzky 2 032 €, krátkodobé záväzky 276 871 €.1 mil.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 001 €. 2021: daň z príjmu 8 256 €. 2022: daň z príjmu 4 405 €. 2023: daň z príjmu 2 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.08 tis.8,3 tis.4,4 tis.2,2 tis.96020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 001 €. 2021: daň z príjmu 8 256 €. 2022: daň z príjmu 4 405 €. 2023: daň z príjmu 2 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.08 tis.8,3 tis.4,4 tis.2,2 tis.96020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 8 001 €. 2021: daň z príjmu 8 256 €. 2022: daň z príjmu 4 405 €. 2023: daň z príjmu 2 218 €. 2024: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0960202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby855,2 tis.1,05 mil.628,2 tis.627 tis.231,1 tis.
Výsledok hospodárenia4,5 tis.22,9 tis.658168−165,3 tis.
Aktíva491,3 tis.600,3 tis.561,5 tis.412,5 tis.166,4 tis.
Vlastné imanie123,4 tis.146,3 tis.52,6 tis.52,7 tis.−112,5 tis.
Daň z príjmu8 tis.8,3 tis.4,4 tis.2,2 tis.960
Zadlženosť74,9 %75,6 %90,6 %87,2 %167,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
231,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−165,3 tis.
Aktíva
166,4 tis.
Vlastné imanie
−112,5 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
167,6 %

2023

Tržby
627 tis.
Výsledok hospodárenia
168
Aktíva
412,5 tis.
Vlastné imanie
52,7 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
87,2 %

2022

Tržby
628,2 tis.
Výsledok hospodárenia
658
Aktíva
561,5 tis.
Vlastné imanie
52,6 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
90,6 %

2021

Tržby
1,05 mil.
Výsledok hospodárenia
22,9 tis.
Aktíva
600,3 tis.
Vlastné imanie
146,3 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
75,6 %

2020

Tržby
855,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
491,3 tis.
Vlastné imanie
123,4 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
74,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API