prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TIMEX SR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43965644aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 02. 200818 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
116 548 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TIMEX SR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43965644
daňové identifikačné číslo
2022548836
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022548836
Sídlo
Nám. sv. Imricha 923/21, 943 01 Štúrovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 02. 2008
V registri
18 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 48606/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
938153
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)13. 02. 2008—
reklamné a marketingové služby13. 02. 2008—
poradenská činnosť v oblasti marketingu13. 02. 2008—
čistiace a upratovacie služby13. 02. 2008—
prenájom hnuteľných vecí06. 09. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 09. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022548836: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022548836: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022548836IČ DPH SK2022548836Obdobia daňových registráciíDIČ 2022548836: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022548836: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022548836IČ DPH SK2022548836Obdobia daňových registráciíDIČ 2022548836: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022548836: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022548836IČ DPH SK2022548836
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202254883611. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 11. 03. 2008
daňové identifikačné číslo202254883610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼56 % na 29 371 € a znížila tržby o ▼86 % na 116,5 tisíc eur.

Tržby

116 548 €

▼ 85,8 %

Výsledok hospodárenia

29 371 €

▼ 56,3 %

Aktíva

191 257 €

▼ 54,9 %

Vlastné imanie

104 621 €

▲ 39,0 %

Zadlženosť

45,3 %

Hrubá marža

32,0 %

Čistá marža

25,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 78 133 €. 2017: tržby 59 833 €. 2018: tržby 45 123 €. 2019: tržby 822 385 €. 2020: tržby 116 548 €.1 mil.500 tis.078,1 tis.59,8 tis.45,1 tis.822,4 tis.116,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 78 133 €. 2017: tržby 59 833 €. 2018: tržby 45 123 €. 2019: tržby 822 385 €. 2020: tržby 116 548 €.1 mil.500 tis.078,1 tis.59,8 tis.45,1 tis.822,4 tis.116,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 78 133 €. 2017: tržby 59 833 €. 2018: tržby 45 123 €. 2019: tržby 822 385 €. 2020: tržby 116 548 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 826 €. 2017: výsledok hospodárenia 17 310 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 980 €. 2019: výsledok hospodárenia 67 236 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 371 €.100 tis.50 tis.0+16,8 tis.+17,3 tis.+13 tis.+67,2 tis.+29,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 826 €. 2017: výsledok hospodárenia 17 310 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 980 €. 2019: výsledok hospodárenia 67 236 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 371 €.100 tis.50 tis.0+16,8 tis.+17,3 tis.+13 tis.+67,2 tis.+29,4 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 826 €. 2017: výsledok hospodárenia 17 310 €. 2018: výsledok hospodárenia 12 980 €. 2019: výsledok hospodárenia 67 236 €. 2020: výsledok hospodárenia 29 371 €.100 tis.50 tis.0201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 631 €, vlastné imanie 24 840 €. 2017: aktíva 50 764 €, vlastné imanie 25 324 €. 2018: aktíva 50 342 €, vlastné imanie 20 994 €. 2019: aktíva 423 750 €, vlastné imanie 75 250 €. 2020: aktíva 191 257 €, vlastné imanie 104 621 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 631 €, vlastné imanie 24 840 €. 2017: aktíva 50 764 €, vlastné imanie 25 324 €. 2018: aktíva 50 342 €, vlastné imanie 20 994 €. 2019: aktíva 423 750 €, vlastné imanie 75 250 €. 2020: aktíva 191 257 €, vlastné imanie 104 621 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 631 €, vlastné imanie 24 840 €. 2017: aktíva 50 764 €, vlastné imanie 25 324 €. 2018: aktíva 50 342 €, vlastné imanie 20 994 €. 2019: aktíva 423 750 €, vlastné imanie 75 250 €. 2020: aktíva 191 257 €, vlastné imanie 104 621 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 940 €, finančné účty 27 691 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 104 €, finančné účty 38 660 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 780 €, finančné účty 44 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 405 348 €, finančné účty 18 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 406 €, pohľadávky 101 829 €, finančné účty 62 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 940 €, finančné účty 27 691 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 104 €, finančné účty 38 660 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 780 €, finančné účty 44 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 405 348 €, finančné účty 18 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 406 €, pohľadávky 101 829 €, finančné účty 62 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 940 €, finančné účty 27 691 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 104 €, finančné účty 38 660 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 780 €, finančné účty 44 562 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 405 348 €, finančné účty 18 402 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 406 €, pohľadávky 101 829 €, finančné účty 62 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 24 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 791 €. 2017: vlastné imanie 25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 440 €. 2018: vlastné imanie 20 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 348 €. 2019: vlastné imanie 75 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 500 €. 2020: vlastné imanie 104 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 636 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 24 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 791 €. 2017: vlastné imanie 25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 440 €. 2018: vlastné imanie 20 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 348 €. 2019: vlastné imanie 75 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 500 €. 2020: vlastné imanie 104 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 636 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 24 840 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 791 €. 2017: vlastné imanie 25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 440 €. 2018: vlastné imanie 20 994 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 348 €. 2019: vlastné imanie 75 250 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 348 500 €. 2020: vlastné imanie 104 621 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 636 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 750 €. 2017: daň z príjmu 4 608 €. 2018: daň z príjmu 3 451 €. 2019: daň z príjmu 18 229 €. 2020: daň z príjmu 7 968 €.20 tis.10 tis.04,8 tis.4,6 tis.3,5 tis.18,2 tis.8 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 750 €. 2017: daň z príjmu 4 608 €. 2018: daň z príjmu 3 451 €. 2019: daň z príjmu 18 229 €. 2020: daň z príjmu 7 968 €.20 tis.10 tis.04,8 tis.4,6 tis.3,5 tis.18,2 tis.8 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 750 €. 2017: daň z príjmu 4 608 €. 2018: daň z príjmu 3 451 €. 2019: daň z príjmu 18 229 €. 2020: daň z príjmu 7 968 €.20 tis.10 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby78,1 tis.59,8 tis.45,1 tis.822,4 tis.116,5 tis.
Výsledok hospodárenia16,8 tis.17,3 tis.13 tis.67,2 tis.29,4 tis.
Aktíva36,6 tis.50,8 tis.50,3 tis.423,8 tis.191,3 tis.
Vlastné imanie24,8 tis.25,3 tis.21 tis.75,3 tis.104,6 tis.
Daň z príjmu4,8 tis.4,6 tis.3,5 tis.18,2 tis.8 tis.
Zadlženosť32,2 %50,1 %58,3 %82,2 %45,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
116,5 tis.
Výsledok hospodárenia
29,4 tis.
Aktíva
191,3 tis.
Vlastné imanie
104,6 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
45,3 %

2019

Tržby
822,4 tis.
Výsledok hospodárenia
67,2 tis.
Aktíva
423,8 tis.
Vlastné imanie
75,3 tis.
Daň z príjmu
18,2 tis.
Zadlženosť
82,2 %

2018

Tržby
45,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
50,3 tis.
Vlastné imanie
21 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
58,3 %

2017

Tržby
59,8 tis.
Výsledok hospodárenia
17,3 tis.
Aktíva
50,8 tis.
Vlastné imanie
25,3 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
50,1 %

2016

Tržby
78,1 tis.
Výsledok hospodárenia
16,8 tis.
Aktíva
36,6 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
32,2 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API