Súhrn
- Vznik
- 01. 02. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €01/2024 — 06/2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Industrypark Nováky s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43962301
- daňové identifikačné číslo
- 2022531236
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- M. Hodža 395/12/18, 97101 Prievidza, Slovenská republika
- Územie
- Prievidzaokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 02. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 19717/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 248445
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) alebo konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 01. 02. 2008 | — |
| marketing | 01. 02. 2008 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 02. 2008 | — |
| organizácia školení a konferencií | 01. 02. 2008 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 01. 02. 2008 | — |
| vydavateľská činnosť | 01. 02. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 01. 02. 2008 | — |
| zabezpečovanie služieb spojených so správou nehnuteľností | 01. 02. 2008 | — |
| čistenie a údržba komunikácií | 01. 02. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 02. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 01. 02. 2008 | — |
| zemné a výkopové práce, búracie a demolačné práce bez použitia trhavín | 01. 02. 2008 | — |
| sprostredkovanie služieb informačných technológií | 01. 02. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 02. 2008 | — |
| údržba zelene | 01. 02. 2008 | — |
| upratovacie a čistiace práce | 01. 02. 2008 | — |
| poskytovanie software | 01. 02. 2008 | — |
| poradenstvo v oblasti hardware a software | 01. 02. 2008 | — |
| kopírovacie práce | 01. 02. 2008 | — |
| automatizované spracovanie dát | 01. 02. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 02. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022531236 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2024 — 06/2024 znížila stratu na −458 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−458 €
▲ 51,9 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 01/2024 — 06/2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 366 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −2,9 tis. | 619,2 tis. | −2,9 tis. | −952 | −458 |
| Aktíva | 1,25 mil. | 332,3 tis. | 5,5 tis. | 4,5 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | −450,9 tis. | 168,3 tis. | 5,5 tis. | 4,5 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 0 | 164 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 136,0 % | 49,3 % | 0,0 % | 0,0 % | — |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
01/2024 — 06/2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −458
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −952
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 5,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 619,2 tis.
- Aktíva
- 332,3 tis.
- Vlastné imanie
- 168,3 tis.
- Daň z príjmu
- 164 tis.
- Zadlženosť
- 49,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 366
- Výsledok hospodárenia
- −2,9 tis.
- Aktíva
- 1,25 mil.
- Vlastné imanie
- −450,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 136,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.