Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 166 489 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- A.M.O. STAV, s. r. o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 43941010
- daňové identifikačné číslo
- 2022560496
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Gorkého 12, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 2008
- V registri
- 18 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 147205/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 615489
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| murárstvo | 14. 03. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 03. 2008 | — |
| maliarske a natieračské práce | 14. 03. 2008 | — |
| montáž sadrokartónových dosiek | 14. 03. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 14. 03. 2008 | — |
| demolačné práce (odstránenie pôvodných stavieb a ich častí bez použitia trhavín) | 14. 03. 2008 | — |
| príprava debnenia pre základy | 14. 03. 2008 | — |
| montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín | 14. 03. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 14. 03. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 18. 03. 2014 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 18. 03. 2014 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 18. 03. 2014 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 18. 03. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022560496 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼69 % na 1 375 € a znížila tržby o ▼12 % na 166,5 tisíc eur.
Tržby
166 489 €
▼ 12,3 %Výsledok hospodárenia
1 375 €
▼ 68,9 %Aktíva
34 456 €
▼ 3,7 %Vlastné imanie
23 643 €
▲ 6,2 %Zadlženosť
31,4 %
Hrubá marža
1,1 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 294,2 tis. | 271 tis. | 206 tis. | 189,9 tis. | 166,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,2 tis. | −17,8 tis. | −16,6 tis. | 4,4 tis. | 1,4 tis. |
| Aktíva | 26,2 tis. | 72,3 tis. | 27,6 tis. | 35,8 tis. | 34,5 tis. |
| Vlastné imanie | 18,9 tis. | 1,1 tis. | −15,4 tis. | 22,3 tis. | 23,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 1,3 tis. | 485 |
| Zadlženosť | 27,9 % | 98,5 % | 155,8 % | 37,8 % | 31,4 % |
2018
- Tržby
- 166,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 34,5 tis.
- Vlastné imanie
- 23,6 tis.
- Daň z príjmu
- 485
- Zadlženosť
- 31,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 189,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 35,8 tis.
- Vlastné imanie
- 22,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 37,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 206 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,6 tis.
- Aktíva
- 27,6 tis.
- Vlastné imanie
- −15,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 155,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 271 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17,8 tis.
- Aktíva
- 72,3 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 294,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 26,2 tis.
- Vlastné imanie
- 18,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 27,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).