Súhrn
- Vznik
- 25. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 52 275 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KARD s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43936458
- daňové identifikačné číslo
- 2022521204
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Považská 32, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 01. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 21109/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 744574
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 25. 01. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 25. 01. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 25. 01. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 25. 01. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 04. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 01. 04. 2016 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 01. 04. 2016 | — |
| administratívne služby | 01. 04. 2016 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 01. 04. 2016 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 04. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 04. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 01. 04. 2016 | — |
| vedenie účtovníctva | 01. 04. 2016 | — |
| počítačové služby | 01. 04. 2016 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 01. 04. 2016 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 01. 04. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022521204 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2019 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲120 % na 1 267 € a znížila tržby o ▼78 % na 52,3 tisíc eur.
Tržby
52 275 €
▼ 77,9 %Výsledok hospodárenia
1 267 €
▲ 119,6 %Aktíva
129 213 €
▲ 11,4 %Vlastné imanie
−61 616 €
▲ 2,0 %Zadlženosť
147,7 %
Hrubá marža
4,3 %
Čistá marža
2,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,5 tis. | 10,8 tis. | 236,5 tis. | 52,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,3 tis. | −9,2 tis. | 577 | 1,3 tis. |
| Aktíva | 1,2 tis. | 1,8 tis. | 116 tis. | 129,2 tis. |
| Vlastné imanie | −54,3 tis. | −63,5 tis. | −62,9 tis. | −61,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,9 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 4 569,5 % | 3 639,7 % | 154,2 % | 147,7 % |
2017
- Tržby
- 52,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 129,2 tis.
- Vlastné imanie
- −61,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 147,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 236,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 577
- Aktíva
- 116 tis.
- Vlastné imanie
- −62,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 154,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 10,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,2 tis.
- Aktíva
- 1,8 tis.
- Vlastné imanie
- −63,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 3 639,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 26,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,3 tis.
- Aktíva
- 1,2 tis.
- Vlastné imanie
- −54,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 569,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.