prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

JP Tahanovce s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43933599aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JP Tahanovce s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43933599
daňové identifikačné číslo
2022524603
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Obrody 25, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 21085/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
946741
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb22. 01. 2008—
prenájom hnuteľných vecí22. 01. 2008—
prenájom reklamných plôch22. 01. 2008—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť22. 01. 2008—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá22. 01. 2008—
lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia22. 01. 2008—
správa bytového a neybytového fondu22. 01. 2008—
podnikanie v oblasti nakladania s ostatným odpadom22. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 01. 2008—
neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča22. 01. 2008—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
zváračské práce22. 01. 2008—
maliarske, natieračské a sklenárske práce22. 01. 2008—
demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy22. 01. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 01. 2008—
uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien22. 01. 2008—
montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov22. 01. 2008—
zostavovanie dielcov alebo súčastí do finálnych stolárskych produktov22. 01. 2008—
osadzovanie stavebno-stolárskych výrobkov a dverí do drevených rámov, osadzovanie stavaných políc a skríň22. 01. 2008—
výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov22. 01. 2008—
výroba a montáž plastových a hliníkových okien a dverí22. 01. 2008—
montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov22. 01. 2008—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524603Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524603Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524603: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524603
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202252460310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadla z nuly do straty −1 165 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−1 165 €

Aktíva

1 216 521 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−94 255 €

▼ 1,3 %

Zadlženosť

107,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024Tržby2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.1100000020202021202220232024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 165 €.0−2 tis.0000−1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 165 €.0−2 tis.0000−1,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 165 €.0−2 tis.00202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2021: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2022: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2023: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2024: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −94 255 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2021: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2022: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2023: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2024: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −94 255 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2021: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2022: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2023: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −93 090 €. 2024: aktíva 1 216 521 €, vlastné imanie −94 255 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2021: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2022: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2023: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2024: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2021: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2022: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2023: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2024: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2021: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2022: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2023: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €. 2024: dlhodobý majetok 1 141 191 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 347 €, finančné účty 52 983 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2021: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2022: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2023: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2024: vlastné imanie −94 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 310 776 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2021: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2022: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2023: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2024: vlastné imanie −94 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 310 776 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2021: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2022: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2023: vlastné imanie −93 090 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 309 611 €. 2024: vlastné imanie −94 255 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 310 776 €.2 mil.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia0000−1,2 tis.
Aktíva1,22 mil.1,22 mil.1,22 mil.1,22 mil.1,22 mil.
Vlastné imanie−93,1 tis.−93,1 tis.−93,1 tis.−93,1 tis.−94,3 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť107,7 %107,7 %107,7 %107,7 %107,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−94,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
107,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−93,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−93,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−93,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
−93,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API