prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Signo, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43930824aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Signo, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43930824
daňové identifikačné číslo
2022516859
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022516859
Sídlo
Tatranská cesta 68, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 20034/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
664877
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 01. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 01. 2008—
výroba vlajok16. 01. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516859: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022516859: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516859IČ DPH SK2022516859Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516859: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022516859: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516859IČ DPH SK2022516859Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516859: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022516859: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516859IČ DPH SK2022516859
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202251685911. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 21. 01. 2008
daňové identifikačné číslo202251685910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 31. 05. 2014, rok porušenia 2014).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −668 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−668 €

▲ 66,7 %

Aktíva

361 119 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

72 978 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

79,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 105 538 €. 2022: tržby 102 339 €. 2023: tržby 20 586 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0105,5 tis.102,3 tis.20,6 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 105 538 €. 2022: tržby 102 339 €. 2023: tržby 20 586 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0105,5 tis.102,3 tis.20,6 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 105 538 €. 2022: tržby 102 339 €. 2023: tržby 20 586 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −113 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 212 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 007 €. 2025: výsledok hospodárenia −668 €.100−5 tis.−113+6−4,2 tis.−2 tis.−66820212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −113 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 212 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 007 €. 2025: výsledok hospodárenia −668 €.100−5 tis.−113+6−4,2 tis.−2 tis.−66820212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −113 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 212 €. 2024: výsledok hospodárenia −2 007 €. 2025: výsledok hospodárenia −668 €.100−5 tis.−113−668202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 388 830 €, vlastné imanie 80 063 €. 2022: aktíva 371 446 €, vlastné imanie 79 871 €. 2023: aktíva 363 114 €, vlastné imanie 75 653 €. 2024: aktíva 361 447 €, vlastné imanie 73 646 €. 2025: aktíva 361 119 €, vlastné imanie 72 978 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 388 830 €, vlastné imanie 80 063 €. 2022: aktíva 371 446 €, vlastné imanie 79 871 €. 2023: aktíva 363 114 €, vlastné imanie 75 653 €. 2024: aktíva 361 447 €, vlastné imanie 73 646 €. 2025: aktíva 361 119 €, vlastné imanie 72 978 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 388 830 €, vlastné imanie 80 063 €. 2022: aktíva 371 446 €, vlastné imanie 79 871 €. 2023: aktíva 363 114 €, vlastné imanie 75 653 €. 2024: aktíva 361 447 €, vlastné imanie 73 646 €. 2025: aktíva 361 119 €, vlastné imanie 72 978 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 741 €, finančné účty 178 089 €. 2022: dlhodobý majetok 1 969 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 966 €, finančné účty 162 511 €. 2023: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 429 €, finančné účty 154 135 €. 2024: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 730 €, finančné účty 152 167 €. 2025: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 787 €, finančné účty 151 782 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 741 €, finančné účty 178 089 €. 2022: dlhodobý majetok 1 969 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 966 €, finančné účty 162 511 €. 2023: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 429 €, finančné účty 154 135 €. 2024: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 730 €, finančné účty 152 167 €. 2025: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 787 €, finančné účty 151 782 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 210 741 €, finančné účty 178 089 €. 2022: dlhodobý majetok 1 969 €, zásoby 0 €, pohľadávky 206 966 €, finančné účty 162 511 €. 2023: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 429 €, finančné účty 154 135 €. 2024: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 730 €, finančné účty 152 167 €. 2025: dlhodobý majetok 1 550 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 787 €, finančné účty 151 782 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 80 063 €, dlhodobé záväzky 1 281 €, krátkodobé záväzky 307 486 €. 2022: vlastné imanie 79 871 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 290 718 €. 2023: vlastné imanie 75 653 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 118 €. 2024: vlastné imanie 73 646 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 458 €. 2025: vlastné imanie 72 978 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 798 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 80 063 €, dlhodobé záväzky 1 281 €, krátkodobé záväzky 307 486 €. 2022: vlastné imanie 79 871 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 290 718 €. 2023: vlastné imanie 75 653 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 118 €. 2024: vlastné imanie 73 646 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 458 €. 2025: vlastné imanie 72 978 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 798 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 80 063 €, dlhodobé záväzky 1 281 €, krátkodobé záväzky 307 486 €. 2022: vlastné imanie 79 871 €, dlhodobé záväzky 857 €, krátkodobé záväzky 290 718 €. 2023: vlastné imanie 75 653 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 118 €. 2024: vlastné imanie 73 646 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 458 €. 2025: vlastné imanie 72 978 €, dlhodobé záväzky 343 €, krátkodobé záväzky 287 798 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 503 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.05031,5 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 503 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.05031,5 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 503 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.05030340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby105,5 tis.102,3 tis.20,6 tis.00
Výsledok hospodárenia−1136−4,2 tis.−2 tis.−668
Aktíva388,8 tis.371,4 tis.363,1 tis.361,4 tis.361,1 tis.
Vlastné imanie80,1 tis.79,9 tis.75,7 tis.73,6 tis.73 tis.
Daň z príjmu5031,5 tis.0340340
Zadlženosť79,4 %78,5 %79,2 %79,6 %79,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−668
Aktíva
361,1 tis.
Vlastné imanie
73 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
79,8 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
361,4 tis.
Vlastné imanie
73,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
79,6 %

2023

Tržby
20,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,2 tis.
Aktíva
363,1 tis.
Vlastné imanie
75,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,2 %

2022

Tržby
102,3 tis.
Výsledok hospodárenia
6
Aktíva
371,4 tis.
Vlastné imanie
79,9 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
78,5 %

2021

Tržby
105,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−113
Aktíva
388,8 tis.
Vlastné imanie
80,1 tis.
Daň z príjmu
503
Zadlženosť
79,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API