Súhrn
- Vznik
- 16. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 807 010 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BERRY-SK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43921213
- daňové identifikačné číslo
- 2022520786
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Chočská 1527/7, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Kubínokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 01. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 20051/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 679227
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 16. 01. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 01. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 16. 01. 2008 | — |
| dokončovacie práce pri realizácii stavby | 16. 01. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia a predaj na priamu konzumáciu | 16. 01. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 16. 01. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve | 16. 01. 2008 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 12. 02. 2009 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov | 12. 02. 2009 | — |
| organizovanie spoločenských podujatí | 12. 02. 2009 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 02. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 02. 2009 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 12. 02. 2009 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 22. 11. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 29. 11. 2022 do 31. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022520786 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −3 004 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 807 tisíc eur.
Tržby
807 010 €
▲ 4,0 %Výsledok hospodárenia
−3 004 €
▼ 196,3 %Aktíva
319 980 €
▲ 4,6 %Vlastné imanie
−56 454 €
▼ 5,6 %Zadlženosť
117,6 %
Hrubá marža
0,2 %
Čistá marža
−0,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 359,3 tis. | 444 tis. | 637,6 tis. | 776,1 tis. | 807 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,2 tis. | 5,6 tis. | −35,9 tis. | 3,1 tis. | −3 tis. |
| Aktíva | 156,3 tis. | 230,5 tis. | 277,3 tis. | 305,9 tis. | 320 tis. |
| Vlastné imanie | −26,3 tis. | −20,7 tis. | −56,6 tis. | −53,5 tis. | −56,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 3,3 tis. | 2,6 tis. | 3,7 tis. | 4,6 tis. |
| Zadlženosť | 116,8 % | 109,0 % | 120,4 % | 117,5 % | 117,6 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 807 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 320 tis.
- Vlastné imanie
- −56,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 117,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 776,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 305,9 tis.
- Vlastné imanie
- −53,5 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 117,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 637,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,9 tis.
- Aktíva
- 277,3 tis.
- Vlastné imanie
- −56,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 120,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 444 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 230,5 tis.
- Vlastné imanie
- −20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 109,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 359,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 156,3 tis.
- Vlastné imanie
- −26,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 116,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.