Súhrn
- Vznik
- 26. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 309 753 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RE - RO STAV s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43920187
- daňové identifikačné číslo
- 2022530675
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022530675
- Sídlo
- 175, 05913 Jánovce, Slovenská republika
- Územie
- Jánovceokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 01. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19637/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 743418
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| murárske práce | 26. 01. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 01. 2008 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 26. 01. 2008 | — |
| lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia | 26. 01. 2008 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 26. 01. 2008 | — |
| montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 26. 01. 2008 | — |
| výmena a osadzovanie okien, osadzovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov | 26. 01. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2008 | — |
| sprostredkovanie dopravy a výroby | 26. 01. 2008 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu | 26. 01. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 01. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 01. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2008 | — |
| montáž krbových a komínových systémov z hotových komponentov | 26. 01. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022530675 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022530675 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −57 418 € a zvýšila tržby o ▲62 % na 309,8 tisíc eur.
Tržby
309 753 €
▲ 62,0 %Výsledok hospodárenia
−57 418 €
▼ 474,9 %Aktíva
−102 810 €
▼ 249,8 %Vlastné imanie
−85 357 €
▼ 52,4 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
−17,9 %
Čistá marža
−18,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 147,1 tis. | 91,9 tis. | 170,3 tis. | 191,2 tis. | 309,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −19,9 tis. | −51,2 tis. | 32,5 tis. | 15,3 tis. | −57,4 tis. |
| Aktíva | 112 tis. | 69,6 tis. | 113,7 tis. | 68,6 tis. | −102,8 tis. |
| Vlastné imanie | −9 tis. | −75,8 tis. | −43,3 tis. | −56 tis. | −85,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,5 tis. | 960 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 108,1 % | 208,9 % | 138,0 % | 181,6 % | — |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 309,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −57,4 tis.
- Aktíva
- −102,8 tis.
- Vlastné imanie
- −85,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 191,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,3 tis.
- Aktíva
- 68,6 tis.
- Vlastné imanie
- −56 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 181,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 170,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 32,5 tis.
- Aktíva
- 113,7 tis.
- Vlastné imanie
- −43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 138,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 91,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −51,2 tis.
- Aktíva
- 69,6 tis.
- Vlastné imanie
- −75,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 208,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 147,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,9 tis.
- Aktíva
- 112 tis.
- Vlastné imanie
- −9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 108,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).