Súhrn
- Vznik
- 03. 01. 200818 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 391 228 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FORCE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43911714
- daňové identifikačné číslo
- 2022507003
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022507003
- Sídlo
- Muškátová 6, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 01. 2008
- V registri
- 18 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20995/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 858944
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 03. 01. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti | 03. 01. 2008 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 03. 01. 2008 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 03. 01. 2008 | — |
| grafické práce na počítači | 03. 01. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb | 03. 01. 2008 | — |
| prepisovanie písomností | 03. 01. 2008 | — |
| finančný a operatívny leasing | 03. 01. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting | 03. 01. 2008 | — |
| vydávanie kníh, novín a časopisov | 03. 01. 2008 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 03. 01. 2008 | — |
| činnosť ekonomických a organizačných poradcov | 03. 01. 2008 | — |
| marketing a manažment | 03. 01. 2008 | — |
| spracovanie projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| technicko-organizačná pomoc pri realizácii projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľných živností | 03. 01. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 02. 01. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 01. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 02. 01. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022507003 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 09. 01. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022507003 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 23. 03. 2025 (rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −15 825 € a zvýšila tržby o ▲6 329 % na 391,2 tisíc eur.
Tržby
391 228 €
▲ 6 329,4 %Výsledok hospodárenia
−15 825 €
▼ 268,0 %Aktíva
134 485 €
▲ 27,1 %Vlastné imanie
37 777 €
▼ 29,5 %Zadlženosť
71,9 %
Hrubá marža
−3,6 %
Čistá marža
−4,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,3 tis. | 0 | 0 | 6,1 tis. | 391,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,7 tis. | −381 | −63 | −4,3 tis. | −15,8 tis. |
| Aktíva | 113,4 tis. | 112,9 tis. | 112,9 tis. | 105,8 tis. | 134,5 tis. |
| Vlastné imanie | 58,3 tis. | 58 tis. | 57,9 tis. | 53,6 tis. | 37,8 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 0 | 0 | 340 | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 48,5 % | 48,7 % | 48,7 % | 49,3 % | 71,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 391,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,8 tis.
- Aktíva
- 134,5 tis.
- Vlastné imanie
- 37,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 71,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 105,8 tis.
- Vlastné imanie
- 53,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 49,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −63
- Aktíva
- 112,9 tis.
- Vlastné imanie
- 57,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 48,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −381
- Aktíva
- 112,9 tis.
- Vlastné imanie
- 58 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 48,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 5,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 113,4 tis.
- Vlastné imanie
- 58,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 48,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.