prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

CREAT, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43907377aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
429 745 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CREAT, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43907377
daňové identifikačné číslo
2022518487
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022518487
Sídlo
29. Augusta 15, 036 01 Martin, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 20061/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
609686
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť autorizovaného architekta podľa § 4 zák. č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, konkrétne a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru, e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.18. 01. 2008—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb18. 01. 2008—
výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien18. 01. 2008—
realitná činnosť18. 01. 2008—
návrhárske a dizajnérske činnosti, grafický dizajn, priemyselný dizajn a dizajn nábytku18. 01. 2008—
konštruktérska a kresličská činnosť18. 01. 2008—
fotografické služby a zhotovovanie videozáznamov18. 01. 2008—
reklamné a marketingové služby18. 01. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky18. 01. 2008—
vydavateľská činnosť18. 01. 2008—
administratívne služby18. 01. 2008—
spracovanie dát a informácií18. 01. 2008—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom18. 01. 2008—
poskytovanie dátových služieb, poskytovanie informácií prostredníctvom internetu a z verejne prístupných zdrojov, tvorba webstránok18. 01. 2008—
organizovanie kurzov, školení, seminárov, výstav, kongresov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí18. 01. 2008—
sprostredkovanie v oblasti obchodu, služieb, dopravy a výroby18. 01. 2008—
maloobchod a veľkoobchod18. 01. 2008—
vedenie účtovníctva18. 01. 2008—
upratovacie a čistiace práce18. 01. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom18. 01. 2008—
obstarávanie služieb spojených s prevádzkou a údržbou nehnuteľností18. 01. 2008—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti18. 01. 2008—
prenájom hnuteľných vecí18. 01. 2008—
obstarávanie stavebných prác a dodávok oprávnenej organizácie18. 01. 2008—
leasingová činnosť18. 01. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla18. 01. 2008—
obsluha (vedenie) cudzieho motorového vozidla18. 01. 2008—
osobná cestná doprava vykonávaná vestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodoča s výnimkou vozidiel taxislužby18. 01. 2008—
skladovanie tovarov a manipulácia18. 01. 2008—
faktoring a forfaiting18. 01. 2008—
rozpočtové práce a kalkulácia stavieb18. 01. 2008—
vypracovanie projektov regionálneho rozvoja, príprava a spracovanie pre čerpanie finačných prostriedkov z fondov Európskej únie a poradenská a konzultačná činnosť, vypracovanie rozvojových dokumentov obcí, miest a regiónov18. 01. 2008—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 02. 02. 2023 do 31. 08. 2026 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
AK JUDr. Silvia Tatarková, s.r.o. · od 02. 02. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022518487: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022518487: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022518487IČ DPH SK2022518487Obdobia daňových registráciíDIČ 2022518487: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022518487: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022518487IČ DPH SK2022518487Obdobia daňových registráciíDIČ 2022518487: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022518487: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022518487IČ DPH SK2022518487
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202251848711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 28. 01. 2008
daňové identifikačné číslo202251848710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 27. 09. 2026, naposledy v zozname 19. 09. 2026; od 24. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Union zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaUnion zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 24. 10. 2026 otvorený31. 10. 2026
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 27. 09. 2026 ukončené19. 09. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼67 % na 11 327 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 429,7 tisíc eur.

Tržby

429 745 €

▲ 19,3 %

Výsledok hospodárenia

11 327 €

▼ 66,9 %

Aktíva

362 990 €

▲ 23,4 %

Vlastné imanie

99 666 €

▲ 12,8 %

Zadlženosť

72,5 %

Hrubá marža

4,6 %

Čistá marža

2,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 354 147 €. 2022: tržby 257 574 €. 2023: tržby 215 665 €. 2024: tržby 360 307 €. 2025: tržby 429 745 €.500 tis.250 tis.0354,1 tis.257,6 tis.215,7 tis.360,3 tis.429,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 354 147 €. 2022: tržby 257 574 €. 2023: tržby 215 665 €. 2024: tržby 360 307 €. 2025: tržby 429 745 €.500 tis.250 tis.0354,1 tis.257,6 tis.215,7 tis.360,3 tis.429,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 354 147 €. 2022: tržby 257 574 €. 2023: tržby 215 665 €. 2024: tržby 360 307 €. 2025: tržby 429 745 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 423 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 788 €. 2023: výsledok hospodárenia −36 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 169 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 327 €.50 tis.0−50 tis.+40,4 tis.−9,8 tis.−36,1 tis.+34,2 tis.+11,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 423 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 788 €. 2023: výsledok hospodárenia −36 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 169 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 327 €.50 tis.0−50 tis.+40,4 tis.−9,8 tis.−36,1 tis.+34,2 tis.+11,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 40 423 €. 2022: výsledok hospodárenia −9 788 €. 2023: výsledok hospodárenia −36 096 €. 2024: výsledok hospodárenia 34 169 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 327 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 234 770 €, vlastné imanie 102 026 €. 2022: aktíva 260 898 €, vlastné imanie 85 266 €. 2023: aktíva 251 623 €, vlastné imanie 54 171 €. 2024: aktíva 294 243 €, vlastné imanie 88 340 €. 2025: aktíva 362 990 €, vlastné imanie 99 666 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 234 770 €, vlastné imanie 102 026 €. 2022: aktíva 260 898 €, vlastné imanie 85 266 €. 2023: aktíva 251 623 €, vlastné imanie 54 171 €. 2024: aktíva 294 243 €, vlastné imanie 88 340 €. 2025: aktíva 362 990 €, vlastné imanie 99 666 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 234 770 €, vlastné imanie 102 026 €. 2022: aktíva 260 898 €, vlastné imanie 85 266 €. 2023: aktíva 251 623 €, vlastné imanie 54 171 €. 2024: aktíva 294 243 €, vlastné imanie 88 340 €. 2025: aktíva 362 990 €, vlastné imanie 99 666 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 180 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 105 €, finančné účty 27 839 €. 2022: dlhodobý majetok 212 811 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 671 €, finančné účty 2 416 €. 2023: dlhodobý majetok 177 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 944 €, finančné účty 14 098 €. 2024: dlhodobý majetok 175 339 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 555 €, finančné účty 40 349 €. 2025: dlhodobý majetok 175 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 820 €, finančné účty 68 312 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 180 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 105 €, finančné účty 27 839 €. 2022: dlhodobý majetok 212 811 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 671 €, finančné účty 2 416 €. 2023: dlhodobý majetok 177 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 944 €, finančné účty 14 098 €. 2024: dlhodobý majetok 175 339 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 555 €, finančné účty 40 349 €. 2025: dlhodobý majetok 175 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 820 €, finančné účty 68 312 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 180 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 105 €, finančné účty 27 839 €. 2022: dlhodobý majetok 212 811 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 671 €, finančné účty 2 416 €. 2023: dlhodobý majetok 177 581 €, zásoby 0 €, pohľadávky 59 944 €, finančné účty 14 098 €. 2024: dlhodobý majetok 175 339 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 555 €, finančné účty 40 349 €. 2025: dlhodobý majetok 175 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 118 820 €, finančné účty 68 312 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 744 €. 2022: vlastné imanie 85 266 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 85 160 €. 2023: vlastné imanie 54 171 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 106 980 €. 2024: vlastné imanie 88 340 €, dlhodobé záväzky 92 915 €, krátkodobé záväzky 112 988 €. 2025: vlastné imanie 99 666 €, dlhodobé záväzky 93 300 €, krátkodobé záväzky 170 024 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 744 €. 2022: vlastné imanie 85 266 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 85 160 €. 2023: vlastné imanie 54 171 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 106 980 €. 2024: vlastné imanie 88 340 €, dlhodobé záväzky 92 915 €, krátkodobé záväzky 112 988 €. 2025: vlastné imanie 99 666 €, dlhodobé záväzky 93 300 €, krátkodobé záväzky 170 024 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 026 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 132 744 €. 2022: vlastné imanie 85 266 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 85 160 €. 2023: vlastné imanie 54 171 €, dlhodobé záväzky 90 472 €, krátkodobé záväzky 106 980 €. 2024: vlastné imanie 88 340 €, dlhodobé záväzky 92 915 €, krátkodobé záväzky 112 988 €. 2025: vlastné imanie 99 666 €, dlhodobé záväzky 93 300 €, krátkodobé záväzky 170 024 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 332 €. 2022: daň z príjmu 2 474 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 850 €. 2025: daň z príjmu 8 480 €.20 tis.10 tis.011,3 tis.2,5 tis.02,9 tis.8,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 332 €. 2022: daň z príjmu 2 474 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 850 €. 2025: daň z príjmu 8 480 €.20 tis.10 tis.011,3 tis.2,5 tis.02,9 tis.8,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 332 €. 2022: daň z príjmu 2 474 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 2 850 €. 2025: daň z príjmu 8 480 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby354,1 tis.257,6 tis.215,7 tis.360,3 tis.429,7 tis.
Výsledok hospodárenia40,4 tis.−9,8 tis.−36,1 tis.34,2 tis.11,3 tis.
Aktíva234,8 tis.260,9 tis.251,6 tis.294,2 tis.363 tis.
Vlastné imanie102 tis.85,3 tis.54,2 tis.88,3 tis.99,7 tis.
Daň z príjmu11,3 tis.2,5 tis.02,9 tis.8,5 tis.
Zadlženosť56,5 %67,3 %78,5 %70,0 %72,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
429,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11,3 tis.
Aktíva
363 tis.
Vlastné imanie
99,7 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
72,5 %

2024

Tržby
360,3 tis.
Výsledok hospodárenia
34,2 tis.
Aktíva
294,2 tis.
Vlastné imanie
88,3 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
70,0 %

2023

Tržby
215,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,1 tis.
Aktíva
251,6 tis.
Vlastné imanie
54,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
78,5 %

2022

Tržby
257,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,8 tis.
Aktíva
260,9 tis.
Vlastné imanie
85,3 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
67,3 %

2021

Tržby
354,1 tis.
Výsledok hospodárenia
40,4 tis.
Aktíva
234,8 tis.
Vlastné imanie
102 tis.
Daň z príjmu
11,3 tis.
Zadlženosť
56,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API