prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SsBm s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43895638aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
18 089 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SsBm s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43895638
daňové identifikačné číslo
2022527067
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022527067
Sídlo
75, 96251 Horný Badín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 14206/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
486826
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním upratovacích a čistiacich prác22. 01. 2008—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
prevádzkovanie kultúrnych zariadení22. 01. 2008—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál22. 01. 2008—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov22. 01. 2008—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok22. 01. 2008—
organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
organizovanie kurzov, školení a výstav v rozsahu voľných živností22. 01. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 06. 2011—
podnikanie v poľnohospodárskej výrobe a lesníctve, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov na účely spracovania alebo ďalšieho predaja08. 06. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527067IČ DPH SK2022527067Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527067IČ DPH SK2022527067Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527067IČ DPH SK2022527067
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202252706711. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2017
daňové identifikačné číslo202252706710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼33 % na 4 570 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 18,1 tisíc eur.

Tržby

18 089 €

▲ 27,2 %

Výsledok hospodárenia

4 570 €

▼ 33,2 %

Aktíva

8 783 €

▼ 3,0 %

Vlastné imanie

5 371 €

▲ 571,4 %

Zadlženosť

38,8 %

Hrubá marža

27,1 %

Čistá marža

25,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 18 240 €. 2022: tržby 29 020 €. 2023: tržby 6 237 €. 2024: tržby 14 218 €. 2025: tržby 18 089 €.50 tis.25 tis.018,2 tis.29 tis.6,2 tis.14,2 tis.18,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 240 €. 2022: tržby 29 020 €. 2023: tržby 6 237 €. 2024: tržby 14 218 €. 2025: tržby 18 089 €.50 tis.25 tis.018,2 tis.29 tis.6,2 tis.14,2 tis.18,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 240 €. 2022: tržby 29 020 €. 2023: tržby 6 237 €. 2024: tržby 14 218 €. 2025: tržby 18 089 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 859 €. 2022: výsledok hospodárenia −43 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.10 tis.0−50 tis.+2,9 tis.−44 tis.−9,8 tis.+6,8 tis.+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 859 €. 2022: výsledok hospodárenia −43 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.10 tis.0−50 tis.+2,9 tis.−44 tis.−9,8 tis.+6,8 tis.+4,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 859 €. 2022: výsledok hospodárenia −43 969 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 838 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 570 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 643 €, vlastné imanie 36 757 €. 2022: aktíva 56 730 €, vlastné imanie −7 212 €. 2023: aktíva 24 372 €, vlastné imanie −17 038 €. 2024: aktíva 9 058 €, vlastné imanie 800 €. 2025: aktíva 8 783 €, vlastné imanie 5 371 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 643 €, vlastné imanie 36 757 €. 2022: aktíva 56 730 €, vlastné imanie −7 212 €. 2023: aktíva 24 372 €, vlastné imanie −17 038 €. 2024: aktíva 9 058 €, vlastné imanie 800 €. 2025: aktíva 8 783 €, vlastné imanie 5 371 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 643 €, vlastné imanie 36 757 €. 2022: aktíva 56 730 €, vlastné imanie −7 212 €. 2023: aktíva 24 372 €, vlastné imanie −17 038 €. 2024: aktíva 9 058 €, vlastné imanie 800 €. 2025: aktíva 8 783 €, vlastné imanie 5 371 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 296 €, finančné účty 56 886 €. 2022: dlhodobý majetok 20 892 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 843 €, finančné účty 23 995 €. 2023: dlhodobý majetok 11 379 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 812 €, finančné účty 1 181 €. 2024: dlhodobý majetok 2 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 488 €, finančné účty 2 088 €. 2025: dlhodobý majetok 1 118 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 014 €, finančné účty 6 651 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 296 €, finančné účty 56 886 €. 2022: dlhodobý majetok 20 892 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 843 €, finančné účty 23 995 €. 2023: dlhodobý majetok 11 379 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 812 €, finančné účty 1 181 €. 2024: dlhodobý majetok 2 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 488 €, finančné účty 2 088 €. 2025: dlhodobý majetok 1 118 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 014 €, finančné účty 6 651 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 30 461 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 296 €, finančné účty 56 886 €. 2022: dlhodobý majetok 20 892 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 843 €, finančné účty 23 995 €. 2023: dlhodobý majetok 11 379 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 812 €, finančné účty 1 181 €. 2024: dlhodobý majetok 2 482 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 488 €, finančné účty 2 088 €. 2025: dlhodobý majetok 1 118 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 014 €, finančné účty 6 651 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 886 €. 2022: vlastné imanie −7 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 942 €. 2023: vlastné imanie −17 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 410 €. 2024: vlastné imanie 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 258 €. 2025: vlastné imanie 5 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 412 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 886 €. 2022: vlastné imanie −7 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 942 €. 2023: vlastné imanie −17 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 410 €. 2024: vlastné imanie 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 258 €. 2025: vlastné imanie 5 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 412 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 886 €. 2022: vlastné imanie −7 212 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 942 €. 2023: vlastné imanie −17 038 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 41 410 €. 2024: vlastné imanie 800 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 258 €. 2025: vlastné imanie 5 371 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 412 €.200 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 016 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01 tis.0034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 016 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01 tis.0034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 016 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,2 tis.29 tis.6,2 tis.14,2 tis.18,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,9 tis.−44 tis.−9,8 tis.6,8 tis.4,6 tis.
Aktíva102,6 tis.56,7 tis.24,4 tis.9,1 tis.8,8 tis.
Vlastné imanie36,8 tis.−7,2 tis.−17 tis.8005,4 tis.
Daň z príjmu1 tis.00340340
Zadlženosť64,2 %112,7 %169,9 %91,2 %38,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
18,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
38,8 %

2024

Tržby
14,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,8 tis.
Aktíva
9,1 tis.
Vlastné imanie
800
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
91,2 %

2023

Tržby
6,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,8 tis.
Aktíva
24,4 tis.
Vlastné imanie
−17 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
169,9 %

2022

Tržby
29 tis.
Výsledok hospodárenia
−44 tis.
Aktíva
56,7 tis.
Vlastné imanie
−7,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,7 %

2021

Tržby
18,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
102,6 tis.
Vlastné imanie
36,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
64,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API