prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Migdál-Bau spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 43891462zaniknutý 21. 07. 2022otvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 200814 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
70 324 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Migdál-Bau spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
43891462
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Stará ul. (vchod z Bratislavskej cesty) 625/43, 932 01 Veľký Meder, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2008
Zánik
21. 07. 2022
V registri
14 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 21. 07. 2022
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 21206/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
818107
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −11 790 € a znížila tržby o ▼10 % na 70,3 tisíc eur.

Tržby

70 324 €

▼ 10,5 %

Výsledok hospodárenia

−11 790 €

▲ 78,5 %

Aktíva

180 601 €

▼ 38,7 %

Vlastné imanie

18 805 €

▼ 38,5 %

Zadlženosť

89,6 %

Hrubá marža

−16,8 %

Čistá marža

−16,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 549 935 €. 2017: tržby 709 961 €. 2018: tržby 244 831 €. 2019: tržby 78 538 €. 2020: tržby 70 324 €.1 mil.500 tis.0549,9 tis.710 tis.244,8 tis.78,5 tis.70,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 549 935 €. 2017: tržby 709 961 €. 2018: tržby 244 831 €. 2019: tržby 78 538 €. 2020: tržby 70 324 €.1 mil.500 tis.0549,9 tis.710 tis.244,8 tis.78,5 tis.70,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 549 935 €. 2017: tržby 709 961 €. 2018: tržby 244 831 €. 2019: tržby 78 538 €. 2020: tržby 70 324 €.1 mil.500 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 402 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 447 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −54 752 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 790 €.20 tis.0−100 tis.+10,4 tis.+11,4 tis.−5,6 tis.−54,8 tis.−11,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 402 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 447 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −54 752 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 790 €.20 tis.0−100 tis.+10,4 tis.+11,4 tis.−5,6 tis.−54,8 tis.−11,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 10 402 €. 2017: výsledok hospodárenia 11 447 €. 2018: výsledok hospodárenia −5 567 €. 2019: výsledok hospodárenia −54 752 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 790 €.20 tis.0−100 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 265 537 €, vlastné imanie 25 046 €. 2017: aktíva 383 434 €, vlastné imanie 90 914 €. 2018: aktíva 355 974 €, vlastné imanie 85 347 €. 2019: aktíva 294 521 €, vlastné imanie 30 595 €. 2020: aktíva 180 601 €, vlastné imanie 18 805 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 265 537 €, vlastné imanie 25 046 €. 2017: aktíva 383 434 €, vlastné imanie 90 914 €. 2018: aktíva 355 974 €, vlastné imanie 85 347 €. 2019: aktíva 294 521 €, vlastné imanie 30 595 €. 2020: aktíva 180 601 €, vlastné imanie 18 805 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 265 537 €, vlastné imanie 25 046 €. 2017: aktíva 383 434 €, vlastné imanie 90 914 €. 2018: aktíva 355 974 €, vlastné imanie 85 347 €. 2019: aktíva 294 521 €, vlastné imanie 30 595 €. 2020: aktíva 180 601 €, vlastné imanie 18 805 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 43 464 €, zásoby 16 433 €, pohľadávky 144 383 €, finančné účty 61 257 €. 2017: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 18 035 €, pohľadávky 273 078 €, finančné účty 23 108 €. 2018: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 546 €, finančné účty 3 215 €. 2019: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 52 650 €, pohľadávky 172 543 €, finančné účty 115 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 024 €, pohľadávky 147 481 €, finančné účty 1 096 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 43 464 €, zásoby 16 433 €, pohľadávky 144 383 €, finančné účty 61 257 €. 2017: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 18 035 €, pohľadávky 273 078 €, finančné účty 23 108 €. 2018: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 546 €, finančné účty 3 215 €. 2019: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 52 650 €, pohľadávky 172 543 €, finančné účty 115 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 024 €, pohľadávky 147 481 €, finančné účty 1 096 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 43 464 €, zásoby 16 433 €, pohľadávky 144 383 €, finančné účty 61 257 €. 2017: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 18 035 €, pohľadávky 273 078 €, finančné účty 23 108 €. 2018: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 546 €, finančné účty 3 215 €. 2019: dlhodobý majetok 69 213 €, zásoby 52 650 €, pohľadávky 172 543 €, finančné účty 115 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 32 024 €, pohľadávky 147 481 €, finančné účty 1 096 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 25 046 €, dlhodobé záväzky 12 602 €, krátkodobé záväzky 227 889 €. 2017: vlastné imanie 90 914 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 283 292 €. 2018: vlastné imanie 85 347 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 261 399 €. 2019: vlastné imanie 30 595 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 254 698 €. 2020: vlastné imanie 18 805 €, dlhodobé záväzky 9 314 €, krátkodobé záväzky 152 482 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 25 046 €, dlhodobé záväzky 12 602 €, krátkodobé záväzky 227 889 €. 2017: vlastné imanie 90 914 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 283 292 €. 2018: vlastné imanie 85 347 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 261 399 €. 2019: vlastné imanie 30 595 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 254 698 €. 2020: vlastné imanie 18 805 €, dlhodobé záväzky 9 314 €, krátkodobé záväzky 152 482 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 25 046 €, dlhodobé záväzky 12 602 €, krátkodobé záväzky 227 889 €. 2017: vlastné imanie 90 914 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 283 292 €. 2018: vlastné imanie 85 347 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 261 399 €. 2019: vlastné imanie 30 595 €, dlhodobé záväzky 9 228 €, krátkodobé záväzky 254 698 €. 2020: vlastné imanie 18 805 €, dlhodobé záväzky 9 314 €, krátkodobé záväzky 152 482 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 865 €. 2017: daň z príjmu 3 042 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3 tis.2230020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 865 €. 2017: daň z príjmu 3 042 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3 tis.2230020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 2 865 €. 2017: daň z príjmu 3 042 €. 2018: daň z príjmu 223 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02230201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby549,9 tis.710 tis.244,8 tis.78,5 tis.70,3 tis.
Výsledok hospodárenia10,4 tis.11,4 tis.−5,6 tis.−54,8 tis.−11,8 tis.
Aktíva265,5 tis.383,4 tis.356 tis.294,5 tis.180,6 tis.
Vlastné imanie25 tis.90,9 tis.85,3 tis.30,6 tis.18,8 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.3 tis.22300
Zadlženosť90,6 %76,3 %76,0 %89,6 %89,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
70,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,8 tis.
Aktíva
180,6 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,6 %

2019

Tržby
78,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−54,8 tis.
Aktíva
294,5 tis.
Vlastné imanie
30,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,6 %

2018

Tržby
244,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
356 tis.
Vlastné imanie
85,3 tis.
Daň z príjmu
223
Zadlženosť
76,0 %

2017

Tržby
710 tis.
Výsledok hospodárenia
11,4 tis.
Aktíva
383,4 tis.
Vlastné imanie
90,9 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
76,3 %

2016

Tržby
549,9 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
265,5 tis.
Vlastné imanie
25 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
90,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API