prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ROMI WORK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43877338aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 200818 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
6 642 235 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROMI WORK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43877338
daňové identifikačné číslo
2022510391
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022510391
Sídlo
Lisková 1226, 03481 Lisková, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2008
V registri
18 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 19973/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
511788
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 01. 2008—
prenájom hnuteľných vecí04. 01. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 01. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 01. 2008—
reklamné a marketingové služby04. 01. 2008—
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)04. 01. 2008—
administratívne služby04. 01. 2008—
príprava územia pre uskutočňovanie stavieb04. 01. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby04. 01. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 01. 2008—
dokončovacie práce pri realizácii stavby04. 01. 2008—
poskytovanie služieb v lesníctve04. 01. 2008—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba04. 01. 2008—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu04. 01. 2008—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov04. 01. 2008—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom04. 01. 2008—
neverejná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami do 9 miest vrátane vodiča04. 01. 2008—
čistiace a upratovacie služby04. 01. 2008—
sprostredkovanie zamestnania za úhradu04. 12. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 10. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022510391: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022510391: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022510391IČ DPH SK2022510391Obdobia daňových registráciíDIČ 2022510391: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022510391: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022510391IČ DPH SK2022510391Obdobia daňových registráciíDIČ 2022510391: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022510391: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022510391IČ DPH SK2022510391
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202251039111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 11. 01. 2008
daňové identifikačné číslo202251039110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 683 931 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 6,64 mil. €.

Tržby

6 642 235 €

▲ 1,2 %

Výsledok hospodárenia

683 931 €

▼ 5,8 %

Aktíva

4 104 476 €

▲ 23,3 %

Vlastné imanie

3 751 358 €

▲ 22,3 %

Zadlženosť

8,6 %

Hrubá marža

13,5 %

Čistá marža

10,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 675 919 €. 2022: tržby 5 126 135 €. 2023: tržby 6 822 539 €. 2024: tržby 6 563 489 €. 2025: tržby 6 642 235 €.10 mil.5 mil.05,68 mil.5,13 mil.6,82 mil.6,56 mil.6,64 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 675 919 €. 2022: tržby 5 126 135 €. 2023: tržby 6 822 539 €. 2024: tržby 6 563 489 €. 2025: tržby 6 642 235 €.10 mil.5 mil.05,68 mil.5,13 mil.6,82 mil.6,56 mil.6,64 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 675 919 €. 2022: tržby 5 126 135 €. 2023: tržby 6 822 539 €. 2024: tržby 6 563 489 €. 2025: tržby 6 642 235 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 251 704 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 033 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 726 328 €. 2025: výsledok hospodárenia 683 931 €.2 mil.1 mil.0+251,7 tis.+543,2 tis.+1,03 mil.+726,3 tis.+683,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 251 704 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 033 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 726 328 €. 2025: výsledok hospodárenia 683 931 €.2 mil.1 mil.0+1,03 mil.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 251 704 €. 2022: výsledok hospodárenia 543 171 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 033 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 726 328 €. 2025: výsledok hospodárenia 683 931 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 513 289 €, vlastné imanie 1 074 624 €. 2022: aktíva 2 213 520 €, vlastné imanie 1 617 795 €. 2023: aktíva 3 127 205 €, vlastné imanie 2 651 179 €. 2024: aktíva 3 327 621 €, vlastné imanie 3 067 427 €. 2025: aktíva 4 104 476 €, vlastné imanie 3 751 358 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 513 289 €, vlastné imanie 1 074 624 €. 2022: aktíva 2 213 520 €, vlastné imanie 1 617 795 €. 2023: aktíva 3 127 205 €, vlastné imanie 2 651 179 €. 2024: aktíva 3 327 621 €, vlastné imanie 3 067 427 €. 2025: aktíva 4 104 476 €, vlastné imanie 3 751 358 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 513 289 €, vlastné imanie 1 074 624 €. 2022: aktíva 2 213 520 €, vlastné imanie 1 617 795 €. 2023: aktíva 3 127 205 €, vlastné imanie 2 651 179 €. 2024: aktíva 3 327 621 €, vlastné imanie 3 067 427 €. 2025: aktíva 4 104 476 €, vlastné imanie 3 751 358 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 833 665 €, finančné účty 557 439 €. 2022: dlhodobý majetok 963 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 997 961 €, finančné účty 246 747 €. 2023: dlhodobý majetok 1 064 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 993 432 €, finančné účty 1 057 934 €. 2024: dlhodobý majetok 1 095 783 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 416 867 €, finančné účty 758 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 018 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 758 886 €, finančné účty 1 289 268 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 833 665 €, finančné účty 557 439 €. 2022: dlhodobý majetok 963 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 997 961 €, finančné účty 246 747 €. 2023: dlhodobý majetok 1 064 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 993 432 €, finančné účty 1 057 934 €. 2024: dlhodobý majetok 1 095 783 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 416 867 €, finančné účty 758 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 018 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 758 886 €, finančné účty 1 289 268 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 833 665 €, finančné účty 557 439 €. 2022: dlhodobý majetok 963 365 €, zásoby 0 €, pohľadávky 997 961 €, finančné účty 246 747 €. 2023: dlhodobý majetok 1 064 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 993 432 €, finančné účty 1 057 934 €. 2024: dlhodobý majetok 1 095 783 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 416 867 €, finančné účty 758 598 €. 2025: dlhodobý majetok 1 018 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 758 886 €, finančné účty 1 289 268 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 074 624 €, dlhodobé záväzky 3 544 €, krátkodobé záväzky 435 121 €. 2022: vlastné imanie 1 617 795 €, dlhodobé záväzky 3 411 €, krátkodobé záväzky 592 314 €. 2023: vlastné imanie 2 651 179 €, dlhodobé záväzky 3 697 €, krátkodobé záväzky 472 329 €. 2024: vlastné imanie 3 067 427 €, dlhodobé záväzky 4 233 €, krátkodobé záväzky 255 961 €. 2025: vlastné imanie 3 751 358 €, dlhodobé záväzky 4 988 €, krátkodobé záväzky 348 116 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 074 624 €, dlhodobé záväzky 3 544 €, krátkodobé záväzky 435 121 €. 2022: vlastné imanie 1 617 795 €, dlhodobé záväzky 3 411 €, krátkodobé záväzky 592 314 €. 2023: vlastné imanie 2 651 179 €, dlhodobé záväzky 3 697 €, krátkodobé záväzky 472 329 €. 2024: vlastné imanie 3 067 427 €, dlhodobé záväzky 4 233 €, krátkodobé záväzky 255 961 €. 2025: vlastné imanie 3 751 358 €, dlhodobé záväzky 4 988 €, krátkodobé záväzky 348 116 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 074 624 €, dlhodobé záväzky 3 544 €, krátkodobé záväzky 435 121 €. 2022: vlastné imanie 1 617 795 €, dlhodobé záväzky 3 411 €, krátkodobé záväzky 592 314 €. 2023: vlastné imanie 2 651 179 €, dlhodobé záväzky 3 697 €, krátkodobé záväzky 472 329 €. 2024: vlastné imanie 3 067 427 €, dlhodobé záväzky 4 233 €, krátkodobé záväzky 255 961 €. 2025: vlastné imanie 3 751 358 €, dlhodobé záväzky 4 988 €, krátkodobé záväzky 348 116 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 89 033 €. 2022: daň z príjmu 155 066 €. 2023: daň z príjmu 247 552 €. 2024: daň z príjmu 193 747 €. 2025: daň z príjmu 211 453 €.250 tis.125 tis.089 tis.155,1 tis.247,6 tis.193,7 tis.211,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 89 033 €. 2022: daň z príjmu 155 066 €. 2023: daň z príjmu 247 552 €. 2024: daň z príjmu 193 747 €. 2025: daň z príjmu 211 453 €.250 tis.125 tis.089 tis.155,1 tis.247,6 tis.193,7 tis.211,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 89 033 €. 2022: daň z príjmu 155 066 €. 2023: daň z príjmu 247 552 €. 2024: daň z príjmu 193 747 €. 2025: daň z príjmu 211 453 €.250 tis.125 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,68 mil.5,13 mil.6,82 mil.6,56 mil.6,64 mil.
Výsledok hospodárenia251,7 tis.543,2 tis.1,03 mil.726,3 tis.683,9 tis.
Aktíva1,51 mil.2,21 mil.3,13 mil.3,33 mil.4,1 mil.
Vlastné imanie1,07 mil.1,62 mil.2,65 mil.3,07 mil.3,75 mil.
Daň z príjmu89 tis.155,1 tis.247,6 tis.193,7 tis.211,5 tis.
Zadlženosť29,0 %26,9 %15,2 %7,8 %8,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
6,64 mil.
Výsledok hospodárenia
683,9 tis.
Aktíva
4,1 mil.
Vlastné imanie
3,75 mil.
Daň z príjmu
211,5 tis.
Zadlženosť
8,6 %

2024

Tržby
6,56 mil.
Výsledok hospodárenia
726,3 tis.
Aktíva
3,33 mil.
Vlastné imanie
3,07 mil.
Daň z príjmu
193,7 tis.
Zadlženosť
7,8 %

2023

Tržby
6,82 mil.
Výsledok hospodárenia
1,03 mil.
Aktíva
3,13 mil.
Vlastné imanie
2,65 mil.
Daň z príjmu
247,6 tis.
Zadlženosť
15,2 %

2022

Tržby
5,13 mil.
Výsledok hospodárenia
543,2 tis.
Aktíva
2,21 mil.
Vlastné imanie
1,62 mil.
Daň z príjmu
155,1 tis.
Zadlženosť
26,9 %

2021

Tržby
5,68 mil.
Výsledok hospodárenia
251,7 tis.
Aktíva
1,51 mil.
Vlastné imanie
1,07 mil.
Daň z príjmu
89 tis.
Zadlženosť
29,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API