Súhrn
- Vznik
- 18. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 956 406 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PositivEvent, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43874321
- daňové identifikačné číslo
- 2022510666
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 261/30, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 12. 2007
- V registri
- 18 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 21262/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 236784
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 18. 12. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcia, údržba elektrických zariadení | 18. 12. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 12. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 18. 12. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítačov (software) | 18. 12. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky, elektroniky, informatiky | 18. 12. 2007 | — |
| sprostredkovanie dopravy, obchodu, výroby a reklamy v rozsahu voľných živností | 18. 12. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, dopravných zariadení, motorových vozidiel a športových potrieb | 18. 12. 2007 | — |
| montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov | 18. 12. 2007 | — |
| čalúnnictvo | 18. 12. 2007 | — |
| osadzovanie stavebno-stolárských výrobkov (okien a dverí do drevených rámov), osadzovanie vstavaných políc, skríň | 18. 12. 2007 | — |
| píliarska výroba, porez dreva, hobľovanie, impregnovanie dreva | 18. 12. 2007 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom | 18. 12. 2007 | — |
| cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 12. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 18. 12. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 22. 05. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 22. 05. 2015 | — |
| stavebné cenárstvo | 22. 05. 2015 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 05. 2015 | — |
| reklamné a marketingové služby | 22. 05. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022510666 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 12. 2019 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼16 % na 9 849 € a zvýšila tržby o ▲419 % na 956,4 tisíc eur.
Tržby
956 406 €
▲ 418,9 %Výsledok hospodárenia
9 849 €
▼ 16,2 %Aktíva
522 828 €
▼ 1,2 %Vlastné imanie
28 242 €
▲ 53,5 %Zadlženosť
94,6 %
Hrubá marža
1,3 %
Čistá marža
1,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 21 tis. | 36,9 tis. | 184,3 tis. | 956,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2 tis. | −6,5 tis. | −1,5 tis. | 11,8 tis. | 9,8 tis. |
| Aktíva | 5,9 tis. | 4,1 tis. | 243,8 tis. | 529,2 tis. | 522,8 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | −1,6 tis. | −1,8 tis. | 18,4 tis. | 28,2 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 2,9 tis. | 960 | 960 | 2,6 tis. |
| Zadlženosť | 16,4 % | 138,4 % | 100,8 % | 96,5 % | 94,6 % |
2018
- Tržby
- 956,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 522,8 tis.
- Vlastné imanie
- 28,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 184,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,8 tis.
- Aktíva
- 529,2 tis.
- Vlastné imanie
- 18,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 96,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 36,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 243,8 tis.
- Vlastné imanie
- −1,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 100,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,5 tis.
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- −1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 138,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 16,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.