prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Recyklačný servis Juh s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43867014aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
415 762 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Recyklačný servis Juh s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43867014
daňové identifikačné číslo
2022516760
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 12. 2007
V registri
18 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 62528/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
440193
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,14. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,14. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,14. 12. 2007—
reklamná činnosť,14. 12. 2007—
organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,14. 12. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky,14. 12. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516760: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516760Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516760: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516760Obdobia daňových registráciíDIČ 2022516760: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022516760
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202251676010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −1 031 € a znížila tržby o ▼30 % na 415,8 tisíc eur.

Tržby

415 762 €

▼ 29,6 %

Výsledok hospodárenia

−1 031 €

▼ 161,3 %

Aktíva

905 065 €

▲ 3,2 %

Vlastné imanie

389 757 €

▼ 0,3 %

Zadlženosť

56,9 %

Hrubá marža

−0,2 %

Čistá marža

−0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 522 015 €. 2020: tržby 81 427 €. 2021: tržby 473 558 €. 2022: tržby 590 509 €. 2023: tržby 415 762 €.2 mil.1 mil.01,52 mil.81,4 tis.473,6 tis.590,5 tis.415,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 522 015 €. 2020: tržby 81 427 €. 2021: tržby 473 558 €. 2022: tržby 590 509 €. 2023: tržby 415 762 €.2 mil.1 mil.01,52 mil.81,4 tis.473,6 tis.590,5 tis.415,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 522 015 €. 2020: tržby 81 427 €. 2021: tržby 473 558 €. 2022: tržby 590 509 €. 2023: tržby 415 762 €.2 mil.1 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 595 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 865 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 031 €.10 tis.0−20 tis.+1,6 tis.−11,9 tis.+5,1 tis.+1,7 tis.−1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 595 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 865 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 031 €.10 tis.0−20 tis.+1,6 tis.−11,9 tis.+5,1 tis.+1,7 tis.−1 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 595 €. 2020: výsledok hospodárenia −11 865 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 070 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 682 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 031 €.10 tis.0−20 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 799 214 €, vlastné imanie 407 862 €. 2020: aktíva 872 263 €, vlastné imanie 384 068 €. 2021: aktíva 972 297 €, vlastné imanie 389 098 €. 2022: aktíva 876 851 €, vlastné imanie 390 788 €. 2023: aktíva 905 065 €, vlastné imanie 389 757 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 799 214 €, vlastné imanie 407 862 €. 2020: aktíva 872 263 €, vlastné imanie 384 068 €. 2021: aktíva 972 297 €, vlastné imanie 389 098 €. 2022: aktíva 876 851 €, vlastné imanie 390 788 €. 2023: aktíva 905 065 €, vlastné imanie 389 757 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 799 214 €, vlastné imanie 407 862 €. 2020: aktíva 872 263 €, vlastné imanie 384 068 €. 2021: aktíva 972 297 €, vlastné imanie 389 098 €. 2022: aktíva 876 851 €, vlastné imanie 390 788 €. 2023: aktíva 905 065 €, vlastné imanie 389 757 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 113 €, pohľadávky 42 457 €, finančné účty 442 809 €. 2020: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 255 113 €, pohľadávky 148 041 €, finančné účty 342 691 €. 2021: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 645 €, pohľadávky 282 939 €, finančné účty 252 725 €. 2022: dlhodobý majetok 61 003 €, zásoby 386 395 €, pohľadávky 300 852 €, finančné účty 4 774 €. 2023: dlhodobý majetok 38 743 €, zásoby 418 269 €, pohľadávky 311 543 €, finančné účty 14 581 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 113 €, pohľadávky 42 457 €, finančné účty 442 809 €. 2020: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 255 113 €, pohľadávky 148 041 €, finančné účty 342 691 €. 2021: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 645 €, pohľadávky 282 939 €, finančné účty 252 725 €. 2022: dlhodobý majetok 61 003 €, zásoby 386 395 €, pohľadávky 300 852 €, finančné účty 4 774 €. 2023: dlhodobý majetok 38 743 €, zásoby 418 269 €, pohľadávky 311 543 €, finančné účty 14 581 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 113 €, pohľadávky 42 457 €, finančné účty 442 809 €. 2020: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 255 113 €, pohľadávky 148 041 €, finančné účty 342 691 €. 2021: dlhodobý majetok 52 874 €, zásoby 260 645 €, pohľadávky 282 939 €, finančné účty 252 725 €. 2022: dlhodobý majetok 61 003 €, zásoby 386 395 €, pohľadávky 300 852 €, finančné účty 4 774 €. 2023: dlhodobý majetok 38 743 €, zásoby 418 269 €, pohľadávky 311 543 €, finančné účty 14 581 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 407 862 €, dlhodobé záväzky 3 237 €, krátkodobé záväzky 388 115 €. 2020: vlastné imanie 384 068 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 484 953 €. 2021: vlastné imanie 389 098 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 579 957 €. 2022: vlastné imanie 390 788 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 482 821 €. 2023: vlastné imanie 389 757 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 512 066 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 407 862 €, dlhodobé záväzky 3 237 €, krátkodobé záväzky 388 115 €. 2020: vlastné imanie 384 068 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 484 953 €. 2021: vlastné imanie 389 098 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 579 957 €. 2022: vlastné imanie 390 788 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 482 821 €. 2023: vlastné imanie 389 757 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 512 066 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 407 862 €, dlhodobé záväzky 3 237 €, krátkodobé záväzky 388 115 €. 2020: vlastné imanie 384 068 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 484 953 €. 2021: vlastné imanie 389 098 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 579 957 €. 2022: vlastné imanie 390 788 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 482 821 €. 2023: vlastné imanie 389 757 €, dlhodobé záväzky 3 242 €, krátkodobé záväzky 512 066 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 424 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 348 €. 2022: daň z príjmu 459 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.042401,3 tis.459020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 424 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 348 €. 2022: daň z príjmu 459 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.042401,3 tis.459020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 424 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 1 348 €. 2022: daň z príjmu 459 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.04240201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,52 mil.81,4 tis.473,6 tis.590,5 tis.415,8 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.−11,9 tis.5,1 tis.1,7 tis.−1 tis.
Aktíva799,2 tis.872,3 tis.972,3 tis.876,9 tis.905,1 tis.
Vlastné imanie407,9 tis.384,1 tis.389,1 tis.390,8 tis.389,8 tis.
Daň z príjmu42401,3 tis.4590
Zadlženosť49,0 %56,0 %60,0 %55,4 %56,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
415,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
905,1 tis.
Vlastné imanie
389,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,9 %

2022

Tržby
590,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
876,9 tis.
Vlastné imanie
390,8 tis.
Daň z príjmu
459
Zadlženosť
55,4 %

2021

Tržby
473,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
972,3 tis.
Vlastné imanie
389,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
60,0 %

2020

Tržby
81,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,9 tis.
Aktíva
872,3 tis.
Vlastné imanie
384,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,0 %

2019

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
799,2 tis.
Vlastné imanie
407,9 tis.
Daň z príjmu
424
Zadlženosť
49,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API