Súhrn
- Vznik
- 23. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 14 184 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JWA Group, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43865798
- daňové identifikačné číslo
- 2022530884
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022530884
- Sídlo
- Tržničné námestie s.č. 4810, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 01. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 21452/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 215841
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| marketingové, reklamné a propagačné služby | 23. 01. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 23. 01. 2008 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 23. 01. 2008 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 23. 01. 2008 | — |
| obchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod, veľkoobchod | 23. 01. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting | 23. 01. 2008 | — |
| podnikateľské, ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvo | 23. 01. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 23. 01. 2008 | — |
| organizovanie a usporadúvanie školení a kurzov v rozsahu voľnej živnosti | 23. 01. 2008 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 01. 2008 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 08. 2026 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 08. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 08. 2026 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 08. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 13. 08. 2026 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 13. 08. 2026 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 13. 08. 2026 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 13. 08. 2026 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 08. 2026 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 13. 08. 2026 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 08. 2026 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 13. 08. 2026 | — |
| Pravidelná kontrola detského ihriska | 13. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022530884 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 01. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2022530884 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲68 % na 2 303 € a znížila tržby o ▼17 % na 14,2 tisíc eur.
Tržby
14 184 €
▼ 16,6 %Výsledok hospodárenia
2 303 €
▲ 68,2 %Aktíva
22 726 €
▲ 21,0 %Vlastné imanie
16 991 €
▲ 15,7 %Zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža
18,6 %
Čistá marža
16,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17 tis. | 14,1 tis. | 15,5 tis. | 17 tis. | 14,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 31 | 965 | 583 | 1,4 tis. | 2,3 tis. |
| Aktíva | 20,7 tis. | 19,6 tis. | 17,3 tis. | 18,8 tis. | 22,7 tis. |
| Vlastné imanie | 11,8 tis. | 12,7 tis. | 13,3 tis. | 14,7 tis. | 17 tis. |
| Daň z príjmu | 240 | 368 | 248 | 456 | 340 |
| Zadlženosť | 43,2 % | 34,9 % | 23,1 % | 21,8 % | 25,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 14,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 22,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 25,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 17 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 18,8 tis.
- Vlastné imanie
- 14,7 tis.
- Daň z príjmu
- 456
- Zadlženosť
- 21,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 15,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 583
- Aktíva
- 17,3 tis.
- Vlastné imanie
- 13,3 tis.
- Daň z príjmu
- 248
- Zadlženosť
- 23,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 14,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 965
- Aktíva
- 19,6 tis.
- Vlastné imanie
- 12,7 tis.
- Daň z príjmu
- 368
- Zadlženosť
- 34,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 17 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31
- Aktíva
- 20,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 240
- Zadlženosť
- 43,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.