Súhrn
- Vznik
- 04. 12. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INTERNATIONAL MOTORS, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43853145
- daňové identifikačné číslo
- 2022499688
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022499688
- Sídlo
- Baštová 28, 94501 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 12. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 64881/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 283464
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 12. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 04. 12. 2007 | — |
| sprostredkovanie dopravy, obchodu, výroby a reklamy v rozsahu voľných živností | 04. 12. 2007 | — |
| podnikateľské, organizačné, ekonomické a účtovné poradenstvo | 04. 12. 2007 | — |
| finančný leasing | 04. 12. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov, dopravných zariadení, motorových vozidiel a športových potrieb | 04. 12. 2007 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom | 04. 12. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022499688 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2022499688 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila stratu na −400 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−400 €
▲ 70,5 %Aktíva
96 €
bez zmenyVlastné imanie
−4 718 €
▼ 9,3 %Zadlženosť
5 014,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −650 | −486 | −813 | −1,4 tis. | −400 |
| Aktíva | 7,3 tis. | 6,8 tis. | 6 tis. | 96 | 96 |
| Vlastné imanie | −1,7 tis. | −2,1 tis. | −3 tis. | −4,3 tis. | −4,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 122,9 % | 131,8 % | 149,8 % | 4 597,9 % | 5 014,6 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −400
- Aktíva
- 96
- Vlastné imanie
- −4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 5 014,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 96
- Vlastné imanie
- −4,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4 597,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −813
- Aktíva
- 6 tis.
- Vlastné imanie
- −3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 149,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −486
- Aktíva
- 6,8 tis.
- Vlastné imanie
- −2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −650
- Aktíva
- 7,3 tis.
- Vlastné imanie
- −1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.