prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

export cars for eur s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43850251aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
export cars for eur s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43850251
daňové identifikačné číslo
2022489865
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 11. 2007
V registri
18 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 161168/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
834305
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 11. 2007—
sprostredkovateľská činnosť obchodu a služieb23. 11. 2007—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 11. 2007—
prenájom motorových vozidiel23. 11. 2007—
úprava parkov a zelene, výsadba kríkov a stromov23. 11. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022489865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022489865Obdobia daňových registráciíDIČ 2022489865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022489865Obdobia daňových registráciíDIČ 2022489865: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022489865
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202248986510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −90 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−90 €

▲ 97,6 %

Aktíva

28 748 €

▼ 66,8 %

Vlastné imanie

24 818 €

▲ 1,7 %

Zadlženosť

13,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 283 539 €. 2018: tržby 185 865 €. 2019: tržby 218 990 €. 2020: tržby 18 674 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0283,5 tis.185,9 tis.219 tis.18,7 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 283 539 €. 2018: tržby 185 865 €. 2019: tržby 218 990 €. 2020: tržby 18 674 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0283,5 tis.185,9 tis.219 tis.18,7 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 283 539 €. 2018: tržby 185 865 €. 2019: tržby 218 990 €. 2020: tržby 18 674 €. 2021: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 650 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 144 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 697 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 739 €. 2021: výsledok hospodárenia −90 €.10 tis.0−5 tis.−1,6 tis.+7,1 tis.+2,7 tis.−3,7 tis.−9020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 650 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 144 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 697 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 739 €. 2021: výsledok hospodárenia −90 €.10 tis.0−5 tis.−1,6 tis.+7,1 tis.+2,7 tis.−3,7 tis.−9020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 650 €. 2018: výsledok hospodárenia 7 144 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 697 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 739 €. 2021: výsledok hospodárenia −90 €.10 tis.0−5 tis.−90201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 230 888 €, vlastné imanie 18 311 €. 2018: aktíva 214 875 €, vlastné imanie 25 455 €. 2019: aktíva 278 717 €, vlastné imanie 28 152 €. 2020: aktíva 86 710 €, vlastné imanie 24 413 €. 2021: aktíva 28 748 €, vlastné imanie 24 818 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 230 888 €, vlastné imanie 18 311 €. 2018: aktíva 214 875 €, vlastné imanie 25 455 €. 2019: aktíva 278 717 €, vlastné imanie 28 152 €. 2020: aktíva 86 710 €, vlastné imanie 24 413 €. 2021: aktíva 28 748 €, vlastné imanie 24 818 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 230 888 €, vlastné imanie 18 311 €. 2018: aktíva 214 875 €, vlastné imanie 25 455 €. 2019: aktíva 278 717 €, vlastné imanie 28 152 €. 2020: aktíva 86 710 €, vlastné imanie 24 413 €. 2021: aktíva 28 748 €, vlastné imanie 24 818 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 075 €, zásoby 310 €, pohľadávky 208 270 €, finančné účty 6 233 €. 2018: dlhodobý majetok 10 835 €, zásoby 48 647 €, pohľadávky 140 904 €, finančné účty 14 489 €. 2019: dlhodobý majetok 3 253 €, zásoby 55 648 €, pohľadávky 119 397 €, finančné účty 100 419 €. 2020: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 35 338 €, pohľadávky 11 188 €, finančné účty 37 416 €. 2021: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 25 980 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 075 €, zásoby 310 €, pohľadávky 208 270 €, finančné účty 6 233 €. 2018: dlhodobý majetok 10 835 €, zásoby 48 647 €, pohľadávky 140 904 €, finančné účty 14 489 €. 2019: dlhodobý majetok 3 253 €, zásoby 55 648 €, pohľadávky 119 397 €, finančné účty 100 419 €. 2020: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 35 338 €, pohľadávky 11 188 €, finančné účty 37 416 €. 2021: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 25 980 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 16 075 €, zásoby 310 €, pohľadávky 208 270 €, finančné účty 6 233 €. 2018: dlhodobý majetok 10 835 €, zásoby 48 647 €, pohľadávky 140 904 €, finančné účty 14 489 €. 2019: dlhodobý majetok 3 253 €, zásoby 55 648 €, pohľadávky 119 397 €, finančné účty 100 419 €. 2020: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 35 338 €, pohľadávky 11 188 €, finančné účty 37 416 €. 2021: dlhodobý majetok 2 768 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 25 980 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 311 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 208 766 €. 2018: vlastné imanie 25 455 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 185 609 €. 2019: vlastné imanie 28 152 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 246 754 €. 2020: vlastné imanie 24 413 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 58 486 €. 2021: vlastné imanie 24 818 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 119 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 311 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 208 766 €. 2018: vlastné imanie 25 455 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 185 609 €. 2019: vlastné imanie 28 152 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 246 754 €. 2020: vlastné imanie 24 413 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 58 486 €. 2021: vlastné imanie 24 818 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 119 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 18 311 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 208 766 €. 2018: vlastné imanie 25 455 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 185 609 €. 2019: vlastné imanie 28 152 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 246 754 €. 2020: vlastné imanie 24 413 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 58 486 €. 2021: vlastné imanie 24 818 €, dlhodobé záväzky 3 811 €, krátkodobé záväzky 119 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 899 €. 2019: daň z príjmu 717 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,9 tis.7170020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 899 €. 2019: daň z príjmu 717 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09601,9 tis.7170020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 1 899 €. 2019: daň z príjmu 717 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09607170201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby283,5 tis.185,9 tis.219 tis.18,7 tis.0
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.7,1 tis.2,7 tis.−3,7 tis.−90
Aktíva230,9 tis.214,9 tis.278,7 tis.86,7 tis.28,7 tis.
Vlastné imanie18,3 tis.25,5 tis.28,2 tis.24,4 tis.24,8 tis.
Daň z príjmu9601,9 tis.71700
Zadlženosť92,1 %88,2 %89,9 %71,8 %13,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−90
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,7 %

2020

Tržby
18,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
86,7 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,8 %

2019

Tržby
219 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
278,7 tis.
Vlastné imanie
28,2 tis.
Daň z príjmu
717
Zadlženosť
89,9 %

2018

Tržby
185,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
214,9 tis.
Vlastné imanie
25,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
88,2 %

2017

Tržby
283,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
230,9 tis.
Vlastné imanie
18,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
92,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API