Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 310 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENERGOTRADING, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43844456
- daňové identifikačné číslo
- 2022504550
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022504550
- Sídlo
- Lúčna 831/83, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Vranov nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 2007
- V registri
- 18 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19418/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 645568
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel | 13. 03. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností | 07. 12. 2007 | — |
| výroba, nákup a predaj drevených výrobkov | 07. 12. 2007 | — |
| Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnosti | 13. 03. 2013 | — |
| Masérske služby | 13. 03. 2013 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 07. 12. 2007 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 07. 12. 2007 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 13. 03. 2013 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 13. 03. 2013 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 07. 12. 2007 | — |
| sprostredkovanie dopravy, obchodu, služieb a výroby | 07. 12. 2007 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 13. 03. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 13. 03. 2013 | — |
| poradenská služba v rozsahu voľných živností | 07. 12. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov, školení a prednášok | 11. 11. 2008 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 13. 03. 2013 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 11. 11. 2008 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 03. 2013 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 13. 03. 2013 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 11. 11. 2008 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 13. 03. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 11. 2008 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení | 11. 11. 2008 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 13. 03. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 11. 11. 2008 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 13. 03. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 13. 03. 2013 | — |
| upratovacie práce | 11. 11. 2008 | — |
| Donášková služba | 13. 03. 2013 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 11. 11. 2008 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 11. 11. 2008 | — |
| Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek | 13. 03. 2013 | — |
| predaj nápojov na priamu konzumáciu | 11. 11. 2008 | — |
| Služby požičovní | 13. 03. 2013 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 11. 11. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 11. 11. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 11. 2008 | — |
| služby v poľnohospodárstve vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 11. 11. 2008 | — |
| inštalácia ústredného kúrenia a vetrania | 11. 11. 2008 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 23. 02. 2012 | — |
| Prípravné práce k realizácií stavby | 13. 12. 2016 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov | 13. 12. 2016 | — |
| Murárstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Tesárstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Pokrývačstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Klampiarstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Izolatérstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Strechár | 13. 12. 2016 | — |
| Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Podlahárstvo | 13. 12. 2016 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 07. 12. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 07. 12. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 02. 01. 2026 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- AK NOVIKMEC s.r.o. · od 12. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022504550 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 01. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022504550 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −29 025 € a znížila tržby o ▼74 % na 2,3 tisíc eur.
Tržby
2 310 €
▼ 74,3 %Výsledok hospodárenia
−29 025 €
▲ 24,9 %Aktíva
690 651 €
▼ 3,3 %Vlastné imanie
−60 387 €
▼ 92,5 %Zadlženosť
79,8 %
Hrubá marža
−1 241,8 %
Čistá marža
−1 256,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 526,9 tis. | 334,2 tis. | 15,7 tis. | 9 tis. | 2,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −199,8 tis. | −189,2 tis. | −128,4 tis. | −38,7 tis. | −29 tis. |
| Aktíva | 1,2 mil. | 1 mil. | 737,7 tis. | 714,2 tis. | 690,7 tis. |
| Vlastné imanie | 112,7 tis. | −76,5 tis. | −121,1 tis. | −31,4 tis. | −60,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 71,7 % | 85,7 % | 87,5 % | 75,5 % | 79,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29 tis.
- Aktíva
- 690,7 tis.
- Vlastné imanie
- −60,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 79,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −38,7 tis.
- Aktíva
- 714,2 tis.
- Vlastné imanie
- −31,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 75,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 15,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −128,4 tis.
- Aktíva
- 737,7 tis.
- Vlastné imanie
- −121,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 334,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −189,2 tis.
- Aktíva
- 1 mil.
- Vlastné imanie
- −76,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 526,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −199,8 tis.
- Aktíva
- 1,2 mil.
- Vlastné imanie
- 112,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.