Súhrn
- Vznik
- 27. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 345 €2015
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HEMAZ s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43841643
- daňové identifikačné číslo
- 2022489667
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- J. Kráľa 739/1, 905 01 Senica, Slovenská republika
- Územie
- Senicaokres SenicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 11. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 31499/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 843270
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 21. 08. 2013 | — |
| poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov, | 27. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod), | 27. 11. 2007 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 08. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a ineteriérov | 21. 08. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod), | 27. 11. 2007 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 21. 08. 2013 | — |
| sprostrekovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 11. 2007 | — |
| činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov, | 27. 11. 2007 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 21. 08. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 27. 11. 2007 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 21. 08. 2013 | — |
| Reklamné a propagačné služby | 21. 08. 2013 | — |
| finančný leasing v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 11. 2007 | — |
| organizovanie školení v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 11. 2007 | — |
| poradenská činnosť v obchode a službách v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 11. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľných živností, | 27. 11. 2007 | — |
| administratívne práce, | 27. 11. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 27. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022489667 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2015 sa zo straty dostalo na zisk 1 319 € a zvýšila tržby z nuly na 3,3 tisíc eur.
Tržby
3 345 €
Výsledok hospodárenia
1 319 €
▲ 374,8 %Aktíva
661 240 €
▲ 0,3 %Vlastné imanie
839 €
▲ 274,8 %Zadlženosť
99,9 %
Hrubá marža
53,8 %
Čistá marža
39,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 0 | 3,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −480 | 1,3 tis. |
| Aktíva | 659,4 tis. | 661,2 tis. |
| Vlastné imanie | −480 | 839 |
| Daň z príjmu | 480 | 480 |
| Zadlženosť | 100,1 % | 99,9 % |
2015
- Tržby
- 3,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 661,2 tis.
- Vlastné imanie
- 839
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 99,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 659,4 tis.
- Vlastné imanie
- −480
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 100,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.