Súhrn
- Vznik
- 15. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 7 089 636 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VEROK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43830897
- daňové identifikačné číslo
- 2022491845
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 11. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 48968/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 393232
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 15. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/, | 15. 11. 2007 | — |
| poradenské služby v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 15. 11. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení, výpočtovej techniky a dopravných prostriedkov, | 15. 11. 2007 | — |
| obstarávanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov v rozsahu voľných živností, | 15. 11. 2007 | — |
| reklamná propagačná činnosť, | 15. 11. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností, | 15. 11. 2007 | — |
| prípravné práce pre stavbu, | 15. 11. 2007 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, | 15. 11. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 22. 07. 2008 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve, | 22. 07. 2008 | — |
| poradenská činnosť pri spracovaní projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 23. 11. 2011 | — |
| spracovanie ekonomických projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 23. 11. 2011 | — |
| technicko-organizačná pomoc pri realizácii projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fond, | 23. 11. 2011 | — |
| poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni so zabezpečením individuálne pripravovaných liekov, | 23. 11. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 23. 11. 2011 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 09. 08. 2018 | — |
| Fotografické služby | 09. 08. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 09. 08. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 08. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 09. 08. 2018 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 08. 2018 | — |
| Administratívne služby | 09. 08. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 09. 08. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 08. 2018 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 08. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 09. 08. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 09. 08. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 09. 08. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 09. 08. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022491845 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲672 % na 48 066 € a zvýšila tržby o ▲58 % na 7,09 mil. €.
Tržby
7 089 636 €
▲ 58,2 %Výsledok hospodárenia
48 066 €
▲ 672,0 %Aktíva
890 054 €
▲ 213,0 %Vlastné imanie
221 461 €
▲ 28,9 %Zadlženosť
70,9 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,4 tis. | 3,3 mil. | 4,07 mil. | 4,48 mil. | 7,09 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −3,5 tis. | −476 | 4,7 tis. | 6,2 tis. | 48,1 tis. |
| Aktíva | 57,1 tis. | 122,1 tis. | 202,2 tis. | 284,4 tis. | 890,1 tis. |
| Vlastné imanie | −5,3 tis. | 9,6 tis. | 164,4 tis. | 171,9 tis. | 221,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,3 tis. | 2,8 tis. | 16,4 tis. |
| Zadlženosť | 109,2 % | 92,1 % | 18,7 % | 26,5 % | 70,9 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 7,09 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 48,1 tis.
- Aktíva
- 890,1 tis.
- Vlastné imanie
- 221,5 tis.
- Daň z príjmu
- 16,4 tis.
- Zadlženosť
- 70,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,48 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 284,4 tis.
- Vlastné imanie
- 171,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 26,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,07 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 202,2 tis.
- Vlastné imanie
- 164,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 18,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 3,3 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −476
- Aktíva
- 122,1 tis.
- Vlastné imanie
- 9,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 12,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 57,1 tis.
- Vlastné imanie
- −5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 109,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.