Súhrn
- Vznik
- 16. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 24 986 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Vi-ko, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43827616
- daňové identifikačné číslo
- 2022478249
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jarná 668/19, 07801 Sečovce, Slovenská republika
- Územie
- Sečovceokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 11. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20707/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 794722
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kladenie zámkovej dlažby | 16. 11. 2007 | — |
| montáž sadrokartónu | 16. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 16. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 16. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 16. 11. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022478249 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼36 % na 15 039 € a znížila tržby o ▼20 % na 25 tisíc eur.
Tržby
24 986 €
▼ 20,4 %Výsledok hospodárenia
15 039 €
▼ 35,8 %Aktíva
106 886 €
▲ 13,3 %Vlastné imanie
96 557 €
▲ 18,4 %Zadlženosť
9,7 %
Hrubá marža
66,9 %
Čistá marža
60,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13,6 tis. | 5,7 tis. | 19 tis. | 31,4 tis. | 25 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,1 tis. | 1,6 tis. | 12,4 tis. | 23,4 tis. | 15 tis. |
| Aktíva | 53,8 tis. | 54,7 tis. | 68,9 tis. | 94,3 tis. | 106,9 tis. |
| Vlastné imanie | 44,1 tis. | 45,7 tis. | 58,1 tis. | 81,5 tis. | 96,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 285 | 2,2 tis. | 4,1 tis. | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 18,1 % | 16,4 % | 15,7 % | 13,6 % | 9,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 106,9 tis.
- Vlastné imanie
- 96,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 9,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 31,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,4 tis.
- Aktíva
- 94,3 tis.
- Vlastné imanie
- 81,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 13,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 19 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,4 tis.
- Aktíva
- 68,9 tis.
- Vlastné imanie
- 58,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 15,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 5,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 54,7 tis.
- Vlastné imanie
- 45,7 tis.
- Daň z príjmu
- 285
- Zadlženosť
- 16,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 13,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 53,8 tis.
- Vlastné imanie
- 44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 18,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.