prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

HOLLSTAV, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43823734zaniknutý 05. 12. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 200718 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
51 487 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HOLLSTAV, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43823734
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horná Skotňa 2945, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2007
Zánik
05. 12. 2025
V registri
18 rokov
Stav
zaniknutý 05. 12. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 19770/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
487666
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 02. 02. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
LALINSKÝ ADVOKÁT s.r.o. · od 17. 01. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2024 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −3 068 € a tržby bez zmeny na 51,5 tisíc eur.

Tržby

51 487 €

▼ 0,3 %

Výsledok hospodárenia

−3 068 €

▲ 36,1 %

Aktíva

491 578 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

−75 040 €

▲ 2,1 %

Zadlženosť

115,3 %

Hrubá marža

−6,0 %

Čistá marža

−6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 745 110 €. 2019: tržby 2 083 796 €. 2020: tržby 65 685 €. 2021: tržby 51 644 €. 2022: tržby 51 487 €.2,5 mil.1,25 mil.01,75 mil.2,08 mil.65,7 tis.51,6 tis.51,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 745 110 €. 2019: tržby 2 083 796 €. 2020: tržby 65 685 €. 2021: tržby 51 644 €. 2022: tržby 51 487 €.2,5 mil.1,25 mil.01,75 mil.2,08 mil.65,7 tis.51,6 tis.51,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 745 110 €. 2019: tržby 2 083 796 €. 2020: tržby 65 685 €. 2021: tržby 51 644 €. 2022: tržby 51 487 €.2,5 mil.1,25 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 36 718 €. 2019: výsledok hospodárenia −395 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 304 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 068 €.50 tis.0−500 tis.+36,7 tis.−395,9 tis.−53,3 tis.−4,8 tis.−3,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 36 718 €. 2019: výsledok hospodárenia −395 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 304 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 068 €.50 tis.0−500 tis.+36,7 tis.−53,3 tis.−3,1 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 36 718 €. 2019: výsledok hospodárenia −395 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −53 304 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 801 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 068 €.50 tis.0−500 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 884 165 €, vlastné imanie 377 323 €. 2019: aktíva 680 264 €, vlastné imanie −18 558 €. 2020: aktíva 498 042 €, vlastné imanie −71 862 €. 2021: aktíva 493 495 €, vlastné imanie −76 663 €. 2022: aktíva 491 578 €, vlastné imanie −75 040 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 884 165 €, vlastné imanie 377 323 €. 2019: aktíva 680 264 €, vlastné imanie −18 558 €. 2020: aktíva 498 042 €, vlastné imanie −71 862 €. 2021: aktíva 493 495 €, vlastné imanie −76 663 €. 2022: aktíva 491 578 €, vlastné imanie −75 040 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 884 165 €, vlastné imanie 377 323 €. 2019: aktíva 680 264 €, vlastné imanie −18 558 €. 2020: aktíva 498 042 €, vlastné imanie −71 862 €. 2021: aktíva 493 495 €, vlastné imanie −76 663 €. 2022: aktíva 491 578 €, vlastné imanie −75 040 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 427 004 €, zásoby 721 €, pohľadávky 1 144 564 €, finančné účty 310 306 €. 2019: dlhodobý majetok 413 931 €, zásoby 423 €, pohľadávky 260 461 €, finančné účty 4 548 €. 2020: dlhodobý majetok 376 761 €, zásoby 142 €, pohľadávky 117 661 €, finančné účty 3 088 €. 2021: dlhodobý majetok 361 872 €, zásoby 142 €, pohľadávky 127 157 €, finančné účty 3 934 €. 2022: dlhodobý majetok 362 030 €, zásoby 423 €, pohľadávky 127 606 €, finančné účty 228 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 427 004 €, zásoby 721 €, pohľadávky 1 144 564 €, finančné účty 310 306 €. 2019: dlhodobý majetok 413 931 €, zásoby 423 €, pohľadávky 260 461 €, finančné účty 4 548 €. 2020: dlhodobý majetok 376 761 €, zásoby 142 €, pohľadávky 117 661 €, finančné účty 3 088 €. 2021: dlhodobý majetok 361 872 €, zásoby 142 €, pohľadávky 127 157 €, finančné účty 3 934 €. 2022: dlhodobý majetok 362 030 €, zásoby 423 €, pohľadávky 127 606 €, finančné účty 228 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 427 004 €, zásoby 721 €, pohľadávky 1 144 564 €, finančné účty 310 306 €. 2019: dlhodobý majetok 413 931 €, zásoby 423 €, pohľadávky 260 461 €, finančné účty 4 548 €. 2020: dlhodobý majetok 376 761 €, zásoby 142 €, pohľadávky 117 661 €, finančné účty 3 088 €. 2021: dlhodobý majetok 361 872 €, zásoby 142 €, pohľadávky 127 157 €, finančné účty 3 934 €. 2022: dlhodobý majetok 362 030 €, zásoby 423 €, pohľadávky 127 606 €, finančné účty 228 €.2 mil.1 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 377 323 €, dlhodobé záväzky 624 276 €, krátkodobé záväzky 882 566 €. 2019: vlastné imanie −18 558 €, dlhodobé záväzky 203 818 €, krátkodobé záväzky 495 004 €. 2020: vlastné imanie −71 862 €, dlhodobé záväzky 194 985 €, krátkodobé záväzky 374 919 €. 2021: vlastné imanie −76 663 €, dlhodobé záväzky 192 292 €, krátkodobé záväzky 377 866 €. 2022: vlastné imanie −75 040 €, dlhodobé záväzky 192 362 €, krátkodobé záväzky 374 256 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 377 323 €, dlhodobé záväzky 624 276 €, krátkodobé záväzky 882 566 €. 2019: vlastné imanie −18 558 €, dlhodobé záväzky 203 818 €, krátkodobé záväzky 495 004 €. 2020: vlastné imanie −71 862 €, dlhodobé záväzky 194 985 €, krátkodobé záväzky 374 919 €. 2021: vlastné imanie −76 663 €, dlhodobé záväzky 192 292 €, krátkodobé záväzky 377 866 €. 2022: vlastné imanie −75 040 €, dlhodobé záväzky 192 362 €, krátkodobé záväzky 374 256 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 377 323 €, dlhodobé záväzky 624 276 €, krátkodobé záväzky 882 566 €. 2019: vlastné imanie −18 558 €, dlhodobé záväzky 203 818 €, krátkodobé záväzky 495 004 €. 2020: vlastné imanie −71 862 €, dlhodobé záväzky 194 985 €, krátkodobé záväzky 374 919 €. 2021: vlastné imanie −76 663 €, dlhodobé záväzky 192 292 €, krátkodobé záväzky 377 866 €. 2022: vlastné imanie −75 040 €, dlhodobé záväzky 192 362 €, krátkodobé záväzky 374 256 €.2 mil.0−100 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 046 €. 2019: daň z príjmu 19 727 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02 tis.19,7 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 046 €. 2019: daň z príjmu 19 727 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02 tis.19,7 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 046 €. 2019: daň z príjmu 19 727 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,75 mil.2,08 mil.65,7 tis.51,6 tis.51,5 tis.
Výsledok hospodárenia36,7 tis.−395,9 tis.−53,3 tis.−4,8 tis.−3,1 tis.
Aktíva1,88 mil.680,3 tis.498 tis.493,5 tis.491,6 tis.
Vlastné imanie377,3 tis.−18,6 tis.−71,9 tis.−76,7 tis.−75 tis.
Daň z príjmu2 tis.19,7 tis.000
Zadlženosť80,0 %102,7 %114,4 %115,5 %115,3 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
51,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
491,6 tis.
Vlastné imanie
−75 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,3 %

2021

Tržby
51,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
493,5 tis.
Vlastné imanie
−76,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,5 %

2020

Tržby
65,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−53,3 tis.
Aktíva
498 tis.
Vlastné imanie
−71,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,4 %

2019

Tržby
2,08 mil.
Výsledok hospodárenia
−395,9 tis.
Aktíva
680,3 tis.
Vlastné imanie
−18,6 tis.
Daň z príjmu
19,7 tis.
Zadlženosť
102,7 %

2018

Tržby
1,75 mil.
Výsledok hospodárenia
36,7 tis.
Aktíva
1,88 mil.
Vlastné imanie
377,3 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
80,0 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API