prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Nesvady Real Estate Development s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43820581aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
86 400 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nesvady Real Estate Development s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43820581
daňové identifikačné číslo
2022527353
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022527353
Sídlo
Novozámocká cesta 81, 946 51 Nesvady, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 21335/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
270130
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby08. 01. 2008—
podnikateľské poradenstvo08. 01. 2008—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov08. 01. 2008—
prieskum trhu08. 01. 2008—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti08. 01. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527353: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527353: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527353IČ DPH SK2022527353Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527353: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527353: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527353IČ DPH SK2022527353Obdobia daňových registráciíDIČ 2022527353: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022527353: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022527353IČ DPH SK2022527353
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202252735311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2008
daňové identifikačné číslo202252735310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲162 % na 10 802 € a tržby bez zmeny na 86,4 tisíc eur.

Tržby

86 400 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

10 802 €

▲ 162,2 %

Aktíva

487 627 €

▼ 12,8 %

Vlastné imanie

104 527 €

▲ 11,5 %

Zadlženosť

78,6 %

Hrubá marža

13,9 %

Čistá marža

12,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 86 400 €. 2022: tržby 86 400 €. 2023: tržby 86 400 €. 2024: tržby 86 400 €. 2025: tržby 86 400 €.100 tis.50 tis.086,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 86 400 €. 2022: tržby 86 400 €. 2023: tržby 86 400 €. 2024: tržby 86 400 €. 2025: tržby 86 400 €.100 tis.50 tis.086,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 86 400 €. 2022: tržby 86 400 €. 2023: tržby 86 400 €. 2024: tržby 86 400 €. 2025: tržby 86 400 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 861 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 802 €.20 tis.10 tis.0+12,3 tis.+5,9 tis.+1 tis.+4,1 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 861 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 802 €.20 tis.10 tis.0+12,3 tis.+5,9 tis.+1 tis.+4,1 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 861 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 047 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 802 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 700 279 €, vlastné imanie 82 697 €. 2022: aktíva 652 814 €, vlastné imanie 88 558 €. 2023: aktíva 609 141 €, vlastné imanie 89 605 €. 2024: aktíva 559 124 €, vlastné imanie 93 725 €. 2025: aktíva 487 627 €, vlastné imanie 104 527 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 700 279 €, vlastné imanie 82 697 €. 2022: aktíva 652 814 €, vlastné imanie 88 558 €. 2023: aktíva 609 141 €, vlastné imanie 89 605 €. 2024: aktíva 559 124 €, vlastné imanie 93 725 €. 2025: aktíva 487 627 €, vlastné imanie 104 527 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 700 279 €, vlastné imanie 82 697 €. 2022: aktíva 652 814 €, vlastné imanie 88 558 €. 2023: aktíva 609 141 €, vlastné imanie 89 605 €. 2024: aktíva 559 124 €, vlastné imanie 93 725 €. 2025: aktíva 487 627 €, vlastné imanie 104 527 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 678 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 13 536 €. 2022: dlhodobý majetok 624 706 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 19 468 €. 2023: dlhodobý majetok 569 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 21 246 €. 2024: dlhodobý majetok 514 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 26 147 €. 2025: dlhodobý majetok 464 397 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 331 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 678 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 13 536 €. 2022: dlhodobý majetok 624 706 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 19 468 €. 2023: dlhodobý majetok 569 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 21 246 €. 2024: dlhodobý majetok 514 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 26 147 €. 2025: dlhodobý majetok 464 397 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 331 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 678 103 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 13 536 €. 2022: dlhodobý majetok 624 706 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 640 €, finančné účty 19 468 €. 2023: dlhodobý majetok 569 744 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 21 246 €. 2024: dlhodobý majetok 514 781 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 280 €, finančné účty 26 147 €. 2025: dlhodobý majetok 464 397 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 22 331 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 82 697 €, dlhodobé záväzky 135 816 €, krátkodobé záväzky 481 766 €. 2022: vlastné imanie 88 558 €, dlhodobé záväzky 73 128 €, krátkodobé záväzky 491 128 €. 2023: vlastné imanie 89 605 €, dlhodobé záväzky 10 440 €, krátkodobé záväzky 509 096 €. 2024: vlastné imanie 93 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 465 399 €. 2025: vlastné imanie 104 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 383 100 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 82 697 €, dlhodobé záväzky 135 816 €, krátkodobé záväzky 481 766 €. 2022: vlastné imanie 88 558 €, dlhodobé záväzky 73 128 €, krátkodobé záväzky 491 128 €. 2023: vlastné imanie 89 605 €, dlhodobé záväzky 10 440 €, krátkodobé záväzky 509 096 €. 2024: vlastné imanie 93 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 465 399 €. 2025: vlastné imanie 104 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 383 100 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 82 697 €, dlhodobé záväzky 135 816 €, krátkodobé záväzky 481 766 €. 2022: vlastné imanie 88 558 €, dlhodobé záväzky 73 128 €, krátkodobé záväzky 491 128 €. 2023: vlastné imanie 89 605 €, dlhodobé záväzky 10 440 €, krátkodobé záväzky 509 096 €. 2024: vlastné imanie 93 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 465 399 €. 2025: vlastné imanie 104 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 383 100 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 525 €. 2022: daň z príjmu 1 624 €. 2023: daň z príjmu 332 €. 2024: daň z príjmu 1 095 €. 2025: daň z príjmu 1 201 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.1,6 tis.3321,1 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 525 €. 2022: daň z príjmu 1 624 €. 2023: daň z príjmu 332 €. 2024: daň z príjmu 1 095 €. 2025: daň z príjmu 1 201 €.5 tis.2,5 tis.03,5 tis.1,6 tis.3321,1 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 525 €. 2022: daň z príjmu 1 624 €. 2023: daň z príjmu 332 €. 2024: daň z príjmu 1 095 €. 2025: daň z príjmu 1 201 €.5 tis.2,5 tis.0332202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.86,4 tis.
Výsledok hospodárenia12,3 tis.5,9 tis.1 tis.4,1 tis.10,8 tis.
Aktíva700,3 tis.652,8 tis.609,1 tis.559,1 tis.487,6 tis.
Vlastné imanie82,7 tis.88,6 tis.89,6 tis.93,7 tis.104,5 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.1,6 tis.3321,1 tis.1,2 tis.
Zadlženosť88,2 %86,4 %85,3 %83,2 %78,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
487,6 tis.
Vlastné imanie
104,5 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
78,6 %

2024

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
559,1 tis.
Vlastné imanie
93,7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
83,2 %

2023

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
609,1 tis.
Vlastné imanie
89,6 tis.
Daň z príjmu
332
Zadlženosť
85,3 %

2022

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
652,8 tis.
Vlastné imanie
88,6 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
86,4 %

2021

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
12,3 tis.
Aktíva
700,3 tis.
Vlastné imanie
82,7 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
88,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API