prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

HERMI nábytok s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43819133aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
32 150 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HERMI nábytok s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43819133
daňové identifikačné číslo
2022496971
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Radava 149, 94147 Radava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 11. 2007
V registri
18 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 21018/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
307794
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností13. 11. 2007—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností13. 11. 2007—
nákup a predaj drahých kovov13. 11. 2007—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností13. 11. 2007—
Stolárstvo29. 06. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022496971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022496971Obdobia daňových registráciíDIČ 2022496971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022496971Obdobia daňových registráciíDIČ 2022496971: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022496971
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202249697110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 2 010 € a zvýšila tržby o ▲131 % na 32,1 tisíc eur.

Tržby

32 150 €

▲ 131,1 %

Výsledok hospodárenia

2 010 €

▲ 154,0 %

Aktíva

21 332 €

▲ 55,1 %

Vlastné imanie

11 064 €

▲ 20,2 %

Zadlženosť

48,1 %

Hrubá marža

6,3 %

Čistá marža

6,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 502 €. 2018: tržby 22 569 €. 2019: tržby 27 431 €. 2020: tržby 13 910 €. 2021: tržby 32 150 €.50 tis.25 tis.01,5 tis.22,6 tis.27,4 tis.13,9 tis.32,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 502 €. 2018: tržby 22 569 €. 2019: tržby 27 431 €. 2020: tržby 13 910 €. 2021: tržby 32 150 €.50 tis.25 tis.01,5 tis.22,6 tis.27,4 tis.13,9 tis.32,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 502 €. 2018: tržby 22 569 €. 2019: tržby 27 431 €. 2020: tržby 13 910 €. 2021: tržby 32 150 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −6 034 €. 2018: výsledok hospodárenia 402 €. 2019: výsledok hospodárenia 333 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 720 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 010 €.2,5 tis.0−10 tis.−6 tis.+402+333−3,7 tis.+2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −6 034 €. 2018: výsledok hospodárenia 402 €. 2019: výsledok hospodárenia 333 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 720 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 010 €.2,5 tis.0−10 tis.−6 tis.+402+333−3,7 tis.+2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −6 034 €. 2018: výsledok hospodárenia 402 €. 2019: výsledok hospodárenia 333 €. 2020: výsledok hospodárenia −3 720 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 010 €.2,5 tis.0−10 tis.+333201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 12 844 €. 2018: aktíva 23 168 €, vlastné imanie 12 589 €. 2019: aktíva 20 359 €, vlastné imanie 12 922 €. 2020: aktíva 13 755 €, vlastné imanie 9 203 €. 2021: aktíva 21 332 €, vlastné imanie 11 064 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 12 844 €. 2018: aktíva 23 168 €, vlastné imanie 12 589 €. 2019: aktíva 20 359 €, vlastné imanie 12 922 €. 2020: aktíva 13 755 €, vlastné imanie 9 203 €. 2021: aktíva 21 332 €, vlastné imanie 11 064 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 23 039 €, vlastné imanie 12 844 €. 2018: aktíva 23 168 €, vlastné imanie 12 589 €. 2019: aktíva 20 359 €, vlastné imanie 12 922 €. 2020: aktíva 13 755 €, vlastné imanie 9 203 €. 2021: aktíva 21 332 €, vlastné imanie 11 064 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 9 202 €, finančné účty 636 €. 2018: dlhodobý majetok 12 176 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 4 374 €, finančné účty 3 273 €. 2019: dlhodobý majetok 9 492 €, zásoby 4 237 €, pohľadávky 947 €, finančné účty 5 683 €. 2020: dlhodobý majetok 6 809 €, zásoby 6 388 €, pohľadávky 142 €, finančné účty 416 €. 2021: dlhodobý majetok 4 125 €, zásoby 4 360 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 490 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 9 202 €, finančné účty 636 €. 2018: dlhodobý majetok 12 176 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 4 374 €, finančné účty 3 273 €. 2019: dlhodobý majetok 9 492 €, zásoby 4 237 €, pohľadávky 947 €, finančné účty 5 683 €. 2020: dlhodobý majetok 6 809 €, zásoby 6 388 €, pohľadávky 142 €, finančné účty 416 €. 2021: dlhodobý majetok 4 125 €, zásoby 4 360 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 490 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 11 976 €, zásoby 1 225 €, pohľadávky 9 202 €, finančné účty 636 €. 2018: dlhodobý majetok 12 176 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 4 374 €, finančné účty 3 273 €. 2019: dlhodobý majetok 9 492 €, zásoby 4 237 €, pohľadávky 947 €, finančné účty 5 683 €. 2020: dlhodobý majetok 6 809 €, zásoby 6 388 €, pohľadávky 142 €, finančné účty 416 €. 2021: dlhodobý majetok 4 125 €, zásoby 4 360 €, pohľadávky 12 357 €, finančné účty 490 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 844 €, dlhodobé záväzky 8 266 €, krátkodobé záväzky 1 929 €. 2018: vlastné imanie 12 589 €, dlhodobé záväzky 6 391 €, krátkodobé záväzky 4 188 €. 2019: vlastné imanie 12 922 €, dlhodobé záväzky 2 705 €, krátkodobé záväzky 4 732 €. 2020: vlastné imanie 9 203 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 4 494 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 10 185 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 844 €, dlhodobé záväzky 8 266 €, krátkodobé záväzky 1 929 €. 2018: vlastné imanie 12 589 €, dlhodobé záväzky 6 391 €, krátkodobé záväzky 4 188 €. 2019: vlastné imanie 12 922 €, dlhodobé záväzky 2 705 €, krátkodobé záväzky 4 732 €. 2020: vlastné imanie 9 203 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 4 494 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 10 185 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 844 €, dlhodobé záväzky 8 266 €, krátkodobé záväzky 1 929 €. 2018: vlastné imanie 12 589 €, dlhodobé záväzky 6 391 €, krátkodobé záväzky 4 188 €. 2019: vlastné imanie 12 922 €, dlhodobé záväzky 2 705 €, krátkodobé záväzky 4 732 €. 2020: vlastné imanie 9 203 €, dlhodobé záväzky 58 €, krátkodobé záväzky 4 494 €. 2021: vlastné imanie 11 064 €, dlhodobé záväzky 83 €, krátkodobé záväzky 10 185 €.25 tis.12,5 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,5 tis.22,6 tis.27,4 tis.13,9 tis.32,1 tis.
Výsledok hospodárenia−6 tis.402333−3,7 tis.2 tis.
Aktíva23 tis.23,2 tis.20,4 tis.13,8 tis.21,3 tis.
Vlastné imanie12,8 tis.12,6 tis.12,9 tis.9,2 tis.11,1 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť44,3 %45,7 %36,5 %33,1 %48,1 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
32,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
48,1 %

2020

Tržby
13,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,7 tis.
Aktíva
13,8 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
33,1 %

2019

Tržby
27,4 tis.
Výsledok hospodárenia
333
Aktíva
20,4 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,5 %

2018

Tržby
22,6 tis.
Výsledok hospodárenia
402
Aktíva
23,2 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
45,7 %

2017

Tržby
1,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
12,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
44,3 %

aj 2015–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API