Súhrn
- Vznik
- 03. 11. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 30 736 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BENARIS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43805299
- daňové identifikačné číslo
- 2022481274
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vŕbová ulica 646/23, 943 42 Gbelce, Slovenská republika
- Územie
- Gbelceokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 11. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 20964/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 299849
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť) | 03. 11. 2007 | — |
| zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov | 03. 11. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 03. 11. 2007 | — |
| upratovacie práce | 03. 11. 2007 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 03. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 03. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie stavebného sporenia | 03. 11. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 03. 11. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 03. 11. 2007 | — |
| spracovanie údajov | 03. 11. 2007 | — |
| služby súvisiace s databázami | 03. 11. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 03. 11. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 03. 11. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 03. 11. 2007 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 05. 2024 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 05. 2024 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 07. 05. 2024 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a plastov | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 07. 05. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 05. 2024 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 07. 05. 2024 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 07. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 07. 05. 2024 | — |
| Verejné obstarávanie | 07. 05. 2024 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 07. 05. 2024 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 05. 2024 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 07. 05. 2024 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 07. 05. 2024 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnosť | 07. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 07. 05. 2024 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 07. 05. 2024 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 07. 05. 2024 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 07. 05. 2024 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 07. 05. 2024 | — |
| Pravidelná kontrola detského ihriska | 07. 05. 2024 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 07. 05. 2024 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 07. 05. 2024 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 07. 05. 2024 | — |
| Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia | 07. 05. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022481274 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 5 939 € a zvýšila tržby o ▲410 % na 30,7 tisíc eur.
Tržby
30 736 €
▲ 409,7 %Výsledok hospodárenia
5 939 €
▲ 512,7 %Aktíva
26 825 €
▲ 23,4 %Vlastné imanie
5 296 €
▲ 923,6 %Zadlženosť
80,3 %
Hrubá marža
23,8 %
Čistá marža
19,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 6 tis. | 30,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | 0 | −1,4 tis. | 5,9 tis. |
| Aktíva | 4,5 tis. | 4,5 tis. | 4,5 tis. | 21,7 tis. | 26,8 tis. |
| Vlastné imanie | −32,8 tis. | −32,8 tis. | −32,8 tis. | −643 | 5,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 821,6 % | 821,6 % | 821,6 % | 103,0 % | 80,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 30,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,9 tis.
- Aktíva
- 26,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 80,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 21,7 tis.
- Vlastné imanie
- −643
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 103,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 821,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 821,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 821,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.