prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

R & M s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43804471aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
9 697 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
R & M s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43804471
daňové identifikačné číslo
2022490085
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trieda SNP 88, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 11. 2007
V registri
18 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 20668/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
819563
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prevádzkovanie autoumyvárne07. 11. 2007—
oprava a výmena pneumatík (pneuservis), protektorovanie pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies07. 11. 2007—
skladovanie07. 11. 2007—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov07. 11. 2007—
prenájom hnuteľných vecí07. 11. 2007—
podnikanie v oblasti nakladania s ostatným odpadom07. 11. 2007—
sprostredkovanie dopravy a výroby v rozsahu voľných živností07. 11. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností07. 11. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností07. 11. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022490085: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022490085Obdobia daňových registráciíDIČ 2022490085: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022490085Obdobia daňových registráciíDIČ 2022490085: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022490085
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202249008510. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia 1 793 € a dosiahla tržby 9,7 tisíc eur.

Tržby

9 697 €

Výsledok hospodárenia

1 793 €

Aktíva

17 099 €

Vlastné imanie

4 239 €

Zadlženosť

75,2 %

Hrubá marža

23,4 %

Čistá marža

18,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 9 697 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.2014Tržby2014: tržby 9 697 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.2014Tržby2014: tržby 9 697 €.10 tis.5 tis.09,7 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 793 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 793 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 1 793 €.2 tis.1 tis.0+1,8 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 17 099 €, vlastné imanie 4 239 €.20 tis.10 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 17 099 €, vlastné imanie 4 239 €.20 tis.10 tis.02014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 17 099 €, vlastné imanie 4 239 €.20 tis.10 tis.02014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 16 710 €.20 tis.10 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 16 710 €.20 tis.10 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 16 710 €.20 tis.10 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 239 €, dlhodobé záväzky 132 €, krátkodobé záväzky 12 728 €.20 tis.10 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 239 €, dlhodobé záväzky 132 €, krátkodobé záväzky 12 728 €.20 tis.10 tis.02014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 239 €, dlhodobé záväzky 132 €, krátkodobé záväzky 12 728 €.20 tis.10 tis.02014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,7 tis.
Výsledok hospodárenia1,8 tis.
Aktíva17,1 tis.
Vlastné imanie4,2 tis.
Daň z príjmu480
Zadlženosť75,2 %

2014

Tržby
9,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
17,1 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
75,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API