Súhrn
- Vznik
- 13. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 604 021 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- A.G.J. s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43802931
- daňové identifikačné číslo
- 2022481637
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022481637
- Sídlo
- Ul. 29. augusta 371, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
- Územie
- Most pri Bratislaveokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 11. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 48918/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 838770
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 13. 11. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby, | 13. 11. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t, | 13. 11. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva, | 13. 11. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 13. 11. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 13. 11. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 13. 11. 2007 | — |
| administratívne práce, | 13. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| nákup a predaj motorových vozidiel, | 13. 11. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 13. 11. 2007 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 13. 11. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| zhotovovanie www stránok, | 13. 11. 2007 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie vzdelávacích, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti, | 13. 11. 2007 | — |
| čistiace a upratovacie práce, | 13. 11. 2007 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 05. 01. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 01. 2019 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 05. 01. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 05. 01. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 01. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022481637 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022481637 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲289 % na 21 080 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 604 tisíc eur.
Tržby
604 021 €
▲ 12,4 %Výsledok hospodárenia
21 080 €
▲ 289,4 %Aktíva
638 709 €
▲ 6,1 %Vlastné imanie
158 269 €
▲ 15,4 %Zadlženosť
75,2 %
Hrubá marža
3,5 %
Čistá marža
3,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 629,8 tis. | 564,9 tis. | 469,4 tis. | 537,4 tis. | 604 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,2 tis. | 729 | 555 | 5,4 tis. | 21,1 tis. |
| Aktíva | 646,8 tis. | 451,7 tis. | 469,5 tis. | 602 tis. | 638,7 tis. |
| Vlastné imanie | 130,5 tis. | 131,2 tis. | 131,8 tis. | 137,2 tis. | 158,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 253 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 79,8 % | 70,9 % | 71,9 % | 77,2 % | 75,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 604 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,1 tis.
- Aktíva
- 638,7 tis.
- Vlastné imanie
- 158,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 537,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 602 tis.
- Vlastné imanie
- 137,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 77,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 469,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 555
- Aktíva
- 469,5 tis.
- Vlastné imanie
- 131,8 tis.
- Daň z príjmu
- 253
- Zadlženosť
- 71,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 564,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 729
- Aktíva
- 451,7 tis.
- Vlastné imanie
- 131,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 70,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 629,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 646,8 tis.
- Vlastné imanie
- 130,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 79,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).