prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Horský hotel Minciar, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43787177aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Horský hotel Minciar, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43787177
daňové identifikačné číslo
2022493143
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Partizánska dolina 531/21, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 12. 2007
V registri
18 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 13968/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
506302
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach, v chatovej osade triedy 3 a v kempingoch triedy 3 a 406. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti06. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti06. 12. 2007—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti06. 12. 2007—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu06. 12. 2007—
organizovanie kurzov a školení06. 12. 2007—
reklamná činnosť06. 12. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022493143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022493143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022493143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022493143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022493143: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022493143
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202249314310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −401 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−401 €

▲ 87,9 %

Aktíva

13 €

▼ 99,8 %

Vlastné imanie

−5 062 €

▼ 8,6 %

Zadlženosť

39 038,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 183 992 €. 2021: tržby 62 763 €. 2022: tržby 237 863 €. 2023: tržby 37 468 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0184 tis.62,8 tis.237,9 tis.37,5 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 183 992 €. 2021: tržby 62 763 €. 2022: tržby 237 863 €. 2023: tržby 37 468 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.0184 tis.62,8 tis.237,9 tis.37,5 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 183 992 €. 2021: tržby 62 763 €. 2022: tržby 237 863 €. 2023: tržby 37 468 €. 2024: tržby 0 €.250 tis.125 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 22 386 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 627 €. 2022: výsledok hospodárenia −853 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 303 €. 2024: výsledok hospodárenia −401 €.25 tis.0−20 tis.+22,4 tis.−11,6 tis.−853−3,3 tis.−40120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 22 386 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 627 €. 2022: výsledok hospodárenia −853 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 303 €. 2024: výsledok hospodárenia −401 €.25 tis.0−20 tis.+22,4 tis.−11,6 tis.−853−3,3 tis.−40120202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 22 386 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 627 €. 2022: výsledok hospodárenia −853 €. 2023: výsledok hospodárenia −3 303 €. 2024: výsledok hospodárenia −401 €.25 tis.0−20 tis.−853−401202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 49 218 €, vlastné imanie 11 533 €. 2021: aktíva 34 117 €, vlastné imanie −505 €. 2022: aktíva 38 474 €, vlastné imanie −1 358 €. 2023: aktíva 6 528 €, vlastné imanie −4 661 €. 2024: aktíva 13 €, vlastné imanie −5 062 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 49 218 €, vlastné imanie 11 533 €. 2021: aktíva 34 117 €, vlastné imanie −505 €. 2022: aktíva 38 474 €, vlastné imanie −1 358 €. 2023: aktíva 6 528 €, vlastné imanie −4 661 €. 2024: aktíva 13 €, vlastné imanie −5 062 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 49 218 €, vlastné imanie 11 533 €. 2021: aktíva 34 117 €, vlastné imanie −505 €. 2022: aktíva 38 474 €, vlastné imanie −1 358 €. 2023: aktíva 6 528 €, vlastné imanie −4 661 €. 2024: aktíva 13 €, vlastné imanie −5 062 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 697 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 4 814 €, finančné účty 22 505 €. 2021: dlhodobý majetok 15 761 €, zásoby 2 225 €, pohľadávky 7 145 €, finančné účty 8 562 €. 2022: dlhodobý majetok 11 176 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 497 €, finančné účty 12 049 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 078 €, finančné účty 5 450 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 697 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 4 814 €, finančné účty 22 505 €. 2021: dlhodobý majetok 15 761 €, zásoby 2 225 €, pohľadávky 7 145 €, finančné účty 8 562 €. 2022: dlhodobý majetok 11 176 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 497 €, finančné účty 12 049 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 078 €, finančné účty 5 450 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 18 697 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 4 814 €, finančné účty 22 505 €. 2021: dlhodobý majetok 15 761 €, zásoby 2 225 €, pohľadávky 7 145 €, finančné účty 8 562 €. 2022: dlhodobý majetok 11 176 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 497 €, finančné účty 12 049 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 078 €, finančné účty 5 450 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 533 €, dlhodobé záväzky 782 €, krátkodobé záväzky 36 903 €. 2021: vlastné imanie −505 €, dlhodobé záväzky 1 066 €, krátkodobé záväzky 33 556 €. 2022: vlastné imanie −1 358 €, dlhodobé záväzky 1 402 €, krátkodobé záväzky 38 430 €. 2023: vlastné imanie −4 661 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 9 769 €. 2024: vlastné imanie −5 062 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 3 655 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 533 €, dlhodobé záväzky 782 €, krátkodobé záväzky 36 903 €. 2021: vlastné imanie −505 €, dlhodobé záväzky 1 066 €, krátkodobé záväzky 33 556 €. 2022: vlastné imanie −1 358 €, dlhodobé záväzky 1 402 €, krátkodobé záväzky 38 430 €. 2023: vlastné imanie −4 661 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 9 769 €. 2024: vlastné imanie −5 062 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 3 655 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 533 €, dlhodobé záväzky 782 €, krátkodobé záväzky 36 903 €. 2021: vlastné imanie −505 €, dlhodobé záväzky 1 066 €, krátkodobé záväzky 33 556 €. 2022: vlastné imanie −1 358 €, dlhodobé záväzky 1 402 €, krátkodobé záväzky 38 430 €. 2023: vlastné imanie −4 661 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 9 769 €. 2024: vlastné imanie −5 062 €, dlhodobé záväzky 1 420 €, krátkodobé záväzky 3 655 €.50 tis.0−10 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 150 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001500029734020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 150 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001500029734020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 150 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 297 €. 2024: daň z príjmu 340 €.50025001500029734020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby184 tis.62,8 tis.237,9 tis.37,5 tis.0
Výsledok hospodárenia22,4 tis.−11,6 tis.−853−3,3 tis.−401
Aktíva49,2 tis.34,1 tis.38,5 tis.6,5 tis.13
Vlastné imanie11,5 tis.−505−1,4 tis.−4,7 tis.−5,1 tis.
Daň z príjmu15000297340
Zadlženosť76,6 %101,5 %103,5 %171,4 %39 038,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−401
Aktíva
13
Vlastné imanie
−5,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
39 038,5 %

2023

Tržby
37,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,3 tis.
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
−4,7 tis.
Daň z príjmu
297
Zadlženosť
171,4 %

2022

Tržby
237,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−853
Aktíva
38,5 tis.
Vlastné imanie
−1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,5 %

2021

Tržby
62,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,6 tis.
Aktíva
34,1 tis.
Vlastné imanie
−505
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,5 %

2020

Tržby
184 tis.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
49,2 tis.
Vlastné imanie
11,5 tis.
Daň z príjmu
150
Zadlženosť
76,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API