prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

STAVEA-PROJECT, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43784127aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 10. 200719 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
110 445 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STAVEA-PROJECT, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43784127
daňové identifikačné číslo
2022466578
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kvačalova 5, 01004 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 10. 2007
V registri
19 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 19625/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
651922
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
dodávka a poradenské služby k programovému vybaveniu počítača (software)17. 10. 2007—
spracovanie údajov17. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností17. 10. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností17. 10. 2007—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností17. 10. 2007—
reklamná, propagačná činnosť17. 10. 2007—
poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a reklamy17. 10. 2007—
vydavateľská činnosť17. 10. 2007—
organizovanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí17. 10. 2007—
prenájom motorových vozidiel17. 10. 2007—
prenájom spotrebného a priemyselného tovaru17. 10. 2007—
podnikateľské poradenstvo17. 10. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky17. 10. 2007—
činnosť ekonomických a organizačných poradcov17. 10. 2007—
prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom17. 10. 2007—
zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov17. 10. 2007—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá, ktoré slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností17. 10. 2007—
inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo17. 10. 2007—
prípravné práce k realizácii stavby06. 05. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 05. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 05. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022466578: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022466578Obdobia daňových registráciíDIČ 2022466578: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022466578Obdobia daňových registráciíDIČ 2022466578: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022466578
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202246657810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −52 686 € a zvýšila tržby o ▲1 747 % na 110,4 tisíc eur.

Tržby

110 445 €

▲ 1 746,6 %

Výsledok hospodárenia

−52 686 €

▼ 147,5 %

Aktíva

781 648 €

▲ 15,1 %

Vlastné imanie

135 979 €

▼ 27,9 %

Zadlženosť

82,6 %

Hrubá marža

−47,7 %

Čistá marža

−47,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 673 984 €. 2018: tržby 714 341 €. 2019: tržby 18 977 €. 2020: tržby 5 981 €. 2021: tržby 110 445 €.1 mil.500 tis.0674 tis.714,3 tis.19 tis.6 tis.110,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 673 984 €. 2018: tržby 714 341 €. 2019: tržby 18 977 €. 2020: tržby 5 981 €. 2021: tržby 110 445 €.1 mil.500 tis.0674 tis.714,3 tis.19 tis.6 tis.110,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 673 984 €. 2018: tržby 714 341 €. 2019: tržby 18 977 €. 2020: tržby 5 981 €. 2021: tržby 110 445 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −70 928 €. 2018: výsledok hospodárenia 48 674 €. 2019: výsledok hospodárenia −41 893 €. 2020: výsledok hospodárenia 110 945 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 686 €.200 tis.0−100 tis.−70,9 tis.+48,7 tis.−41,9 tis.+110,9 tis.−52,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −70 928 €. 2018: výsledok hospodárenia 48 674 €. 2019: výsledok hospodárenia −41 893 €. 2020: výsledok hospodárenia 110 945 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 686 €.200 tis.0−100 tis.−70,9 tis.−41,9 tis.−52,7 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −70 928 €. 2018: výsledok hospodárenia 48 674 €. 2019: výsledok hospodárenia −41 893 €. 2020: výsledok hospodárenia 110 945 €. 2021: výsledok hospodárenia −52 686 €.200 tis.0−100 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 072 781 €, vlastné imanie 76 027 €. 2018: aktíva 798 611 €, vlastné imanie 119 614 €. 2019: aktíva 747 085 €, vlastné imanie 77 721 €. 2020: aktíva 679 349 €, vlastné imanie 188 666 €. 2021: aktíva 781 648 €, vlastné imanie 135 979 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 072 781 €, vlastné imanie 76 027 €. 2018: aktíva 798 611 €, vlastné imanie 119 614 €. 2019: aktíva 747 085 €, vlastné imanie 77 721 €. 2020: aktíva 679 349 €, vlastné imanie 188 666 €. 2021: aktíva 781 648 €, vlastné imanie 135 979 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 072 781 €, vlastné imanie 76 027 €. 2018: aktíva 798 611 €, vlastné imanie 119 614 €. 2019: aktíva 747 085 €, vlastné imanie 77 721 €. 2020: aktíva 679 349 €, vlastné imanie 188 666 €. 2021: aktíva 781 648 €, vlastné imanie 135 979 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 505 €, zásoby 0 €, pohľadávky 656 314 €, finančné účty 402 538 €. 2018: dlhodobý majetok 2 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 753 €, finančné účty 457 757 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 583 €, finančné účty 444 479 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 111 €, finančné účty 377 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 407 863 €, finančné účty 373 743 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 505 €, zásoby 0 €, pohľadávky 656 314 €, finančné účty 402 538 €. 2018: dlhodobý majetok 2 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 753 €, finančné účty 457 757 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 583 €, finančné účty 444 479 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 111 €, finančné účty 377 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 407 863 €, finančné účty 373 743 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 505 €, zásoby 0 €, pohľadávky 656 314 €, finančné účty 402 538 €. 2018: dlhodobý majetok 2 670 €, zásoby 0 €, pohľadávky 337 753 €, finančné účty 457 757 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 583 €, finančné účty 444 479 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 302 111 €, finančné účty 377 220 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 407 863 €, finančné účty 373 743 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 76 027 €, dlhodobé záväzky 10 328 €, krátkodobé záväzky 986 426 €. 2018: vlastné imanie 119 614 €, dlhodobé záväzky 3 091 €, krátkodobé záväzky 675 906 €. 2019: vlastné imanie 77 721 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 668 812 €. 2020: vlastné imanie 188 666 €, dlhodobé záväzky 579 €, krátkodobé záväzky 490 104 €. 2021: vlastné imanie 135 979 €, dlhodobé záväzky 792 €, krátkodobé záväzky 644 877 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 76 027 €, dlhodobé záväzky 10 328 €, krátkodobé záväzky 986 426 €. 2018: vlastné imanie 119 614 €, dlhodobé záväzky 3 091 €, krátkodobé záväzky 675 906 €. 2019: vlastné imanie 77 721 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 668 812 €. 2020: vlastné imanie 188 666 €, dlhodobé záväzky 579 €, krátkodobé záväzky 490 104 €. 2021: vlastné imanie 135 979 €, dlhodobé záväzky 792 €, krátkodobé záväzky 644 877 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 76 027 €, dlhodobé záväzky 10 328 €, krátkodobé záväzky 986 426 €. 2018: vlastné imanie 119 614 €, dlhodobé záväzky 3 091 €, krátkodobé záväzky 675 906 €. 2019: vlastné imanie 77 721 €, dlhodobé záväzky 552 €, krátkodobé záväzky 668 812 €. 2020: vlastné imanie 188 666 €, dlhodobé záväzky 579 €, krátkodobé záväzky 490 104 €. 2021: vlastné imanie 135 979 €, dlhodobé záväzky 792 €, krátkodobé záväzky 644 877 €.2 mil.1 mil.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby674 tis.714,3 tis.19 tis.6 tis.110,4 tis.
Výsledok hospodárenia−70,9 tis.48,7 tis.−41,9 tis.110,9 tis.−52,7 tis.
Aktíva1,07 mil.798,6 tis.747,1 tis.679,3 tis.781,6 tis.
Vlastné imanie76 tis.119,6 tis.77,7 tis.188,7 tis.136 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.0000
Zadlženosť92,9 %85,0 %89,6 %72,2 %82,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
110,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−52,7 tis.
Aktíva
781,6 tis.
Vlastné imanie
136 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,6 %

2020

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
110,9 tis.
Aktíva
679,3 tis.
Vlastné imanie
188,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,2 %

2019

Tržby
19 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,9 tis.
Aktíva
747,1 tis.
Vlastné imanie
77,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,6 %

2018

Tržby
714,3 tis.
Výsledok hospodárenia
48,7 tis.
Aktíva
798,6 tis.
Vlastné imanie
119,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,0 %

2017

Tržby
674 tis.
Výsledok hospodárenia
−70,9 tis.
Aktíva
1,07 mil.
Vlastné imanie
76 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
92,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API