Súhrn
- Vznik
- 06. 11. 200718 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 91 294 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FLAMENGO SLOVAKIA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43783953
- daňové identifikačné číslo
- 2022476181
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022476181
- Sídlo
- 283, 92052 Siladice, Slovenská republika
- Územie
- Siladiceokres HlohovecTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 11. 2007
- V registri
- 18 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 20930/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 941807
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) | 06. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 06. 11. 2007 | — |
| pohostinská činnosť | 06. 11. 2007 | — |
| výroba jedál studenej kuchyne | 06. 11. 2007 | — |
| organizovanie spoločenských podujatí | 06. 11. 2007 | — |
| donášková služba | 06. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 06. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 06. 11. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 06. 11. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022476181 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 10. 09. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2022476181 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 481 % na 13 300 € a zvýšila tržby o ▲90 % na 91,3 tisíc eur.
Tržby
91 294 €
▲ 90,1 %Výsledok hospodárenia
13 300 €
▲ 1 481,5 %Aktíva
32 851 €
▼ 35,3 %Vlastné imanie
23 720 €
▲ 127,6 %Zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža
16,2 %
Čistá marža
14,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 41,7 tis. | 39,1 tis. | 47,6 tis. | 48 tis. | 91,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −405 | 4,5 tis. | 2,8 tis. | 841 | 13,3 tis. |
| Aktíva | 6,1 tis. | 26,8 tis. | 29,1 tis. | 50,8 tis. | 32,9 tis. |
| Vlastné imanie | 2,3 tis. | 6,8 tis. | 9,6 tis. | 10,4 tis. | 23,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 720 | 495 | 340 | 1,5 tis. |
| Zadlženosť | 62,4 % | 74,7 % | 67,0 % | 79,5 % | 27,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 91,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,3 tis.
- Aktíva
- 32,9 tis.
- Vlastné imanie
- 23,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 27,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 48 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 841
- Aktíva
- 50,8 tis.
- Vlastné imanie
- 10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 79,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 47,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 29,1 tis.
- Vlastné imanie
- 9,6 tis.
- Daň z príjmu
- 495
- Zadlženosť
- 67,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 39,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,5 tis.
- Aktíva
- 26,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,8 tis.
- Daň z príjmu
- 720
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 41,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −405
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- 2,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 62,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.