Súhrn
- Vznik
- 24. 10. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 62 627 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- N.A.P.R. - SK, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 43765149
- daňové identifikačné číslo
- 2022467183
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022467183
- Sídlo
- Hapákova 1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
- Územie
- Ľuboticeokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 10. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19264/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 613201
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 10. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 24. 10. 2007 | — |
| požičovňa motorových vozidiel | 24. 10. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než záladné služby spojené s prenájmom | 24. 10. 2007 | — |
| upratovacie služby | 24. 10. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 24. 10. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľných živností | 24. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 24. 10. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 24. 10. 2007 | — |
| spracovanie a zhotovovanie videozáznamov | 24. 10. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 24. 10. 2007 | — |
| maloobchodný predaj pohonných hmôt | 24. 10. 2007 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky | 24. 10. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 24. 10. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 24. 10. 2007 | — |
| činnosť ekonomických a organizačných poradcov | 24. 10. 2007 | — |
| spracovanie údajov | 24. 10. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 24. 10. 2007 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s ostatnými odpadmi | 24. 10. 2007 | — |
| prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie | 24. 10. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení | 24. 10. 2007 | — |
| poradenská činnosť pri spracovaní projektov pre predvstupové a štrukturálne nástroje Európskej únie | 24. 10. 2007 | — |
| výroba drobných kovových konštrukcií | 24. 10. 2007 | — |
| vypracovanie štúdií regionálneho rozvoja a vypracovanie rozvojových projektov | 24. 10. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, kurzov, školení a seminárov | 24. 10. 2007 | — |
| finančný leasing | 24. 10. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 24. 10. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 24. 10. 2007 | — |
| baliace činnosti | 24. 10. 2007 | — |
| donášková služba | 24. 10. 2007 | — |
| kuriérska služba | 24. 10. 2007 | — |
| montáž sadrokartónových podhľadov a priečok | 24. 10. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022467183 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 12. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022467183 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 26. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 4 338 € a znížila tržby o ▼45 % na 62,6 tisíc eur.
Tržby
62 627 €
▼ 44,8 %Výsledok hospodárenia
4 338 €
▲ 1 226,8 %Aktíva
105 891 €
▲ 9,7 %Vlastné imanie
39 017 €
▲ 12,5 %Zadlženosť
63,2 %
Hrubá marža
8,5 %
Čistá marža
6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 177,4 tis. | 132,6 tis. | 106,8 tis. | 113,5 tis. | 62,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,8 tis. | 1,5 tis. | −1,9 tis. | −385 | 4,3 tis. |
| Aktíva | 86,8 tis. | 54,8 tis. | 61,7 tis. | 96,5 tis. | 105,9 tis. |
| Vlastné imanie | 35,4 tis. | 37 tis. | 35,1 tis. | 34,7 tis. | 39 tis. |
| Daň z príjmu | 2,5 tis. | 598 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 59,2 % | 32,6 % | 43,2 % | 64,1 % | 63,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 62,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 105,9 tis.
- Vlastné imanie
- 39 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 63,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 113,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −385
- Aktíva
- 96,5 tis.
- Vlastné imanie
- 34,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 64,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 106,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 61,7 tis.
- Vlastné imanie
- 35,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 43,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 132,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 54,8 tis.
- Vlastné imanie
- 37 tis.
- Daň z príjmu
- 598
- Zadlženosť
- 32,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 177,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 86,8 tis.
- Vlastné imanie
- 35,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 59,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).