Súhrn
- Vznik
- 24. 01. 201412 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Pozemkové spoločenstvokód 272
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 43 498 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Register pozemkových spoločenstiev
- Obchodné meno
- Pozemkové spoločenstvo súkromných lesov a pasienkov Snežnica
- identifikačné číslo organizácie
- 42350913
- daňové identifikačné číslo
- 2024020801
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024020801
- Sídlo
- Snežnica 246, 02332 Snežnica, Slovenská republika
- Územie
- Snežnicaokres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Pozemkové spoločenstvo (272)
- Vznik
- 24. 01. 2014
- V registri
- 12 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Register pozemkových spoločenstiev
- Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14774954
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve | 24. 01. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024020801 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2016 |
| daňové identifikačné číslo | 2024020801 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 573 % na 3 531 € a zvýšila tržby o ▲86 % na 43,5 tisíc eur.
Tržby
43 498 €
▲ 86,2 %Výsledok hospodárenia
3 531 €
▲ 1 573,5 %Aktíva
170 383 €
▲ 21,8 %Vlastné imanie
98 803 €
▲ 3,7 %Zadlženosť
42,0 %
Hrubá marža
9,4 %
Čistá marža
8,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 209,7 tis. | 66,2 tis. | 23,4 tis. | 43,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 40,9 tis. | 63,4 tis. | 211 | 3,5 tis. |
| Aktíva | 431,6 tis. | 272,8 tis. | 139,8 tis. | 170,4 tis. |
| Vlastné imanie | 260,5 tis. | 204,8 tis. | 95,3 tis. | 98,8 tis. |
| Daň z príjmu | 11,4 tis. | 17,1 tis. | 340 | 559 |
| Zadlženosť | 39,6 % | 24,9 % | 31,9 % | 42,0 % |
2025
- Tržby
- 43,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 170,4 tis.
- Vlastné imanie
- 98,8 tis.
- Daň z príjmu
- 559
- Zadlženosť
- 42,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 23,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 211
- Aktíva
- 139,8 tis.
- Vlastné imanie
- 95,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 31,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 66,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 63,4 tis.
- Aktíva
- 272,8 tis.
- Vlastné imanie
- 204,8 tis.
- Daň z príjmu
- 17,1 tis.
- Zadlženosť
- 24,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 209,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40,9 tis.
- Aktíva
- 431,6 tis.
- Vlastné imanie
- 260,5 tis.
- Daň z príjmu
- 11,4 tis.
- Zadlženosť
- 39,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.