Súhrn
- Vznik
- 01. 07. 201412 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Pozemkové spoločenstvokód 272
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 829 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Register pozemkových spoločenstiev
- Obchodné meno
- Lesné pozemkové spoločenstvo Pondelok
- identifikačné číslo organizácie
- 42302641
- daňové identifikačné číslo
- 2023623492
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Váľkovo 14, 98503 České Brezovo, Slovenská republika
- Územie
- České Brezovookres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Pozemkové spoločenstvo (272)
- Vznik
- 01. 07. 2014
- V registri
- 12 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Register pozemkových spoločenstiev
- Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14775133
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve | 01. 07. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023623492 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼58 % na 1 146 € a zvýšila tržby o ▲180 % na 2,8 tisíc eur.
Tržby
2 829 €
▲ 179,5 %Výsledok hospodárenia
1 146 €
▼ 58,2 %Aktíva
10 026 €
▲ 18,2 %Vlastné imanie
2 198 €
▲ 108,7 %Zadlženosť
78,1 %
Hrubá marža
52,5 %
Čistá marža
40,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,2 tis. | 512 | 1 tis. | 2,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 354 | −805 | 2,7 tis. | 1,1 tis. |
| Aktíva | 5,2 tis. | 4,5 tis. | 8,5 tis. | 10 tis. |
| Vlastné imanie | −885 | −1,7 tis. | 1,1 tis. | 2,2 tis. |
| Daň z príjmu | 115 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 117,1 % | 137,9 % | 87,6 % | 78,1 % |
2025
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 10 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 78,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 8,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 87,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 512
- Výsledok hospodárenia
- −805
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 137,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 354
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- −885
- Daň z príjmu
- 115
- Zadlženosť
- 117,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.