Súhrn
- Vznik
- 16. 02. 201016 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 43 211 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AK PG s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36866911
- daňové identifikačné číslo
- 2022975185
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022975185
- Sídlo
- Vápenná 7, 82104 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 02. 2010
- V registri
- 16 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 63159/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 532033
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb, | 16. 02. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 29. 04. 2023
- Oprávnená osoba
- PATÁČ & PARTNERS s.r.o. · od 29. 04. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022975185 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 07. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022975185 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −26 106 € a znížila tržby o ▼48 % na 43,2 tisíc eur.
Tržby
43 211 €
▼ 47,8 %Výsledok hospodárenia
−26 106 €
▼ 383,5 %Aktíva
133 646 €
▼ 10,3 %Vlastné imanie
−14 534 €
▼ 225,6 %Zadlženosť
110,9 %
Hrubá marža
−59,3 %
Čistá marža
−60,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 65,6 tis. | 89,5 tis. | 84,2 tis. | 82,8 tis. | 43,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,8 tis. | −3,2 tis. | −5,8 tis. | 9,2 tis. | −26,1 tis. |
| Aktíva | 99,6 tis. | 85,5 tis. | 78,9 tis. | 149 tis. | 133,6 tis. |
| Vlastné imanie | 11,3 tis. | 8,1 tis. | 2,4 tis. | 11,6 tis. | −14,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,2 tis. | 494 |
| Zadlženosť | 88,6 % | 90,5 % | 97,0 % | 92,2 % | 110,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 43,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,1 tis.
- Aktíva
- 133,6 tis.
- Vlastné imanie
- −14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 494
- Zadlženosť
- 110,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 82,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 149 tis.
- Vlastné imanie
- 11,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 92,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 84,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,8 tis.
- Aktíva
- 78,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 89,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,2 tis.
- Aktíva
- 85,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 65,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 99,6 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.