Súhrn
- Vznik
- 13. 10. 200917 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 16 571 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Baburka, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36865095
- daňové identifikačné číslo
- 2022902629
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 1, 95103 Čeľadice, Slovenská republika
- Územie
- Čeľadiceokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 10. 2009
- V registri
- 17 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 25368/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 203735
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb | 13. 10. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 02. 02. 2010 | — |
| výroba nápojov | 02. 02. 2010 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 02. 02. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 02. 02. 2010 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022902629 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2019 (rok porušenia 2016).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲13 % na 1 287 € a znížila tržby o ▼13 % na 16,6 tisíc eur.
Tržby
16 571 €
▼ 13,4 %Výsledok hospodárenia
1 287 €
▲ 12,9 %Aktíva
28 847 €
▲ 4,7 %Vlastné imanie
−25 291 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
187,7 %
Hrubá marža
8,6 %
Čistá marža
7,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,1 tis. | 13 tis. | 16,7 tis. | 19,1 tis. | 16,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,5 tis. | 501 | 814 | 1,1 tis. | 1,3 tis. |
| Aktíva | 25,1 tis. | 25,6 tis. | 26,4 tis. | 27,6 tis. | 28,8 tis. |
| Vlastné imanie | −29 tis. | −28,5 tis. | −27,7 tis. | −26,6 tis. | −25,3 tis. |
| Daň z príjmu | 262 | 89 | 144 | 201 | 143 |
| Zadlženosť | 215,6 % | 211,4 % | 204,9 % | 196,4 % | 187,7 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 16,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- −25,3 tis.
- Daň z príjmu
- 143
- Zadlženosť
- 187,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 19,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 27,6 tis.
- Vlastné imanie
- −26,6 tis.
- Daň z príjmu
- 201
- Zadlženosť
- 196,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 16,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 814
- Aktíva
- 26,4 tis.
- Vlastné imanie
- −27,7 tis.
- Daň z príjmu
- 144
- Zadlženosť
- 204,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 501
- Aktíva
- 25,6 tis.
- Vlastné imanie
- −28,5 tis.
- Daň z príjmu
- 89
- Zadlženosť
- 211,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 25,1 tis.
- Vlastné imanie
- −29 tis.
- Daň z príjmu
- 262
- Zadlženosť
- 215,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.