prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Steiner & Associates s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36864081aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
21. 07. 200917 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
302 056 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Steiner & Associates s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36864081
daňové identifikačné číslo
2022865350
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022865350
Sídlo
Timonova 3457/4B, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 07. 2009
V registri
17 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 24049/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
832218
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb v zmysle zák. č. 586/2003 Z.z. o advokácií a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (Živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov21. 07. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022865350: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022865350: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022865350IČ DPH SK2022865350Obdobia daňových registráciíDIČ 2022865350: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022865350: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022865350IČ DPH SK2022865350Obdobia daňových registráciíDIČ 2022865350: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022865350: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022865350IČ DPH SK2022865350
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202286535011. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 28. 12. 2011
daňové identifikačné číslo202286535010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲241 % na 101 367 € a zvýšila tržby o ▲44 % na 302,1 tisíc eur.

Tržby

302 056 €

▲ 44,5 %

Výsledok hospodárenia

101 367 €

▲ 240,5 %

Aktíva

316 589 €

▲ 62,4 %

Vlastné imanie

285 147 €

▲ 55,2 %

Zadlženosť

9,9 %

Hrubá marža

42,8 %

Čistá marža

33,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 97 619 €. 2022: tržby 116 863 €. 2023: tržby 307 397 €. 2024: tržby 209 073 €. 2025: tržby 302 056 €.500 tis.250 tis.097,6 tis.116,9 tis.307,4 tis.209,1 tis.302,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 97 619 €. 2022: tržby 116 863 €. 2023: tržby 307 397 €. 2024: tržby 209 073 €. 2025: tržby 302 056 €.500 tis.250 tis.097,6 tis.116,9 tis.307,4 tis.209,1 tis.302,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 97 619 €. 2022: tržby 116 863 €. 2023: tržby 307 397 €. 2024: tržby 209 073 €. 2025: tržby 302 056 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 025 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 609 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 101 367 €.200 tis.100 tis.0+20 tis.+6,6 tis.+48,8 tis.+29,8 tis.+101,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 025 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 609 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 101 367 €.200 tis.100 tis.0+20 tis.+48,8 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 20 025 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 609 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 780 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 101 367 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 154 323 €, vlastné imanie 102 884 €. 2022: aktíva 169 933 €, vlastné imanie 105 233 €. 2023: aktíva 175 302 €, vlastné imanie 154 013 €. 2024: aktíva 194 952 €, vlastné imanie 183 780 €. 2025: aktíva 316 589 €, vlastné imanie 285 147 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 154 323 €, vlastné imanie 102 884 €. 2022: aktíva 169 933 €, vlastné imanie 105 233 €. 2023: aktíva 175 302 €, vlastné imanie 154 013 €. 2024: aktíva 194 952 €, vlastné imanie 183 780 €. 2025: aktíva 316 589 €, vlastné imanie 285 147 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 154 323 €, vlastné imanie 102 884 €. 2022: aktíva 169 933 €, vlastné imanie 105 233 €. 2023: aktíva 175 302 €, vlastné imanie 154 013 €. 2024: aktíva 194 952 €, vlastné imanie 183 780 €. 2025: aktíva 316 589 €, vlastné imanie 285 147 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 534 €, finančné účty −883 €. 2022: dlhodobý majetok 124 715 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 907 €, finančné účty 26 311 €. 2023: dlhodobý majetok 10 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 299 €, finančné účty 33 462 €. 2024: dlhodobý majetok 8 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 167 €, finančné účty 41 200 €. 2025: dlhodobý majetok 3 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 425 €, finančné účty 21 881 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 534 €, finančné účty −883 €. 2022: dlhodobý majetok 124 715 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 907 €, finančné účty 26 311 €. 2023: dlhodobý majetok 10 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 299 €, finančné účty 33 462 €. 2024: dlhodobý majetok 8 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 167 €, finančné účty 41 200 €. 2025: dlhodobý majetok 3 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 425 €, finančné účty 21 881 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 116 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 534 €, finančné účty −883 €. 2022: dlhodobý majetok 124 715 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 907 €, finančné účty 26 311 €. 2023: dlhodobý majetok 10 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 131 299 €, finančné účty 33 462 €. 2024: dlhodobý majetok 8 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 145 167 €, finančné účty 41 200 €. 2025: dlhodobý majetok 3 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 425 €, finančné účty 21 881 €.500 tis.0−1 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 439 €. 2022: vlastné imanie 105 233 €, dlhodobé záväzky 5 749 €, krátkodobé záväzky 58 951 €. 2023: vlastné imanie 154 013 €, dlhodobé záväzky 1 190 €, krátkodobé záväzky 20 099 €. 2024: vlastné imanie 183 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 172 €. 2025: vlastné imanie 285 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 442 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 439 €. 2022: vlastné imanie 105 233 €, dlhodobé záväzky 5 749 €, krátkodobé záväzky 58 951 €. 2023: vlastné imanie 154 013 €, dlhodobé záväzky 1 190 €, krátkodobé záväzky 20 099 €. 2024: vlastné imanie 183 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 172 €. 2025: vlastné imanie 285 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 442 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 102 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 439 €. 2022: vlastné imanie 105 233 €, dlhodobé záväzky 5 749 €, krátkodobé záväzky 58 951 €. 2023: vlastné imanie 154 013 €, dlhodobé záväzky 1 190 €, krátkodobé záväzky 20 099 €. 2024: vlastné imanie 183 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 172 €. 2025: vlastné imanie 285 147 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 442 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 864 €. 2023: daň z príjmu 13 555 €. 2024: daň z príjmu 8 965 €. 2025: daň z príjmu 27 863 €.50 tis.25 tis.003,9 tis.13,6 tis.9 tis.27,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 864 €. 2023: daň z príjmu 13 555 €. 2024: daň z príjmu 8 965 €. 2025: daň z príjmu 27 863 €.50 tis.25 tis.003,9 tis.13,6 tis.9 tis.27,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 3 864 €. 2023: daň z príjmu 13 555 €. 2024: daň z príjmu 8 965 €. 2025: daň z príjmu 27 863 €.50 tis.25 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby97,6 tis.116,9 tis.307,4 tis.209,1 tis.302,1 tis.
Výsledok hospodárenia20 tis.6,6 tis.48,8 tis.29,8 tis.101,4 tis.
Aktíva154,3 tis.169,9 tis.175,3 tis.195 tis.316,6 tis.
Vlastné imanie102,9 tis.105,2 tis.154 tis.183,8 tis.285,1 tis.
Daň z príjmu03,9 tis.13,6 tis.9 tis.27,9 tis.
Zadlženosť33,3 %38,1 %12,1 %5,7 %9,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
302,1 tis.
Výsledok hospodárenia
101,4 tis.
Aktíva
316,6 tis.
Vlastné imanie
285,1 tis.
Daň z príjmu
27,9 tis.
Zadlženosť
9,9 %

2024

Tržby
209,1 tis.
Výsledok hospodárenia
29,8 tis.
Aktíva
195 tis.
Vlastné imanie
183,8 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
5,7 %

2023

Tržby
307,4 tis.
Výsledok hospodárenia
48,8 tis.
Aktíva
175,3 tis.
Vlastné imanie
154 tis.
Daň z príjmu
13,6 tis.
Zadlženosť
12,1 %

2022

Tržby
116,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
169,9 tis.
Vlastné imanie
105,2 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
38,1 %

2021

Tržby
97,6 tis.
Výsledok hospodárenia
20 tis.
Aktíva
154,3 tis.
Vlastné imanie
102,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
33,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API