Súhrn
- Vznik
- 01. 06. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 15 750 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. Marcel Jurko, advokát, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36863408
- daňové identifikačné číslo
- 2022831734
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dominikánske námestie 11, 04001 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 06. 2009
- V registri
- 17 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 23739/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 945541
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb podľa zákona o advokácii | 01. 06. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022831734 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −15 286 € a znížila tržby o ▼60 % na 15,8 tisíc eur.
Tržby
15 750 €
▼ 60,3 %Výsledok hospodárenia
−15 286 €
▼ 1 086,8 %Aktíva
2 295 €
▼ 88,6 %Vlastné imanie
−9 319 €
▼ 256,2 %Zadlženosť
506,1 %
Hrubá marža
−94,9 %
Čistá marža
−97,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,2 tis. | 22 tis. | 17,1 tis. | 39,7 tis. | 15,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −608 | −4,7 tis. | 307 | 1,5 tis. | −15,3 tis. |
| Aktíva | 22,3 tis. | 14,6 tis. | 31,1 tis. | 20,1 tis. | 2,3 tis. |
| Vlastné imanie | 8,8 tis. | 4,1 tis. | 4,4 tis. | 6 tis. | −9,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 25 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 60,7 % | 71,8 % | 85,8 % | 70,4 % | 506,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 15,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,3 tis.
- Aktíva
- 2,3 tis.
- Vlastné imanie
- −9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 506,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 39,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 20,1 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 70,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 17,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 307
- Aktíva
- 31,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 25
- Zadlženosť
- 85,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 22 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,7 tis.
- Aktíva
- 14,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −608
- Aktíva
- 22,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 60,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.