prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SBS MAJOR 1 s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36863378aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 05. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
21 378 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SBS MAJOR 1 s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36863378
daňové identifikačné číslo
2022834374
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pčolinská 1384/14, 06901 Snina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 05. 2009
V registri
17 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 21630/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
654732
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb informátora07. 03. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022834374: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022834374Obdobia daňových registráciíDIČ 2022834374: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022834374Obdobia daňových registráciíDIČ 2022834374: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022834374
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202283437410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 09. 06. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼44 % na 2 480 € a znížila tržby o ▼57 % na 21,4 tisíc eur.

Tržby

21 378 €

▼ 57,1 %

Výsledok hospodárenia

2 480 €

▼ 44,0 %

Aktíva

17 397 €

▼ 12,0 %

Vlastné imanie

16 483 €

▲ 17,7 %

Zadlženosť

5,3 %

Hrubá marža

11,6 %

Čistá marža

11,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 29 415 €. 2015: tržby 20 361 €. 2016: tržby 41 776 €. 2017: tržby 49 880 €. 2018: tržby 21 378 €.50 tis.25 tis.029,4 tis.20,4 tis.41,8 tis.49,9 tis.21,4 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 29 415 €. 2015: tržby 20 361 €. 2016: tržby 41 776 €. 2017: tržby 49 880 €. 2018: tržby 21 378 €.50 tis.25 tis.029,4 tis.20,4 tis.41,8 tis.49,9 tis.21,4 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 29 415 €. 2015: tržby 20 361 €. 2016: tržby 41 776 €. 2017: tržby 49 880 €. 2018: tržby 21 378 €.50 tis.25 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 862 €. 2015: výsledok hospodárenia 955 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 427 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 480 €.5 tis.2,5 tis.0+862+955+2 tis.+4,4 tis.+2,5 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 862 €. 2015: výsledok hospodárenia 955 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 427 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 480 €.5 tis.2,5 tis.0+862+955+2 tis.+4,4 tis.+2,5 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 862 €. 2015: výsledok hospodárenia 955 €. 2016: výsledok hospodárenia 1 981 €. 2017: výsledok hospodárenia 4 427 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 480 €.5 tis.2,5 tis.0+862201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 490 €, vlastné imanie 11 422 €. 2015: aktíva 8 424 €, vlastné imanie 7 595 €. 2016: aktíva 18 496 €, vlastné imanie 9 576 €. 2017: aktíva 19 777 €, vlastné imanie 14 003 €. 2018: aktíva 17 397 €, vlastné imanie 16 483 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 490 €, vlastné imanie 11 422 €. 2015: aktíva 8 424 €, vlastné imanie 7 595 €. 2016: aktíva 18 496 €, vlastné imanie 9 576 €. 2017: aktíva 19 777 €, vlastné imanie 14 003 €. 2018: aktíva 17 397 €, vlastné imanie 16 483 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 490 €, vlastné imanie 11 422 €. 2015: aktíva 8 424 €, vlastné imanie 7 595 €. 2016: aktíva 18 496 €, vlastné imanie 9 576 €. 2017: aktíva 19 777 €, vlastné imanie 14 003 €. 2018: aktíva 17 397 €, vlastné imanie 16 483 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 368 €, finančné účty 16 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 723 €, finančné účty 5 701 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 665 €, finančné účty 12 831 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 867 €, finančné účty 14 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 397 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 368 €, finančné účty 16 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 723 €, finančné účty 5 701 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 665 €, finančné účty 12 831 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 867 €, finančné účty 14 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 397 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 368 €, finančné účty 16 102 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 723 €, finančné účty 5 701 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 665 €, finančné účty 12 831 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 867 €, finančné účty 14 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 397 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 11 422 €, dlhodobé záväzky 178 €, krátkodobé záväzky 6 890 €. 2015: vlastné imanie 7 595 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 809 €. 2016: vlastné imanie 9 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 920 €. 2017: vlastné imanie 14 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 774 €. 2018: vlastné imanie 16 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 914 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 11 422 €, dlhodobé záväzky 178 €, krátkodobé záväzky 6 890 €. 2015: vlastné imanie 7 595 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 809 €. 2016: vlastné imanie 9 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 920 €. 2017: vlastné imanie 14 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 774 €. 2018: vlastné imanie 16 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 914 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 11 422 €, dlhodobé záväzky 178 €, krátkodobé záväzky 6 890 €. 2015: vlastné imanie 7 595 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 809 €. 2016: vlastné imanie 9 576 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 920 €. 2017: vlastné imanie 14 003 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 774 €. 2018: vlastné imanie 16 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 914 €.20 tis.10 tis.020142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1100000020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1100000020142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 0 €. 2015: daň z príjmu 0 €. 2016: daň z príjmu 0 €. 2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €.1100000020142015201620172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby29,4 tis.20,4 tis.41,8 tis.49,9 tis.21,4 tis.
Výsledok hospodárenia8629552 tis.4,4 tis.2,5 tis.
Aktíva18,5 tis.8,4 tis.18,5 tis.19,8 tis.17,4 tis.
Vlastné imanie11,4 tis.7,6 tis.9,6 tis.14 tis.16,5 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť38,2 %9,8 %48,2 %29,2 %5,3 %

2018

Tržby
21,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
17,4 tis.
Vlastné imanie
16,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,3 %

2017

Tržby
49,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
19,8 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
29,2 %

2016

Tržby
41,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
48,2 %

2015

Tržby
20,4 tis.
Výsledok hospodárenia
955
Aktíva
8,4 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,8 %

2014

Tržby
29,4 tis.
Výsledok hospodárenia
862
Aktíva
18,5 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API