prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

HANAR Investment, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36860433aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 10. 200818 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
3 600 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
HANAR Investment, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36860433
daňové identifikačné číslo
2022691990
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Cintorínska 8, 93541 Tekovské Lužany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 10. 2008
V registri
18 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 23221/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
244786
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 10. 2008—
vedenie účtovníctva,23. 10. 2014—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.23. 10. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022691990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022691990Obdobia daňových registráciíDIČ 2022691990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022691990Obdobia daňových registráciíDIČ 2022691990: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022691990
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202269199010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲8 % na 3 240 € a znížila tržby o ▼63 % na 3,6 tisíc eur.

Tržby

3 600 €

▼ 63,5 %

Výsledok hospodárenia

3 240 €

▲ 8,0 %

Aktíva

96 926 €

▲ 24,9 %

Vlastné imanie

35 968 €

▲ 49,3 %

Zadlženosť

62,9 %

Hrubá marža

100,0 %

Čistá marža

90,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby01/2020 — 12/2021: tržby 20 008 €. 2022: tržby 23 012 €. 2023: tržby 10 530 €. 2024: tržby 9 850 €. 2025: tržby 3 600 €.25 tis.12,5 tis.020 tis.23 tis.10,5 tis.9,8 tis.3,6 tis.01/2020 — 12/20212022202320242025Tržby01/2020 — 12/2021: tržby 20 008 €. 2022: tržby 23 012 €. 2023: tržby 10 530 €. 2024: tržby 9 850 €. 2025: tržby 3 600 €.25 tis.12,5 tis.020 tis.10,5 tis.3,6 tis.01/2020 — 12/202120232025Tržby01/2020 — 12/2021: tržby 20 008 €. 2022: tržby 23 012 €. 2023: tržby 10 530 €. 2024: tržby 9 850 €. 2025: tržby 3 600 €.25 tis.12,5 tis.001/2020 — 12/20212025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia01/2020 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 208 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 446 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 001 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 240 €.5 tis.2,5 tis.0+3,2 tis.+2,5 tis.+4,4 tis.+3 tis.+3,2 tis.01/2020 — 12/20212022202320242025Výsledok hospodárenia01/2020 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 208 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 446 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 001 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 240 €.5 tis.2,5 tis.0+3,2 tis.+4,4 tis.+3,2 tis.01/2020 — 12/202120232025Výsledok hospodárenia01/2020 — 12/2021: výsledok hospodárenia 3 208 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 459 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 446 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 001 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 240 €.5 tis.2,5 tis.020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie01/2020 — 12/2021: aktíva 69 407 €, vlastné imanie 12 995 €. 2022: aktíva 92 127 €, vlastné imanie 16 805 €. 2023: aktíva 79 005 €, vlastné imanie 21 250 €. 2024: aktíva 77 613 €, vlastné imanie 24 092 €. 2025: aktíva 96 926 €, vlastné imanie 35 968 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie01/2020 — 12/2021: aktíva 69 407 €, vlastné imanie 12 995 €. 2022: aktíva 92 127 €, vlastné imanie 16 805 €. 2023: aktíva 79 005 €, vlastné imanie 21 250 €. 2024: aktíva 77 613 €, vlastné imanie 24 092 €. 2025: aktíva 96 926 €, vlastné imanie 35 968 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/202120232025Aktíva a vlastné imanie01/2020 — 12/2021: aktíva 69 407 €, vlastné imanie 12 995 €. 2022: aktíva 92 127 €, vlastné imanie 16 805 €. 2023: aktíva 79 005 €, vlastné imanie 21 250 €. 2024: aktíva 77 613 €, vlastné imanie 24 092 €. 2025: aktíva 96 926 €, vlastné imanie 35 968 €.100 tis.50 tis.020222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív01/2020 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 874 €, finančné účty 24 533 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 690 €, finančné účty 29 437 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 10 692 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 9 300 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 804 €, finančné účty 26 122 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/20212022202320242025Štruktúra aktív01/2020 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 874 €, finančné účty 24 533 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 690 €, finančné účty 29 437 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 10 692 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 9 300 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 804 €, finančné účty 26 122 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/202120232025Štruktúra aktív01/2020 — 12/2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 44 874 €, finančné účty 24 533 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 690 €, finančné účty 29 437 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 10 692 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 68 313 €, finančné účty 9 300 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 804 €, finančné účty 26 122 €.100 tis.50 tis.020222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív01/2020 — 12/2021: vlastné imanie 12 995 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 55 059 €. 2022: vlastné imanie 16 805 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 75 321 €. 2023: vlastné imanie 21 250 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2024: vlastné imanie 24 092 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2025: vlastné imanie 35 968 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 60 957 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/20212022202320242025Štruktúra pasív01/2020 — 12/2021: vlastné imanie 12 995 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 55 059 €. 2022: vlastné imanie 16 805 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 75 321 €. 2023: vlastné imanie 21 250 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2024: vlastné imanie 24 092 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2025: vlastné imanie 35 968 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 60 957 €.100 tis.50 tis.001/2020 — 12/202120232025Štruktúra pasív01/2020 — 12/2021: vlastné imanie 12 995 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 55 059 €. 2022: vlastné imanie 16 805 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 75 321 €. 2023: vlastné imanie 21 250 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2024: vlastné imanie 24 092 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 57 754 €. 2025: vlastné imanie 35 968 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 60 957 €.100 tis.50 tis.020222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu01/2020 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 558 €. 2023: daň z príjmu 784 €. 2024: daň z príjmu 529 €. 2025: daň z príjmu 360 €.1 tis.5000055878452936001/2020 — 12/20212022202320242025Daň z príjmu01/2020 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 558 €. 2023: daň z príjmu 784 €. 2024: daň z príjmu 529 €. 2025: daň z príjmu 360 €.1 tis.5000078436001/2020 — 12/202120232025Daň z príjmu01/2020 — 12/2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 558 €. 2023: daň z príjmu 784 €. 2024: daň z príjmu 529 €. 2025: daň z príjmu 360 €.1 tis.500055836020222025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)01/2020 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby20 tis.23 tis.10,5 tis.9,8 tis.3,6 tis.
Výsledok hospodárenia3,2 tis.2,5 tis.4,4 tis.3 tis.3,2 tis.
Aktíva69,4 tis.92,1 tis.79 tis.77,6 tis.96,9 tis.
Vlastné imanie13 tis.16,8 tis.21,3 tis.24,1 tis.36 tis.
Daň z príjmu0558784529360
Zadlženosť79,3 %81,8 %73,1 %74,4 %62,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
96,9 tis.
Vlastné imanie
36 tis.
Daň z príjmu
360
Zadlženosť
62,9 %

2024

Tržby
9,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
77,6 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
529
Zadlženosť
74,4 %

2023

Tržby
10,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
79 tis.
Vlastné imanie
21,3 tis.
Daň z príjmu
784
Zadlženosť
73,1 %

2022

Tržby
23 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
92,1 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
558
Zadlženosť
81,8 %

01/2020 — 12/2021

Tržby
20 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
69,4 tis.
Vlastné imanie
13 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API