prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

KRION Partners s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36858617aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
11. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
346 278 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KRION Partners s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36858617
daňové identifikačné číslo
2022621051
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022621051
Sídlo
Palisády 50, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 06. 2008
V registri
18 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 52822/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
254218
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,11. 06. 2008—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 11. 2021
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Laliková s.r.o. · od 20. 11. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022621051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022621051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022621051IČ DPH SK2022621051Obdobia daňových registráciíDIČ 2022621051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022621051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022621051IČ DPH SK2022621051Obdobia daňových registráciíDIČ 2022621051: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022621051: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022621051IČ DPH SK2022621051
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202262105111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2008
daňové identifikačné číslo202262105110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲44 % na 113 754 € a znížila tržby o ▼26 % na 346,3 tisíc eur.

Tržby

346 278 €

▼ 26,1 %

Výsledok hospodárenia

113 754 €

▲ 43,7 %

Aktíva

892 412 €

▲ 10,1 %

Vlastné imanie

146 754 €

▲ 30,9 %

Zadlženosť

83,6 %

Hrubá marža

41,7 %

Čistá marža

32,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 328 188 €. 2022: tržby 412 962 €. 2023: tržby 450 499 €. 2024: tržby 468 516 €. 2025: tržby 346 278 €.500 tis.250 tis.0328,2 tis.413 tis.450,5 tis.468,5 tis.346,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 328 188 €. 2022: tržby 412 962 €. 2023: tržby 450 499 €. 2024: tržby 468 516 €. 2025: tržby 346 278 €.500 tis.250 tis.0328,2 tis.413 tis.450,5 tis.468,5 tis.346,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 328 188 €. 2022: tržby 412 962 €. 2023: tržby 450 499 €. 2024: tržby 468 516 €. 2025: tržby 346 278 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 718 €. 2022: výsledok hospodárenia 69 529 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 152 €. 2025: výsledok hospodárenia 113 754 €.200 tis.100 tis.0+72,7 tis.+69,5 tis.+60,9 tis.+79,2 tis.+113,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 718 €. 2022: výsledok hospodárenia 69 529 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 152 €. 2025: výsledok hospodárenia 113 754 €.200 tis.100 tis.0+72,7 tis.+60,9 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 72 718 €. 2022: výsledok hospodárenia 69 529 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 942 €. 2024: výsledok hospodárenia 79 152 €. 2025: výsledok hospodárenia 113 754 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 517 287 €, vlastné imanie 103 524 €. 2022: aktíva 688 493 €, vlastné imanie 102 529 €. 2023: aktíva 748 198 €, vlastné imanie 93 942 €. 2024: aktíva 810 620 €, vlastné imanie 112 152 €. 2025: aktíva 892 412 €, vlastné imanie 146 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 517 287 €, vlastné imanie 103 524 €. 2022: aktíva 688 493 €, vlastné imanie 102 529 €. 2023: aktíva 748 198 €, vlastné imanie 93 942 €. 2024: aktíva 810 620 €, vlastné imanie 112 152 €. 2025: aktíva 892 412 €, vlastné imanie 146 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 517 287 €, vlastné imanie 103 524 €. 2022: aktíva 688 493 €, vlastné imanie 102 529 €. 2023: aktíva 748 198 €, vlastné imanie 93 942 €. 2024: aktíva 810 620 €, vlastné imanie 112 152 €. 2025: aktíva 892 412 €, vlastné imanie 146 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 493 455 €, finančné účty 21 288 €. 2022: dlhodobý majetok 110 774 €, zásoby 161 €, pohľadávky 564 923 €, finančné účty 12 635 €. 2023: dlhodobý majetok 79 860 €, zásoby 0 €, pohľadávky 658 258 €, finančné účty 10 080 €. 2024: dlhodobý majetok 48 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 738 107 €, finančné účty 23 567 €. 2025: dlhodobý majetok 77 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 780 607 €, finančné účty 34 647 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 493 455 €, finančné účty 21 288 €. 2022: dlhodobý majetok 110 774 €, zásoby 161 €, pohľadávky 564 923 €, finančné účty 12 635 €. 2023: dlhodobý majetok 79 860 €, zásoby 0 €, pohľadávky 658 258 €, finančné účty 10 080 €. 2024: dlhodobý majetok 48 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 738 107 €, finančné účty 23 567 €. 2025: dlhodobý majetok 77 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 780 607 €, finančné účty 34 647 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 544 €, zásoby 0 €, pohľadávky 493 455 €, finančné účty 21 288 €. 2022: dlhodobý majetok 110 774 €, zásoby 161 €, pohľadávky 564 923 €, finančné účty 12 635 €. 2023: dlhodobý majetok 79 860 €, zásoby 0 €, pohľadávky 658 258 €, finančné účty 10 080 €. 2024: dlhodobý majetok 48 946 €, zásoby 0 €, pohľadávky 738 107 €, finančné účty 23 567 €. 2025: dlhodobý majetok 77 158 €, zásoby 0 €, pohľadávky 780 607 €, finančné účty 34 647 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 524 €, dlhodobé záväzky 162 €, krátkodobé záväzky 413 601 €. 2022: vlastné imanie 102 529 €, dlhodobé záväzky 78 570 €, krátkodobé záväzky 507 394 €. 2023: vlastné imanie 93 942 €, dlhodobé záväzky 62 530 €, krátkodobé záväzky 591 726 €. 2024: vlastné imanie 112 152 €, dlhodobé záväzky 47 390 €, krátkodobé záväzky 651 078 €. 2025: vlastné imanie 146 754 €, dlhodobé záväzky 32 539 €, krátkodobé záväzky 713 119 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 524 €, dlhodobé záväzky 162 €, krátkodobé záväzky 413 601 €. 2022: vlastné imanie 102 529 €, dlhodobé záväzky 78 570 €, krátkodobé záväzky 507 394 €. 2023: vlastné imanie 93 942 €, dlhodobé záväzky 62 530 €, krátkodobé záväzky 591 726 €. 2024: vlastné imanie 112 152 €, dlhodobé záväzky 47 390 €, krátkodobé záväzky 651 078 €. 2025: vlastné imanie 146 754 €, dlhodobé záväzky 32 539 €, krátkodobé záväzky 713 119 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 524 €, dlhodobé záväzky 162 €, krátkodobé záväzky 413 601 €. 2022: vlastné imanie 102 529 €, dlhodobé záväzky 78 570 €, krátkodobé záväzky 507 394 €. 2023: vlastné imanie 93 942 €, dlhodobé záväzky 62 530 €, krátkodobé záväzky 591 726 €. 2024: vlastné imanie 112 152 €, dlhodobé záväzky 47 390 €, krátkodobé záväzky 651 078 €. 2025: vlastné imanie 146 754 €, dlhodobé záväzky 32 539 €, krátkodobé záväzky 713 119 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 064 €. 2022: daň z príjmu 20 184 €. 2023: daň z príjmu 17 991 €. 2024: daň z príjmu 21 540 €. 2025: daň z príjmu 30 731 €.50 tis.25 tis.019,1 tis.20,2 tis.18 tis.21,5 tis.30,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 064 €. 2022: daň z príjmu 20 184 €. 2023: daň z príjmu 17 991 €. 2024: daň z príjmu 21 540 €. 2025: daň z príjmu 30 731 €.50 tis.25 tis.019,1 tis.20,2 tis.18 tis.21,5 tis.30,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 19 064 €. 2022: daň z príjmu 20 184 €. 2023: daň z príjmu 17 991 €. 2024: daň z príjmu 21 540 €. 2025: daň z príjmu 30 731 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby328,2 tis.413 tis.450,5 tis.468,5 tis.346,3 tis.
Výsledok hospodárenia72,7 tis.69,5 tis.60,9 tis.79,2 tis.113,8 tis.
Aktíva517,3 tis.688,5 tis.748,2 tis.810,6 tis.892,4 tis.
Vlastné imanie103,5 tis.102,5 tis.93,9 tis.112,2 tis.146,8 tis.
Daň z príjmu19,1 tis.20,2 tis.18 tis.21,5 tis.30,7 tis.
Zadlženosť80,0 %85,1 %87,4 %86,2 %83,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
346,3 tis.
Výsledok hospodárenia
113,8 tis.
Aktíva
892,4 tis.
Vlastné imanie
146,8 tis.
Daň z príjmu
30,7 tis.
Zadlženosť
83,6 %

2024

Tržby
468,5 tis.
Výsledok hospodárenia
79,2 tis.
Aktíva
810,6 tis.
Vlastné imanie
112,2 tis.
Daň z príjmu
21,5 tis.
Zadlženosť
86,2 %

2023

Tržby
450,5 tis.
Výsledok hospodárenia
60,9 tis.
Aktíva
748,2 tis.
Vlastné imanie
93,9 tis.
Daň z príjmu
18 tis.
Zadlženosť
87,4 %

2022

Tržby
413 tis.
Výsledok hospodárenia
69,5 tis.
Aktíva
688,5 tis.
Vlastné imanie
102,5 tis.
Daň z príjmu
20,2 tis.
Zadlženosť
85,1 %

2021

Tržby
328,2 tis.
Výsledok hospodárenia
72,7 tis.
Aktíva
517,3 tis.
Vlastné imanie
103,5 tis.
Daň z príjmu
19,1 tis.
Zadlženosť
80,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API