prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36857548aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
01. 04. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
469 081 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36857548
daňové identifikačné číslo
2022583013
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022583013
Sídlo
Nám. SNP 3, 91701 Trnava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 04. 2008
V registri
18 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 21681/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
854802
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb01. 04. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022583013: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022583013: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022583013IČ DPH SK2022583013Obdobia daňových registráciíDIČ 2022583013: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022583013: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022583013IČ DPH SK2022583013Obdobia daňových registráciíDIČ 2022583013: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022583013: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022583013IČ DPH SK2022583013
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202258301311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2008
daňové identifikačné číslo202258301310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −2 458 € a zvýšila tržby o ▲33 % na 469,1 tisíc eur.

Tržby

469 081 €

▲ 32,7 %

Výsledok hospodárenia

−2 458 €

▼ 304,7 %

Aktíva

648 861 €

▲ 2,6 %

Vlastné imanie

317 881 €

▼ 0,8 %

Zadlženosť

51,0 %

Hrubá marža

0,3 %

Čistá marža

−0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 374 020 €. 2022: tržby 311 226 €. 2023: tržby 340 115 €. 2024: tržby 353 453 €. 2025: tržby 469 081 €.500 tis.250 tis.0374 tis.311,2 tis.340,1 tis.353,5 tis.469,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 374 020 €. 2022: tržby 311 226 €. 2023: tržby 340 115 €. 2024: tržby 353 453 €. 2025: tržby 469 081 €.500 tis.250 tis.0374 tis.311,2 tis.340,1 tis.353,5 tis.469,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 374 020 €. 2022: tržby 311 226 €. 2023: tržby 340 115 €. 2024: tržby 353 453 €. 2025: tržby 469 081 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 478 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 511 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 201 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 458 €.20 tis.0−10 tis.+8,5 tis.+16,5 tis.−9,1 tis.+1,2 tis.−2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 478 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 511 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 201 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 458 €.20 tis.0−10 tis.+8,5 tis.+16,5 tis.−9,1 tis.+1,2 tis.−2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 478 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 511 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 118 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 201 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 458 €.20 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 383 826 €, vlastné imanie 311 746 €. 2022: aktíva 418 259 €, vlastné imanie 328 257 €. 2023: aktíva 679 910 €, vlastné imanie 319 139 €. 2024: aktíva 632 223 €, vlastné imanie 320 340 €. 2025: aktíva 648 861 €, vlastné imanie 317 881 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 383 826 €, vlastné imanie 311 746 €. 2022: aktíva 418 259 €, vlastné imanie 328 257 €. 2023: aktíva 679 910 €, vlastné imanie 319 139 €. 2024: aktíva 632 223 €, vlastné imanie 320 340 €. 2025: aktíva 648 861 €, vlastné imanie 317 881 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 383 826 €, vlastné imanie 311 746 €. 2022: aktíva 418 259 €, vlastné imanie 328 257 €. 2023: aktíva 679 910 €, vlastné imanie 319 139 €. 2024: aktíva 632 223 €, vlastné imanie 320 340 €. 2025: aktíva 648 861 €, vlastné imanie 317 881 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 251 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 144 €, finančné účty 76 525 €. 2022: dlhodobý majetok 286 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 65 355 €. 2023: dlhodobý majetok 428 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 129 €, finančné účty 184 292 €. 2024: dlhodobý majetok 491 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 344 €, finančné účty 82 903 €. 2025: dlhodobý majetok 473 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 213 €, finančné účty 96 265 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 251 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 144 €, finančné účty 76 525 €. 2022: dlhodobý majetok 286 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 65 355 €. 2023: dlhodobý majetok 428 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 129 €, finančné účty 184 292 €. 2024: dlhodobý majetok 491 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 344 €, finančné účty 82 903 €. 2025: dlhodobý majetok 473 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 213 €, finančné účty 96 265 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 251 157 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 144 €, finančné účty 76 525 €. 2022: dlhodobý majetok 286 260 €, zásoby 0 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 65 355 €. 2023: dlhodobý majetok 428 489 €, zásoby 0 €, pohľadávky 67 129 €, finančné účty 184 292 €. 2024: dlhodobý majetok 491 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 344 €, finančné účty 82 903 €. 2025: dlhodobý majetok 473 383 €, zásoby 0 €, pohľadávky 79 213 €, finančné účty 96 265 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 311 746 €, dlhodobé záväzky 22 417 €, krátkodobé záväzky 49 663 €. 2022: vlastné imanie 328 257 €, dlhodobé záväzky 20 545 €, krátkodobé záväzky 69 457 €. 2023: vlastné imanie 319 139 €, dlhodobé záväzky 25 669 €, krátkodobé záväzky 335 102 €. 2024: vlastné imanie 320 340 €, dlhodobé záväzky −206 293 €, krátkodobé záväzky 518 176 €. 2025: vlastné imanie 317 881 €, dlhodobé záväzky −200 815 €, krátkodobé záväzky 531 795 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 311 746 €, dlhodobé záväzky 22 417 €, krátkodobé záväzky 49 663 €. 2022: vlastné imanie 328 257 €, dlhodobé záväzky 20 545 €, krátkodobé záväzky 69 457 €. 2023: vlastné imanie 319 139 €, dlhodobé záväzky 25 669 €, krátkodobé záväzky 335 102 €. 2024: vlastné imanie 320 340 €, dlhodobé záväzky −206 293 €, krátkodobé záväzky 518 176 €. 2025: vlastné imanie 317 881 €, dlhodobé záväzky −200 815 €, krátkodobé záväzky 531 795 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 311 746 €, dlhodobé záväzky 22 417 €, krátkodobé záväzky 49 663 €. 2022: vlastné imanie 328 257 €, dlhodobé záväzky 20 545 €, krátkodobé záväzky 69 457 €. 2023: vlastné imanie 319 139 €, dlhodobé záväzky 25 669 €, krátkodobé záväzky 335 102 €. 2024: vlastné imanie 320 340 €, dlhodobé záväzky −206 293 €, krátkodobé záväzky 518 176 €. 2025: vlastné imanie 317 881 €, dlhodobé záväzky −200 815 €, krátkodobé záväzky 531 795 €.1 mil.0−250 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 218 €. 2022: daň z príjmu 4 266 €. 2023: daň z príjmu 168 €. 2024: daň z príjmu 1 953 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.4,3 tis.1682 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 218 €. 2022: daň z príjmu 4 266 €. 2023: daň z príjmu 168 €. 2024: daň z príjmu 1 953 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.4,3 tis.1682 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 218 €. 2022: daň z príjmu 4 266 €. 2023: daň z príjmu 168 €. 2024: daň z príjmu 1 953 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0168202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby374 tis.311,2 tis.340,1 tis.353,5 tis.469,1 tis.
Výsledok hospodárenia8,5 tis.16,5 tis.−9,1 tis.1,2 tis.−2,5 tis.
Aktíva383,8 tis.418,3 tis.679,9 tis.632,2 tis.648,9 tis.
Vlastné imanie311,7 tis.328,3 tis.319,1 tis.320,3 tis.317,9 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.4,3 tis.1682 tis.3,8 tis.
Zadlženosť18,8 %21,5 %53,1 %49,3 %51,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
469,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
648,9 tis.
Vlastné imanie
317,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
51,0 %

2024

Tržby
353,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
632,2 tis.
Vlastné imanie
320,3 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
49,3 %

2023

Tržby
340,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,1 tis.
Aktíva
679,9 tis.
Vlastné imanie
319,1 tis.
Daň z príjmu
168
Zadlženosť
53,1 %

2022

Tržby
311,2 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
418,3 tis.
Vlastné imanie
328,3 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
21,5 %

2021

Tržby
374 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
383,8 tis.
Vlastné imanie
311,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
18,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API