prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Epsilon Investment s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36857319aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
12 840 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Epsilon Investment s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36857319
daňové identifikačné číslo
2022580835
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Leškova 4, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2008
V registri
18 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 51268/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
291264
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s nájmom,20. 03. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022580835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022580835Obdobia daňových registráciíDIČ 2022580835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022580835Obdobia daňových registráciíDIČ 2022580835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022580835
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202258083510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −4 694 € a zvýšila tržby z nuly na 12,8 tisíc eur.

Tržby

12 840 €

Výsledok hospodárenia

−4 694 €

▲ 85,9 %

Aktíva

708 866 €

▼ 2,6 %

Vlastné imanie

507 €

▼ 90,3 %

Zadlženosť

99,9 %

Hrubá marža

−36,6 %

Čistá marža

−36,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 19 200 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 12 840 €.20 tis.10 tis.00019,2 tis.012,8 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 19 200 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 12 840 €.20 tis.10 tis.00019,2 tis.012,8 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 19 200 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 12 840 €.20 tis.10 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −26 831 €. 2017: výsledok hospodárenia −34 375 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 264 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 694 €.0−50 tis.−26,8 tis.−34,4 tis.−16,8 tis.−33,3 tis.−4,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −26 831 €. 2017: výsledok hospodárenia −34 375 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 264 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 694 €.0−50 tis.−26,8 tis.−34,4 tis.−16,8 tis.−33,3 tis.−4,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −26 831 €. 2017: výsledok hospodárenia −34 375 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2019: výsledok hospodárenia −33 264 €. 2020: výsledok hospodárenia −4 694 €.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 578 470 €, vlastné imanie −47 134 €. 2017: aktíva 710 502 €, vlastné imanie 55 291 €. 2018: aktíva 705 231 €, vlastné imanie 38 465 €. 2019: aktíva 727 435 €, vlastné imanie 5 201 €. 2020: aktíva 708 866 €, vlastné imanie 507 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 578 470 €, vlastné imanie −47 134 €. 2017: aktíva 710 502 €, vlastné imanie 55 291 €. 2018: aktíva 705 231 €, vlastné imanie 38 465 €. 2019: aktíva 727 435 €, vlastné imanie 5 201 €. 2020: aktíva 708 866 €, vlastné imanie 507 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 578 470 €, vlastné imanie −47 134 €. 2017: aktíva 710 502 €, vlastné imanie 55 291 €. 2018: aktíva 705 231 €, vlastné imanie 38 465 €. 2019: aktíva 727 435 €, vlastné imanie 5 201 €. 2020: aktíva 708 866 €, vlastné imanie 507 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 88 237 €, zásoby 481 891 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 469 €. 2017: dlhodobý majetok 83 163 €, zásoby 484 891 €, pohľadávky 140 543 €, finančné účty 101 €. 2018: dlhodobý majetok 53 144 €, zásoby 489 729 €, pohľadávky 159 840 €, finančné účty 1 836 €. 2019: dlhodobý majetok 63 739 €, zásoby 490 049 €, pohľadávky 167 119 €, finančné účty 5 846 €. 2020: dlhodobý majetok 45 262 €, zásoby 496 869 €, pohľadávky 159 114 €, finančné účty 7 557 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 88 237 €, zásoby 481 891 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 469 €. 2017: dlhodobý majetok 83 163 €, zásoby 484 891 €, pohľadávky 140 543 €, finančné účty 101 €. 2018: dlhodobý majetok 53 144 €, zásoby 489 729 €, pohľadávky 159 840 €, finančné účty 1 836 €. 2019: dlhodobý majetok 63 739 €, zásoby 490 049 €, pohľadávky 167 119 €, finančné účty 5 846 €. 2020: dlhodobý majetok 45 262 €, zásoby 496 869 €, pohľadávky 159 114 €, finančné účty 7 557 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 88 237 €, zásoby 481 891 €, pohľadávky 5 585 €, finančné účty 469 €. 2017: dlhodobý majetok 83 163 €, zásoby 484 891 €, pohľadávky 140 543 €, finančné účty 101 €. 2018: dlhodobý majetok 53 144 €, zásoby 489 729 €, pohľadávky 159 840 €, finančné účty 1 836 €. 2019: dlhodobý majetok 63 739 €, zásoby 490 049 €, pohľadávky 167 119 €, finančné účty 5 846 €. 2020: dlhodobý majetok 45 262 €, zásoby 496 869 €, pohľadávky 159 114 €, finančné účty 7 557 €.1 mil.500 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 134 €, dlhodobé záväzky 533 885 €, krátkodobé záväzky 91 702 €. 2017: vlastné imanie 55 291 €, dlhodobé záväzky 534 438 €, krátkodobé záväzky 120 454 €. 2018: vlastné imanie 38 465 €, dlhodobé záväzky 540 984 €, krátkodobé záväzky 125 656 €. 2019: vlastné imanie 5 201 €, dlhodobé záväzky 533 192 €, krátkodobé záväzky 188 916 €. 2020: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 529 471 €, krátkodobé záväzky 178 888 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 134 €, dlhodobé záväzky 533 885 €, krátkodobé záväzky 91 702 €. 2017: vlastné imanie 55 291 €, dlhodobé záväzky 534 438 €, krátkodobé záväzky 120 454 €. 2018: vlastné imanie 38 465 €, dlhodobé záväzky 540 984 €, krátkodobé záväzky 125 656 €. 2019: vlastné imanie 5 201 €, dlhodobé záväzky 533 192 €, krátkodobé záväzky 188 916 €. 2020: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 529 471 €, krátkodobé záväzky 178 888 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −47 134 €, dlhodobé záväzky 533 885 €, krátkodobé záväzky 91 702 €. 2017: vlastné imanie 55 291 €, dlhodobé záväzky 534 438 €, krátkodobé záväzky 120 454 €. 2018: vlastné imanie 38 465 €, dlhodobé záväzky 540 984 €, krátkodobé záväzky 125 656 €. 2019: vlastné imanie 5 201 €, dlhodobé záväzky 533 192 €, krátkodobé záväzky 188 916 €. 2020: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 529 471 €, krátkodobé záväzky 178 888 €.1 mil.0−50 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0019,2 tis.012,8 tis.
Výsledok hospodárenia−26,8 tis.−34,4 tis.−16,8 tis.−33,3 tis.−4,7 tis.
Aktíva578,5 tis.710,5 tis.705,2 tis.727,4 tis.708,9 tis.
Vlastné imanie−47,1 tis.55,3 tis.38,5 tis.5,2 tis.507
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť108,1 %92,2 %94,5 %99,3 %99,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
12,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
708,9 tis.
Vlastné imanie
507
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,9 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−33,3 tis.
Aktíva
727,4 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,3 %

2018

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,8 tis.
Aktíva
705,2 tis.
Vlastné imanie
38,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,5 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−34,4 tis.
Aktíva
710,5 tis.
Vlastné imanie
55,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
92,2 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−26,8 tis.
Aktíva
578,5 tis.
Vlastné imanie
−47,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
108,1 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API