Súhrn
- Vznik
- 01. 02. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 6 102 713 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária
- identifikačné číslo organizácie
- 36856584
- daňové identifikačné číslo
- 2022551817
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022551817
- Sídlo
- Žižkova 7803/9, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 02. 2008
- V registri
- 18 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 50310/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 580335
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii, v znení neskorších predpisov, | 01. 02. 2008 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 03. 2020
- Oprávnená osoba
- ANIKO GOGH advokátska kancelária s.r.o., skrátený názov: AGAK s.r.o. · od 24. 12. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022551817 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 05. 04. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022551817 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲127 % na 1 328 182 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 6,1 mil. €.
Tržby
6 102 713 €
▲ 21,1 %Výsledok hospodárenia
1 328 182 €
▲ 127,1 %Aktíva
2 815 714 €
▲ 7,8 %Vlastné imanie
1 344 582 €
▲ 45,6 %Zadlženosť
52,1 %
Hrubá marža
29,2 %
Čistá marža
21,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,59 mil. | 4,25 mil. | 4,92 mil. | 5,04 mil. | 6,1 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 799,2 tis. | 680,6 tis. | 1,16 mil. | 584,8 tis. | 1,33 mil. |
| Aktíva | 2,42 mil. | 2,51 mil. | 2,65 mil. | 2,61 mil. | 2,82 mil. |
| Vlastné imanie | 1,17 mil. | 899,6 tis. | 1,5 mil. | 923,7 tis. | 1,34 mil. |
| Daň z príjmu | 249,4 tis. | 212,8 tis. | 337,6 tis. | 201,3 tis. | 456,4 tis. |
| Zadlženosť | 51,9 % | 64,2 % | 43,6 % | 64,5 % | 52,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 6,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,33 mil.
- Aktíva
- 2,82 mil.
- Vlastné imanie
- 1,34 mil.
- Daň z príjmu
- 456,4 tis.
- Zadlženosť
- 52,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 584,8 tis.
- Aktíva
- 2,61 mil.
- Vlastné imanie
- 923,7 tis.
- Daň z príjmu
- 201,3 tis.
- Zadlženosť
- 64,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 4,92 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,16 mil.
- Aktíva
- 2,65 mil.
- Vlastné imanie
- 1,5 mil.
- Daň z príjmu
- 337,6 tis.
- Zadlženosť
- 43,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,25 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 680,6 tis.
- Aktíva
- 2,51 mil.
- Vlastné imanie
- 899,6 tis.
- Daň z príjmu
- 212,8 tis.
- Zadlženosť
- 64,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,59 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 799,2 tis.
- Aktíva
- 2,42 mil.
- Vlastné imanie
- 1,17 mil.
- Daň z príjmu
- 249,4 tis.
- Zadlženosť
- 51,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.