prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

PROMAS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36856461aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
37 388 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PROMAS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36856461
daňové identifikačné číslo
2022524713
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022524713
Sídlo
J. C. Hronského 1327/5, 95704 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 19685/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
279592
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)26. 01. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 01. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby26. 01. 2008—
reklamná a propagačná činnosť26. 01. 2008—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí26. 01. 2008—
zhotovovanie www stránok a ich následná aktualizácia26. 01. 2008—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti26. 01. 2008—
správa počítačových sietí26. 01. 2008—
automatizované spracovanie dát26. 01. 2008—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom26. 01. 2008—
montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov26. 01. 2008—
obkladanie stien suchým spôsobom , obkladanie stien umelohmotnými a drevenými profilmi26. 01. 2008—
vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním26. 01. 2008—
kladenie textilných dlážkových krytín, PVC krytín26. 01. 2008—
úprava a príprava povrchov podláh pred kladením podlahových krytín26. 01. 2008—
demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy26. 01. 2008—
maliarske - natieračské práce26. 01. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 01. 2008—
výroba cestovín26. 01. 2008—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom19. 05. 2016—
dokončovacie stavebné práce pri realizovaní exteriérov a interiérov19. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524713: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022524713: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524713IČ DPH SK2022524713Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524713: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022524713: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524713IČ DPH SK2022524713Obdobia daňových registráciíDIČ 2022524713: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022524713: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022524713IČ DPH SK2022524713
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202252471311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 02. 2008
daňové identifikačné číslo202252471310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼84 % na 1 452 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 37,4 tisíc eur.

Tržby

37 388 €

▲ 5,4 %

Výsledok hospodárenia

1 452 €

▼ 83,8 %

Aktíva

43 109 €

▲ 0,4 %

Vlastné imanie

−12 022 €

▲ 10,8 %

Zadlženosť

127,9 %

Hrubá marža

5,4 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 26 129 €. 2022: tržby 34 497 €. 2023: tržby 47 488 €. 2024: tržby 35 467 €. 2025: tržby 37 388 €.50 tis.25 tis.026,1 tis.34,5 tis.47,5 tis.35,5 tis.37,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 26 129 €. 2022: tržby 34 497 €. 2023: tržby 47 488 €. 2024: tržby 35 467 €. 2025: tržby 37 388 €.50 tis.25 tis.026,1 tis.34,5 tis.47,5 tis.35,5 tis.37,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 26 129 €. 2022: tržby 34 497 €. 2023: tržby 47 488 €. 2024: tržby 35 467 €. 2025: tržby 37 388 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 434 €. 2022: výsledok hospodárenia 155 €. 2023: výsledok hospodárenia 604 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 452 €.10 tis.0−2 tis.−1,4 tis.+155+604+9 tis.+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 434 €. 2022: výsledok hospodárenia 155 €. 2023: výsledok hospodárenia 604 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 452 €.10 tis.0−2 tis.−1,4 tis.+155+604+9 tis.+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 434 €. 2022: výsledok hospodárenia 155 €. 2023: výsledok hospodárenia 604 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 452 €.10 tis.0−2 tis.+604202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 933 €, vlastné imanie −23 216 €. 2022: aktíva 4 790 €, vlastné imanie −23 061 €. 2023: aktíva 7 654 €, vlastné imanie −22 457 €. 2024: aktíva 42 952 €, vlastné imanie −13 474 €. 2025: aktíva 43 109 €, vlastné imanie −12 022 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 933 €, vlastné imanie −23 216 €. 2022: aktíva 4 790 €, vlastné imanie −23 061 €. 2023: aktíva 7 654 €, vlastné imanie −22 457 €. 2024: aktíva 42 952 €, vlastné imanie −13 474 €. 2025: aktíva 43 109 €, vlastné imanie −12 022 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 933 €, vlastné imanie −23 216 €. 2022: aktíva 4 790 €, vlastné imanie −23 061 €. 2023: aktíva 7 654 €, vlastné imanie −22 457 €. 2024: aktíva 42 952 €, vlastné imanie −13 474 €. 2025: aktíva 43 109 €, vlastné imanie −12 022 €.50 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 765 €, zásoby 4 025 €, pohľadávky 2 054 €, finančné účty 1 089 €. 2022: dlhodobý majetok 303 €, zásoby 1 291 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 508 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 301 €, pohľadávky 2 732 €, finančné účty 3 621 €. 2024: dlhodobý majetok 26 009 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 7 173 €, finančné účty 8 447 €. 2025: dlhodobý majetok 19 073 €, zásoby 639 €, pohľadávky 3 434 €, finančné účty 19 963 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 765 €, zásoby 4 025 €, pohľadávky 2 054 €, finančné účty 1 089 €. 2022: dlhodobý majetok 303 €, zásoby 1 291 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 508 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 301 €, pohľadávky 2 732 €, finančné účty 3 621 €. 2024: dlhodobý majetok 26 009 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 7 173 €, finančné účty 8 447 €. 2025: dlhodobý majetok 19 073 €, zásoby 639 €, pohľadávky 3 434 €, finančné účty 19 963 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 765 €, zásoby 4 025 €, pohľadávky 2 054 €, finančné účty 1 089 €. 2022: dlhodobý majetok 303 €, zásoby 1 291 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 508 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 301 €, pohľadávky 2 732 €, finančné účty 3 621 €. 2024: dlhodobý majetok 26 009 €, zásoby 1 323 €, pohľadávky 7 173 €, finančné účty 8 447 €. 2025: dlhodobý majetok 19 073 €, zásoby 639 €, pohľadávky 3 434 €, finančné účty 19 963 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −23 216 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 31 108 €. 2022: vlastné imanie −23 061 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 27 810 €. 2023: vlastné imanie −22 457 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 30 070 €. 2024: vlastné imanie −13 474 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 56 385 €. 2025: vlastné imanie −12 022 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 55 090 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −23 216 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 31 108 €. 2022: vlastné imanie −23 061 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 27 810 €. 2023: vlastné imanie −22 457 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 30 070 €. 2024: vlastné imanie −13 474 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 56 385 €. 2025: vlastné imanie −12 022 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 55 090 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −23 216 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 31 108 €. 2022: vlastné imanie −23 061 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 27 810 €. 2023: vlastné imanie −22 457 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 30 070 €. 2024: vlastné imanie −13 474 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 56 385 €. 2025: vlastné imanie −12 022 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 55 090 €.100 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 609 €. 2023: daň z príjmu 701 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 556 €.1 tis.500010760970134055620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 609 €. 2023: daň z príjmu 701 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 556 €.1 tis.500010760970134055620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 609 €. 2023: daň z príjmu 701 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 556 €.1 tis.500010760970134055620212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby26,1 tis.34,5 tis.47,5 tis.35,5 tis.37,4 tis.
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.1556049 tis.1,5 tis.
Aktíva7,9 tis.4,8 tis.7,7 tis.43 tis.43,1 tis.
Vlastné imanie−23,2 tis.−23,1 tis.−22,5 tis.−13,5 tis.−12 tis.
Daň z príjmu107609701340556
Zadlženosť392,7 %581,4 %393,4 %131,4 %127,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
37,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
43,1 tis.
Vlastné imanie
−12 tis.
Daň z príjmu
556
Zadlženosť
127,9 %

2024

Tržby
35,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9 tis.
Aktíva
43 tis.
Vlastné imanie
−13,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
131,4 %

2023

Tržby
47,5 tis.
Výsledok hospodárenia
604
Aktíva
7,7 tis.
Vlastné imanie
−22,5 tis.
Daň z príjmu
701
Zadlženosť
393,4 %

2022

Tržby
34,5 tis.
Výsledok hospodárenia
155
Aktíva
4,8 tis.
Vlastné imanie
−23,1 tis.
Daň z príjmu
609
Zadlženosť
581,4 %

2021

Tržby
26,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
−23,2 tis.
Daň z príjmu
107
Zadlženosť
392,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API