prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

I & R attorneys s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36854808aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
11. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
761 056 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
I & R attorneys s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36854808
daňové identifikačné číslo
2022500337
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022500337
Sídlo
Šoltésovej 2, 81108 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 12. 2007
V registri
18 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 49452/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
422130
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,08. 01. 2008—
Ďalšie záznamy s tým istým IČO
Ďalší záznam s tým istým identifikačné číslo organizácieRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej mociStav
JUDr. Ivan Ikrényi, PhD., advokát9640557zaniknutý 20. 01. 2008
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 27. 06. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Nagyová Tenkač, s.r.o. · od 06. 03. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022500337: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022500337: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022500337IČ DPH SK2022500337Obdobia daňových registráciíDIČ 2022500337: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022500337: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022500337IČ DPH SK2022500337Obdobia daňových registráciíDIČ 2022500337: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022500337: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022500337IČ DPH SK2022500337
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202250033711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 01. 2008
daňové identifikačné číslo202250033710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼99 % na 1 357 € a znížila tržby o ▼33 % na 761,1 tisíc eur.

Tržby

761 056 €

▼ 33,4 %

Výsledok hospodárenia

1 357 €

▼ 99,1 %

Aktíva

592 555 €

▼ 0,6 %

Vlastné imanie

457 484 €

▼ 10,0 %

Zadlženosť

22,8 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 811 352 €. 2022: tržby 1 621 748 €. 2023: tržby 1 545 936 €. 2024: tržby 1 143 254 €. 2025: tržby 761 056 €.2 mil.1 mil.0811,4 tis.1,62 mil.1,55 mil.1,14 mil.761,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 811 352 €. 2022: tržby 1 621 748 €. 2023: tržby 1 545 936 €. 2024: tržby 1 143 254 €. 2025: tržby 761 056 €.2 mil.1 mil.0811,4 tis.1,62 mil.1,55 mil.1,14 mil.761,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 811 352 €. 2022: tržby 1 621 748 €. 2023: tržby 1 545 936 €. 2024: tržby 1 143 254 €. 2025: tržby 761 056 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 180 333 €. 2022: výsledok hospodárenia 551 986 €. 2023: výsledok hospodárenia 381 958 €. 2024: výsledok hospodárenia 156 847 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 357 €.1 mil.500 tis.0+180,3 tis.+552 tis.+382 tis.+156,8 tis.+1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 180 333 €. 2022: výsledok hospodárenia 551 986 €. 2023: výsledok hospodárenia 381 958 €. 2024: výsledok hospodárenia 156 847 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 357 €.1 mil.500 tis.0+382 tis.+1,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 180 333 €. 2022: výsledok hospodárenia 551 986 €. 2023: výsledok hospodárenia 381 958 €. 2024: výsledok hospodárenia 156 847 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 357 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 937 €, vlastné imanie 578 766 €. 2022: aktíva 1 218 849 €, vlastné imanie 903 549 €. 2023: aktíva 950 936 €, vlastné imanie 733 521 €. 2024: aktíva 595 985 €, vlastné imanie 508 410 €. 2025: aktíva 592 555 €, vlastné imanie 457 484 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 937 €, vlastné imanie 578 766 €. 2022: aktíva 1 218 849 €, vlastné imanie 903 549 €. 2023: aktíva 950 936 €, vlastné imanie 733 521 €. 2024: aktíva 595 985 €, vlastné imanie 508 410 €. 2025: aktíva 592 555 €, vlastné imanie 457 484 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 701 937 €, vlastné imanie 578 766 €. 2022: aktíva 1 218 849 €, vlastné imanie 903 549 €. 2023: aktíva 950 936 €, vlastné imanie 733 521 €. 2024: aktíva 595 985 €, vlastné imanie 508 410 €. 2025: aktíva 592 555 €, vlastné imanie 457 484 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 92 143 €, zásoby 93 €, pohľadávky 243 144 €, finančné účty 357 877 €. 2022: dlhodobý majetok 108 036 €, zásoby 100 €, pohľadávky 115 812 €, finančné účty 984 635 €. 2023: dlhodobý majetok 119 997 €, zásoby 148 €, pohľadávky 272 290 €, finančné účty 547 369 €. 2024: dlhodobý majetok 104 873 €, zásoby 121 €, pohľadávky 207 915 €, finančné účty 264 199 €. 2025: dlhodobý majetok 15 461 €, zásoby 85 €, pohľadávky 300 855 €, finančné účty 269 647 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 92 143 €, zásoby 93 €, pohľadávky 243 144 €, finančné účty 357 877 €. 2022: dlhodobý majetok 108 036 €, zásoby 100 €, pohľadávky 115 812 €, finančné účty 984 635 €. 2023: dlhodobý majetok 119 997 €, zásoby 148 €, pohľadávky 272 290 €, finančné účty 547 369 €. 2024: dlhodobý majetok 104 873 €, zásoby 121 €, pohľadávky 207 915 €, finančné účty 264 199 €. 2025: dlhodobý majetok 15 461 €, zásoby 85 €, pohľadávky 300 855 €, finančné účty 269 647 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 92 143 €, zásoby 93 €, pohľadávky 243 144 €, finančné účty 357 877 €. 2022: dlhodobý majetok 108 036 €, zásoby 100 €, pohľadávky 115 812 €, finančné účty 984 635 €. 2023: dlhodobý majetok 119 997 €, zásoby 148 €, pohľadávky 272 290 €, finančné účty 547 369 €. 2024: dlhodobý majetok 104 873 €, zásoby 121 €, pohľadávky 207 915 €, finančné účty 264 199 €. 2025: dlhodobý majetok 15 461 €, zásoby 85 €, pohľadávky 300 855 €, finančné účty 269 647 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 766 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 122 974 €. 2022: vlastné imanie 903 549 €, dlhodobé záväzky 776 €, krátkodobé záväzky 314 524 €. 2023: vlastné imanie 733 521 €, dlhodobé záväzky 1 407 €, krátkodobé záväzky 216 008 €. 2024: vlastné imanie 508 410 €, dlhodobé záväzky 2 109 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2025: vlastné imanie 457 484 €, dlhodobé záväzky 2 657 €, krátkodobé záväzky 132 414 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 766 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 122 974 €. 2022: vlastné imanie 903 549 €, dlhodobé záväzky 776 €, krátkodobé záväzky 314 524 €. 2023: vlastné imanie 733 521 €, dlhodobé záväzky 1 407 €, krátkodobé záväzky 216 008 €. 2024: vlastné imanie 508 410 €, dlhodobé záväzky 2 109 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2025: vlastné imanie 457 484 €, dlhodobé záväzky 2 657 €, krátkodobé záväzky 132 414 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 578 766 €, dlhodobé záväzky 197 €, krátkodobé záväzky 122 974 €. 2022: vlastné imanie 903 549 €, dlhodobé záväzky 776 €, krátkodobé záväzky 314 524 €. 2023: vlastné imanie 733 521 €, dlhodobé záväzky 1 407 €, krátkodobé záväzky 216 008 €. 2024: vlastné imanie 508 410 €, dlhodobé záväzky 2 109 €, krátkodobé záväzky 85 466 €. 2025: vlastné imanie 457 484 €, dlhodobé záväzky 2 657 €, krátkodobé záväzky 132 414 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 51 144 €. 2022: daň z príjmu 152 961 €. 2023: daň z príjmu 118 117 €. 2024: daň z príjmu 46 913 €. 2025: daň z príjmu 6 562 €.200 tis.100 tis.051,1 tis.153 tis.118,1 tis.46,9 tis.6,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 51 144 €. 2022: daň z príjmu 152 961 €. 2023: daň z príjmu 118 117 €. 2024: daň z príjmu 46 913 €. 2025: daň z príjmu 6 562 €.200 tis.100 tis.051,1 tis.153 tis.118,1 tis.46,9 tis.6,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 51 144 €. 2022: daň z príjmu 152 961 €. 2023: daň z príjmu 118 117 €. 2024: daň z príjmu 46 913 €. 2025: daň z príjmu 6 562 €.200 tis.100 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby811,4 tis.1,62 mil.1,55 mil.1,14 mil.761,1 tis.
Výsledok hospodárenia180,3 tis.552 tis.382 tis.156,8 tis.1,4 tis.
Aktíva701,9 tis.1,22 mil.950,9 tis.596 tis.592,6 tis.
Vlastné imanie578,8 tis.903,5 tis.733,5 tis.508,4 tis.457,5 tis.
Daň z príjmu51,1 tis.153 tis.118,1 tis.46,9 tis.6,6 tis.
Zadlženosť17,5 %25,9 %22,9 %14,7 %22,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
761,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
592,6 tis.
Vlastné imanie
457,5 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
22,8 %

2024

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
156,8 tis.
Aktíva
596 tis.
Vlastné imanie
508,4 tis.
Daň z príjmu
46,9 tis.
Zadlženosť
14,7 %

2023

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
382 tis.
Aktíva
950,9 tis.
Vlastné imanie
733,5 tis.
Daň z príjmu
118,1 tis.
Zadlženosť
22,9 %

2022

Tržby
1,62 mil.
Výsledok hospodárenia
552 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
903,5 tis.
Daň z príjmu
153 tis.
Zadlženosť
25,9 %

2021

Tržby
811,4 tis.
Výsledok hospodárenia
180,3 tis.
Aktíva
701,9 tis.
Vlastné imanie
578,8 tis.
Daň z príjmu
51,1 tis.
Zadlženosť
17,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API