Súhrn
- Vznik
- 06. 11. 200719 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Delta PB, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36852198
- daňové identifikačné číslo
- 2022487720
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 11. 2007
- V registri
- 19 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 185222/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 236248
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 06. 11. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 06. 11. 2007 | — |
| reklamné činnosti | 06. 11. 2007 | — |
| neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča | 06. 11. 2007 | — |
| finančný leasing | 06. 11. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 06. 11. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 06. 11. 2007 | — |
| upratovacie práce | 06. 11. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 06. 11. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 11. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 06. 11. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 06. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 06. 11. 2007 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 06. 11. 2007 | — |
| kladenie textilných dlážkových krytín | 06. 11. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 06. 11. 2007 | — |
| montáž sadrokartónu | 06. 11. 2007 | — |
| baliace činnosti | 06. 11. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 06. 11. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 11. 2007 | — |
| záložne | 06. 11. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 06. 11. 2007 | — |
| lešenárske práce | 06. 11. 2007 | — |
| umývanie motorových vozidiel | 06. 11. 2007 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 28. 02. 2009 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 28. 02. 2009 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 02. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022487720 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 250 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 250 €
▼ 7,1 %Aktíva
10 292 €
▲ 8,6 %Vlastné imanie
−81 415 €
▼ 1,6 %Zadlženosť
891,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 1,3 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1 tis. | 2,6 tis. | 133 | −1,2 tis. | −1,3 tis. |
| Aktíva | 10,4 tis. | 9,3 tis. | 9,6 tis. | 9,5 tis. | 10,3 tis. |
| Vlastné imanie | −81,7 tis. | −79,1 tis. | −79 tis. | −80,2 tis. | −81,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 888,0 % | 951,8 % | 919,3 % | 945,9 % | 891,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 10,3 tis.
- Vlastné imanie
- −81,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 891,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- −80,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 945,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 133
- Aktíva
- 9,6 tis.
- Vlastné imanie
- −79 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 919,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 9,3 tis.
- Vlastné imanie
- −79,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 951,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 10,4 tis.
- Vlastné imanie
- −81,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 888,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.